Gazetki Aldi, czyli co tydzień dziesiątki promocji

Hity z gazetek 19. 6. 2018

Publikowane każdego tygodnia przez Aldi gazetki to spore magazyny pełne wartościowych treści w przystępnej formie. Sprawdź, jakie niespodzianki przygotował dla Ciebie sklep Aldi w najnowszej gazetce promocyjnej!

Sklep Aldi to wywodząca się z Niemiec sieć supermarketów. Ich podstawowym narzędziem marketingowym jest obszerna, wydawana co tydzień gazetka. Ma około 36 stron! Sprawdź co możesz tam znaleźć.

Gazetka Aldi - okazje tygodnia i okazje na weekend

Okazje tygodnia to pierwsza i podstawowa sekcja gazetki. Znajdziesz tutaj przede wszystkim produkty spożywcze w promocyjnych cenach. Poszczególne artykuły są przedstawione w przejrzysty i atrakcyjny sposób. Często jest to coś więcej, niż banalna lista produktów. Strony z jednym zdjęciem zawierającym proponowane pieczywo lub mięsa, pozwalają na lepszą ocenę danego produktu i porównanie ich z innymi.

Podczas, gdy nierzadko w innych aktualnych gazetkach promocyjnych, ceny i promocje wręcz wyskakują ze stronic, aby przykuć naszą uwagę, w gazetkach Aldi nie narzucają się i nie odciągają uwagi od smakowicie wyglądającego jedzenia.

gazeki promocyjne aldi - żywność

Gazetki Aldi są czytelne i przyjemne dla oka. Dobre połączenie wartości artystycznej z użytkową.

W "okazajach na weekend" znajdziesz produkty objęte promocją w weekend. Często ląduje tam alkohol, słodycze oraz podobne, uprzyjemniające wypoczynek dodatki.

Aldi gazetka - temat tygodnia

Każdego tygodnia na świecie dzieje się coś wyjątkowego. Dlatego sklep Aldi regularnie przygotowuje szczególne promocje związane z danym tematem, modą czy nowymi trendami. Rabaty obejmują nie tylko żywność, ale też artykuły przemysłowe, odzież i wiele innych atrakcyjnych produktów. Cóż to może być?

Dzień dziecka, walentynki, światowy dzień oceanów, odpowiedzialne artykuły fairtrade, mundial 2018 - to wszystko to dobre motywy do kampanii tematycznych. Kupuj przemyślnie dobrane artykuły spożywcze, by rozmyślać przy śniadaniu o wydarzeniach ze świata lub urządź domowe SPA i korzystaj z lata w pełni!

gazetki promocyjne Aldi - tematyczne kampanie

Regularnie sprawdzaj gazetki Aldi! Trafiają tam naprawdę niezwykłe produkty!

Aldi gazetka - hity tygodnia

Hity tygodnia to sekcja z odzieżą, obuwiem, narzędziami, przyrządami kuchennymi i innymi specjalnymi artykułami. Ta oferta zmienia się co 7 dni. Trafiają tutaj takie cuda jak tania ładowarka solarna, ponton, dmuchana sofa czy wiertarka! To specjalna oferta, którą warto regularnie śledzić. Będziesz mile zaskoczony, co możesz tam kupić!

Aldi inspiruje się najlepszymi magazynami sprzedającymi modę. Ta sekcja gazetki Aldi pełna jest atrakcyjnych zdjęć prezentujących najnowsze trendy.

gazetki promocyjne Aldi - odzież

W Aldi możesz okazyjnie kupić wyjątkową odzież!

Każda strona gazetki zawiera odnośnik do strony internetowej aldi.de (niemieckiej) lub aldi.pl (polskiej). Warto tam zaglądać, aby poznać najnowszą ofertę sklepu oraz obowiązujące w Aldi godziny otwarcia.

Wykorzystaj na maxa to, co robi dla Ciebie Aldi i inne supermarkety! Przeglądaj gazetki i planuj zakupy z głową!

Polecane artykuły

Polecane sklepy

Polecane artykuły

HITY LATA: Te okulary przeciwsłoneczne musisz mieć!

Oprócz czapki czy kapelusza, jednym z podstawowych dodatków tego lata są bezsprzecznie okulary...
17.7.2019PRZECZYTAJ

TOP 10 prezentów na Baby shower

Wybierasz się na Baby shower i chcesz podarować przyszłej mamie oryginalny prezent? Dobór...
15.7.2019PRZECZYTAJ

Wyprawka dla noworodka – przygotuj się profesjonalnie ze…

Zestaw pieluch, smoczek, otulacz. Lista podpunktów, jakie zawiera wyprawka dla noworodka, jest...
15.7.2019PRZECZYTAJ

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1657 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub