6 kroków jak korzystnie kupować z Tipli

Jedzenie Double cashback 6. 6. 2017

Może jeszcze nie znamy się wystarczająco dobrze, może słyszysz o nas pierwszy raz, może śledzisz nasze postępy, ale nadal nie wiesz jak się z Tipli kupuje? Przybliżymy Ci całą politykę Tipli i pokażemy, że zakupy z nami to nic skomplikowanego.

Jesteśmy portalem cashback, za każde internetowe zakupy dokonane z Tipli oddamy Ci część pieniędzy, prosto na Twoje konto bankowe. Więcej o tym światowym fenomenie, możesz przeczytać w naszym wcześniejszym artykule Co to jest cashback.

Słyszysz o cashbacku po raz pierwszy? Chcesz zacząć oszczędzać na swoich internetowych zakupach, ale nie jesteś pewny pierwszego kroku? Bez obaw! Kontynuuj lekturę, a my Ci pokażemy jak złożyć pierwsze zamówienie z Tipli .

Rejestracja

W pierwszej kolejności musisz się u nas zarejestrować, abyśmy wiedzieli komu mamy przypisać odpowiedni cashback. Rejestracja zabierze Ci jedynie chwilkę. Wystarczy Twój e-mail i hasło. Również możesz zarejestrować się przez swój profil na facebooku.

Wybór sklepu

Przejdźmy do sedna – zakupy! Mamy u nas ponad 350 sklepów, więc jesteśmy pewni, że niektóre z nich przypadną Ci do gustu. Jak wyszukać sklep na Tipli?

  • Od razu na stronie głównej zobaczysz naszą ofertę sklepów – na pierwszym miejscu znajdziesz najbardziej lubiane sklepy oraz nowości.
  • W zakładce kategorie (w lewo na górze) wybierzesz dokładnie ten typ sklepu, który Cię interesuje – Moda, Elektronika i PC, Uroda i zdrowie, Jedzenie i dużo więcej.
  • Skorzystaj z wyszukiwarki – napisz nazwę ulubionego sklepu.

Nie znalazłeś swojego ulubionego sklepu? Podziel się tym z nami! Napisz do nas a my spróbujemy wybrany sklep dodać do naszej oferty.

Informacje o sklepie

Jak tylko zostaniesz przekierowany przez pomarańczowy baner do szczegółów wybranego sklepu otrzymasz wszystkie ważne informacje - wysokość cashbacku, krótki opis sklepu i aktualne zniżki i kupony. Przed złożeniem zamówienia nie zapomnij przeczytać o specyficznych warunkach sklepu. Możesz spotkać się z tym, że wysokość cashbacku jest różnorodna w zależności od typu produktu.

6 kroków jak korzystnie kupować z Tipli-2

„Pomarańczowa ikona“

A teraz to najważniejsze – przekierowanie do wybranego sklepu przez pomarańczową ikonę „Zyskaj X % za zakupy z powrotem“. Dzięki przekierowaniu możemy zarejestrować Twoje zakupy i obdarować cashbackiem. Aby otrzymać zwrot, niezbędne jest trzymanie się tej jednej jedynej zasady.

6 kroków jak korzystnie kupować z Tipli-3

Złożenie zamówienia

Zamówienie złóż, tak jak zawsze. Wybór płatności oraz doręczenia nie wpłynie na wysokość cashbacku. Zamówienie powinno być złożone do 20 minut od przekierowania.

Zniżka z zakupu

Cashback zostanie przypisany do Twojego Tipli do 48 godzin. Zniżki znajdziesz na swoim profilu Tipli w zakładce „Zwroty i bonusy“.

Jest to całkiem łatwe, co?:) Jeśli jednak coś nie jest dla Ciebie jasne, nie wahaj się i napisz do nas lub dodaj komentarz pod artykułem, chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania :-)

Polecane artykuły

Polecane artykuły

TOP 4 sprzęty elektroniczne: dron, rower, hoverboard…

Gadżety elektroniczne podbijają świat! Dron, hoverboard, rower elektryczny i robot to ostatnio...
22.7.2018 PRZECZYTAJ

Cyberpunk 2077 - nowość ze świata gier na PC

Czy można czekać na grę kilka lat? O tak! Jedną z najbardziej wyczekiwanych nowości jest...
21.7.2018 PRZECZYTAJ

6 najlepszych smartwatchy z AliExpress

Chcesz być powiadomiony o wiadomościach i połączeniach w momencie kiedy nie możesz skorzystać ze...
21.7.2018 PRZECZYTAJ

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1218 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.