Generali ubezpieczenia - partner na całe życie

Finanse 25. 7. 2018

Prawie dwieście lat budowania publicznego zaufania. W pierwszej 60-tce wśród najlepiej prosperujących przedsiębiorstw świata. Czy nie skłania to, by powierzyć swe bezpieczeństwo skrzydlatemu lwu Generali? Sprawdź ich ofertę z naszym poradnikiem i zobacz, jak możesz oszczędzić na ubezpieczniu.

Generali to firma ubezpieczeniowa z tradycjami sięgającymi czasów cesarzy. Założono ją w Trieście w 1831. Od samego początku związana była z ziemiami polskimi, a jej przedstawicielstwa tej instytucji mieściły się we wszystkich większych polskich miastach.

Prawie dwieście lat w branży ubezpieczeń to nie lada osiągnięcie. Na symbol od samego początku obrano skrzydlatego lwa, władcę na ziemi i w powietrzu. Na jaką ochronę możemy liczyć pod skrzydłami Generali?

Generali ubezpieczenia - oferta

Jednym z czynników przyczyniających się do sukcesu Generali jest szeroka oferta, obejmująca ubezpieczenia samochodowe, majątkowe, turystyczne oraz ubezpieczenia na życie, a także inwestycje kapitałowe i fundusze emerytalne. Omówmy poszczególne rodzaje ubezpieczeń w Generali. W ustaleniu szczegółów ubezpieczeń pomaga Generali portal.

Generali ubezpieczenia samochodowe

Generali oferuje szerokie spektrum ubezpieczeń samochodów, począwszy od obowiązkowego OC, poprzez AC, Assistance i NNW, na ubezpieczeniu szyb skończywszy. Wybierz to, czego naprawdę potrzebujesz i chroń swój cenny pojazd. Aby zabezpieczyć auto taniej, korzystaj z obowiązujących w Generali zniżek.

Generali ubezpieczenia nieruchomości i majątku

Oferowane jest ubezpieczenie domu, mieszkania oraz domu w stanie budowy. Liczne opcje zabezpieczenia przed rozmaitymi zagrożeniami umożliwiają korzystne dostosowanie ceny. Przy ustalaniu ceny ubezpieczenia są brane pod uwagę lokalne warunki.

Pałac w Wilanowie Generali

Czy wiesz, że w 2006 roku Generali objęło ubezpieczeniem Pałac w Wilanowie?

Generali ubezpieczenia turystyczne

To bardzo dobra opcja na wyjazdy, turystyczne i służbowe. Można je wykupić na określoną liczbę dni. Szeroka oferta umożliwia dobranie ubezpieczenia pod możliwe zagrożenia. Standardowo zwracane są koszty leczenia oraz rekompensowane uszczerbki na zdrowiu. Sprawdź, dlaczego warto kupić ubezpieczenie turystyczne.

Bezpieczniej taniej z cashbackiem od Tipli

Czy wiesz, że możesz zaoszczędzić do kilku procent całości wydanej kwoty dzięki zwrotowi cashback od Tipli? Po prostu wejdź na Generali portal za pośrednictwem Tipli i ubezpiecz się, a część pieniędzy zwrócimy Ci na konto!

Generali ubezpieczenia na życie

Ochrona życia i zdrowia to bardzo ważny obszar działalności dla Generali. Aby dopasować się do potrzeb klienta, przygotowano aż cztery propozycje.

"Z myślą o NNW" chroni Ciebie lub Twoje dziecko przed następstwami nieszczęśliwych wypadków 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Świadczenia wypłacane są w razie trwałego uszczerbku lub śmierci.

"Z myślą o dziecku" to dla przewidujących rodziców dodatkowa opcja zatroszczenia się o przyszłość dziecka. W wypadku Twojej śmierci dziecko co miesiąc będzie otrzymywało rentę, a po osiągnięciu dorosłości zebrane na koncie środki będzie mogło przeznaczyć na dobry start w życiu.

"Z myślą o życiu" to plan zabezpieczenia dla Ciebie i Twojej rodziny. Bardzo indywidualny program ochrony z minimum formalności.

Profamila to dobry wybór dla rodzin z dziećmi, które chcą związać swoją przyszłość z Generali na dłużej. Korzyści dla wieloletnich klientów, możliwość dostosowywania umowy w zależności od zmieniających się warunków to tylko niektóre zalety.

Szczęśliwa rodzina

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich bliskich.

Konto Generali przewidziane jest dla klientów posiadających ubezpieczenie na życie lub otwarty fundusz emerytalny. Umożliwia łatwiejszą komunikację z firmą, proste zarządzanie wszystkimi umowami i sprawdzanie stanu kont.

Generali - zgłaszanie szkody

Szkodę zgłosisz na kilka sposobów. Aby w kilka minut wysłać formularz, wejdź na stronę Generali > Strefę Kliena > Zgłoś szkodę i wypełnij formularz online. Możesz też skorzystać z telefonicznej obsługi klienta.

Generali - kontakt


Roszczenia życiowe: [email protected]

Pozostałe roszczenia: [email protected]

W sprawie polisy: [email protected]
By telefonicznie otrzymać informace oraz zgłosić szkodę, dzwoń do Centrum Klienta pod numer 913 913 913. Generali infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8-18.

Polecane artykuły

Więcej polecanych sklepów

Polecane artykuły

AliExpress wskazówki: 6. część -…

AliExpress jest fenomenem zakupów 21. wieku! Dzięki wspaniałym cenom i niezliczoną ilością...
15.10.2018 PRZECZYTAJ

Karma dla psa - jak wybrać najlepszą?

Czy zastanawiasz się czasami nad tym, jakby tu lepiej zadbać o swojego pupila? Chciałbyś ...
13.10.2018 PRZECZYTAJ

Halloween: Jak znaleźć tani kostium i…

Nie świętujesz Halloween? Tracisz dużo zabawy. Przygotowaliśmy dla Ciebie pomysły na halloweenowy...
12.10.2018 PRZECZYTAJ

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1265 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.