Carrefour gazetka aktualna online

3.1.2018

Carrefour na polskim rynku jest już od 20 lat. W tym czasie firma znacznie zwiększyła ilość sklepów m.in. o punkty Express. Najnowszym rodzajem sieci jest Carrefour Premium, które oferuje wysoką jakość produktów i eleganckie wyposażenie marketu. Jak i kiedy Carrefour promuje swoje produkty dowiesz się poniżej!

Podstawowa gazetka promocyjna Carrefour

Sztandarową ofertą handlową Carrefour stanowi gazetka promocyjna obowiązująca we wszystkich marketach. Zapoznając się z nią na stronie internetowej możemy sprawdzić, w których dokładnie sklepach obowiązuje. Szata graficzna gazetki jest czytelna – ceny promocyjne podane są w dużych kontrastowych ramkach.

insportline

Promocje Carrefour Market inne niż dla punktów Express

Carrefour Market to gazetka zawierająca specjalne oferty cenowe, które zmieniają się raz w tygodniu, a dedykowane są właśnie dla marketów. Oddzielna, dwu-stronicowa ulotka promocyjna przygotowywana jest dla sklepów typu Express. Czas obowiązywania ofert handlowych dla wszystkich gazetek Carrefour jest taki sam.

Carrefour gazetka kontra promocje online

Dla klientów korzystających z zakupów przez internet Carrefour przygotował oddzielną ofertę. Na stronie internetowej znajdziemy zakładkę promocje, w której możemy zapoznać się z okazjami dnia czy akcjami wyprzedażowymi. Z niektórymi ofertami handlowymi, dostępnymi także w sklepach stacjonarnych, można zapoznać się tylko przez stronę internetową – nie są one zawarte w tradycyjnych gazetkach.

Polecane artykuły

Polecane artykuły

AliExpress wskazówki: 2. część - AliExpress po polsku

Internetowa sieć sklepów AliExpress.com, to najbardziej znany chiński bazar. Znajdziesz tutaj...
22.2.2018 PRZECZYTAJ

Groupon – festiwal wyjątkowych usług w niskich cenach

Planujesz wyjazd? Szukasz dobrego hotelu? Chcesz przeżyć niezapomniane walentynki? Poznaj...
20.2.2018 PRZECZYTAJ

iPerfumy – kody rabatowe w najlepszej perfumerii

Perfumy to wyjątkowy dodatek, który podkreśla osobowość. Poszukujesz idealnego zapachu, ale...
20.2.2018 PRZECZYTAJ

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1023 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.