1000+1 produktów, czyli gazetka Carrefour online

Zakupowy poradnikJedzenie  |  Zakupy w Internecie  |  Hity z gazetek 24. 11. 2021

Czy istnieje sklep z bogatym wyborem niezbędnych produktów najwyższej jakości, który na dodatek dba o klienta? Oczywiście - to Carrefour! Ale jak się zorientować między bogatymi regałami i różnorodnymi cenami? Zapoznaj się z Gazetką Carrefour, która ułatwi to zadanie.

Francuska sieć sprzedaży detalicznej Carrefour istnieje na polskim rynku już od 20 lat. W tym czasie firma znacznie zwiększyła ilość sklepów m.in. o punkty Express czy GLOBI. Każdy oferuje wysokiej jakości produkty oraz zakupy w miłym i eleganckim otoczeniu marketu. Dowiedz się jak zorientować się w bogatym świecie sklepów i asortymentu sieci Carrefour.

Wszystko o gazetce promocyjnej Carrefour

Sztandarem oferty Carrefour jest gazetka promocyjna obowiązująca we wszystkich marketach. Znajdziesz ją w sklepach stacjonarnych lub w internecie.

Jednak uważaj! Sklepy Carrefour są gęsto rozsiane po całej Polsce. Dlatego zanim wybierzesz się na zakupy z gazetką w dłoni, najpierw sprawdź czy zawiera ofertę sklepu, do którego się wybierasz. Będzie to Carrefour Market, Carrefour Express czy GLOBI?

Oprócz tego czy gazetka dotyczy sklepu Carrefour Bemowo, Carrefour Czyżyny czy Carrefour Zakopianka, warto też sprawdzić jej temat. Dla ułatwienia zakupów gazetki Carrefour dzielą się na te o artykułach spożywczych, kosmetykach, akcesoriach wyposażenia domowego, sprzęcie AGD i RTV oraz odzieży. Ta ostatnia nazywa się Carrefour Stylowo.

Carrefour - gazetka

Asortyment sklepu Carrefour to dosłownie 1000 + 1 produktów!

Bogaty wybór produktów + dużo promocji = Carrefour!

Wszystkie sklepy sieci Carrefour oraz sklep internetowy Carrefour zachwycą Cię bogatym wyborem produktów. Jak już wspomnieliśmy, poza artykułami spożywczymi znajdziesz tu też gotowe dania, artykuły dla dzieci i mam, drogerię, sprzęt elektroniczny, odzież, komputery oraz zabawki. Jest w czym wybierać! Aby zorientować się w tym "gąszczu" produktów, sklep wybiera dla swoich klientów BESTSELLERY miesiąca, organizuje akcje promocyjne, takie jak SUPER PROMOCJE, OKAZJE DNIA czy SZALONY MIESIĄC PROMOCJI Z wybranymi markami. Informacje o tych wyjątkowych ofertach znajdziesz nie tylko w gazetkach promocyjnych Carrefour, ale też na stronie internetowej sklepu.

Oferta promocyjna marketów umieszczana w gazetkach, zmienia się raz w tygodniu. Oddzielna, mała Carrefour - ulotka promocyjna przygotowywana jest dla sklepów Carrefour Express. Czas obowiązywania ofert handlowych dla wszystkich gazetek Carrefour jest taki sam.

Carrefour online

Gazetki promocyjne nie są w stanie pomieścić wszystkich ofert specjalnych, które mają uszczęśliwić klientów sklepu. Z niektórymi ofertami handlowymi, dostępnymi w Carrefour, można zapoznać się tylko przez stronę internetową. Co więcej, niektóre z promocji są dostępne wyłącznie online!

Z Tipli taniej!

Jeśli jesteś amatorem tanich zakupów, regularnie odwiedzaj strony Tipli poświęcone zniżkom, kuponom rabatowym i akcjom promocyjnym!

Zniżki i kupony Carrefour

Carrefour - w trosce o klienta!

Czego nie znajdziecie w Carrefour - gazetkach promocyjnych, ale co warto wiedzieć? Na przykład to, że z kartą Rodzinka duże rodziny mogą korzystać z dodatkowych rabatów. I seniorzy mają swoją kartę Senior. Obie możesz aktywować w telefonie.

Pozostali, lojalni klienci również nagradzani są za swoją wierność za pomocą KARTY KLIENTA.

Wszyscy duzi i mali klienci mogą korzystać z konkursów i loterii. Informacje znajdziecie na stronie internetowej Carrefour.

A jakby tego było mało, Carrefour otworzył dla Was Biuro Napoleona, czyli strony internetowe na któych znajdziecie liczne przepisy kulinarne, porady dietetyczne oraz oferty specjalne. Wszystko to przygotował specjalny sztab strategów i kucharzy pod wodzą Cesarza z myślą o Waszym zdrowiu i szczęściu.

W tym sklepie naprawdę króluje hasło Klient nasz pan. Gorąco polecamy zakupy w Carrefour!

Powiązane sklepy

Auchan Online, Pole na Stole, Polski Koszyk, frisco.pl

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się