Generali ubezpieczenia - partner na całe życie

Zakupowy poradnikFinanse 10. 11. 2021

Generali to prawie 200 lat budowania publicznego zaufania. Dziś Generali znajduje się w pierwszej 60-tce najlepiej prosperujących przedsiębiorstw świata. Czy to wzbudza zaufanie? Powierz swe bezpieczeństwo skrzydlatemu lwu Generali. Poznaj ofertę towarzystwa i zobacz, jak możesz oszczędzić na ubezpieczeniu.

Generali to firma ubezpieczeniowa z tradycjami sięgającymi czasów cesarzy. Założono ją w Trieście w 1831. Od samego początku związana była z naszymi ziemiami, a jej przedstawicielstwa mieściły się we wszystkich większych, polskich miastach.

Prawie dwieście lat w branży ubezpieczeń to nie lada osiągnięcie. Ikona towarzystwa ubezpieczeniowego Generali stał się skrzydlaty lew. Symbol władzy na ziemi i w powietrzu. Na jaką ochronę możemy liczyć pod opiekuńczymi skrzydłami Generali?

Generali ubezpieczenia - oferta

Jednym z czynników przyczyniających się do sukcesu towarzystwa Generali jest szeroka oferta, obejmująca ubezpieczenia samochodowe, majątkowe, ubezpieczenia turystyczne oraz ubezpieczenia na życie, a także inwestycje kapitałowe i fundusze emerytalne. Poznaj wybrane rodzaje ubezpieczeń Generali.

Generali - ubezpieczenia samochodowe

Generali oferuje szerokie spektrum ubezpieczeń samochodów, począwszy od obowiązkowego ubezpieczenia OC, poprzez AC, Assistance i NNW, na ubezpieczeniu szyb skończywszy. Wybierz to, czego naprawdę potrzebujesz i chroń swój cenny pojazd. Aby zabezpieczyć auto taniej, korzystaj z obowiązujących w Generali zniżek.

Generali - ubezpieczenia nieruchomości i majątku

Wśród ubezpieczeń Generali znajdziesz też ubezpieczenia nieruchomości: ubezpieczenie domu, mieszkania oraz domu w stanie budowy. Liczne opcje zabezpieczenia przed rozmaitymi zagrożeniami umożliwiają korzystne dostosowanie ceny. Przy ustalaniu ceny ubezpieczenia, towarzystwo bierze pod uwagę lokalne warunki oraz indywidualną sytuację klienta.

Pałac w Wilanowie Generali

Czy wiesz, że w 2006 roku towarzystwo Generali objęło ubezpieczeniem Pałac w Wilanowie?

Generali - ubezpieczenia turystyczne

Wyjazd z ubezpieczeniem turystycznym Generali, to bardzo dobra opcja na wyjazdy turystyczne i służbowe. Można je wykupić na określoną liczbę dni. Szeroka oferta umożliwia dobranie ubezpieczenia pod możliwe zagrożenia. Standardowo zwracane są koszty leczenia oraz rekompensowane uszczerbki na zdrowiu. Sprawdź, dlaczego warto kupić ubezpieczenie turystyczne.

Bezpieczniej i taniej z cashbackiem od Tipli

Czy wiesz, że przy zakupie ubezpieczenia możesz zaoszczędzić do kilku procent całości wydanej kwoty? Zwrot części poniesionych kosztów gwarantuje zwrot cashback od Tipli? Po prostu wejdź na stronę Generali za pośrednictwem Tipli i ubezpiecz się, a część pieniędzy zwrócimy Ci na konto!

Generali - ubezpieczenia na życie

Ochrona życia i zdrowia to bardzo ważny obszar działalności Generali. Aby dopasować się do potrzeb klienta, przygotowano aż cztery propozycje.

  • "Z myślą o NNW" - chroni Ciebie lub Twoje dziecko przed następstwami nieszczęśliwych wypadków 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Świadczenia wypłacane są w razie trwałego uszczerbku na zdrowiu lub w razie śmierci.
  • "Z myślą o dziecku" - to dla przewidujących rodziców dodatkowa opcja zatroszczenia się o przyszłość dziecka. W wypadku Twojej śmierci dziecko co miesiąc będzie otrzymywało rentę. Po osiągnięciu dorosłości, zebrane na koncie środki, będzie mogło przeznaczyć na dobry start w życiu.
  • "Z myślą o życiu" - to plan zabezpieczenia dla Ciebie i Twojej rodziny. Bardzo indywidualny program ochrony z minimum formalności.
  • Profamila - to dobry wybór dla rodzin z dziećmi, które chcą związać swoją przyszłość z Generali na dłużej. Korzyści dla wieloletnich klientów i możliwość dostosowywania umowy w zależności od zmieniających się warunków, to tylko niektóre zalety.
Ubezpieczenia na życie Generali to szczęśliwa rodzina

Z Generali zadbaj o bezpieczeństwo swoich bliskich.

Kolejnym udogodnieniem dla klientów jest Konto Generali. Jest dostępne dla klientów posiadających ubezpieczenie na życie lub otwarty fundusz emerytalny. Umożliwia łatwiejszą komunikację z firmą, proste zarządzanie wszystkimi umowami i sprawdzanie stanu kont.

Generali - zgłaszanie szkody

Szkodę zgłosisz na kilka sposobów. Aby w kilka minut wysłać formularz, wejdź na stronę Generali > Strefę Kliena > Zgłoś szkodę i wypełnij formularz online. Możesz też skorzystać z telefonicznej obsługi klienta.

Przeżyj bezpieczne życie z towarzystwem ubezpieczeniowym Generali.

Generali - kontakt

  • Roszczenia życiowe: szkdy.zycie@generali.pl
  • Pozostałe roszczenia: szkody@generali.pl
  • W sprawie polisy: cenrumklienta@generali.pl
  • Generali infolinia: telefoniczne informacje oraz zgłaszanie szkody pod numerem Centrum Klienta 913 913 913. Infolinia Generali jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 18.00.
Ubezpiecz się w Generali »

Powiązane sklepy

GENERALI

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się