Stylowe Zakupy

Chyba nie ma na świecie osoby, której nie cieszyłyby nowe, stylowe rzeczy w garderobie. Wszyscy lubimy dobrze wyglądać, zwłaszcza jeżeli uda nam się zdobyć wyjątkowe modele w atrakcyjnej cenie. Pewnie dlatego akcja Stylowe Zakupy zyskała tak wielką popularność w naszym kraju.

Czym są Stylowe Zakupy?

Stylowe Zakupy to największa w Polsce akcja rabatowa, na którą każdego roku czekają tysiące ludzi. W ciągu kilku dni w sklepach roi się od fantastycznych zniżek i promocji, dzięki którym nie tylko ubierzesz siebie i całą swoją rodzinę w stylową odzież, ale także zakupisz gustowne dodatki i dekoracje do mieszkania czy skorzystasz ze zniżek na usługi. I to za parę złotych! Wystarczy tylko zaopatrzyć się w kupony rabatowe upoważniające do zniżek.

Logo Stylowe Zakupy

Stylowe Zakupy to event magazynów Twój STYL oraz SHOW. Zatem tam należy szukać kuponów upoważniających do zniżek. Mając je w ręku możesz wyruszyć na wielkie zakupy za niewielkie pieniądze. Brzmi świetnie, prawda? Przyjrzyjmy się zatem bliżej tej akcji.

Poznaj bliżej Stylowe Zakupy

Pierwsza edycja akcji Stylowe Zakupy wiosna-lato odbyła się w dniach 6-7 kwietnia 2013 roku. Mimo, że w akcji wzięło udział tylko320 marek w 7 tysiącach sklepów, pierwsza edycja odniosła ogromny sukces.

Logo Twój STYL Logo SHOW

Kolejna edycja jesień-zima miała miejsce zaledwie pół roku potem - pod koniec września. W ciągu pięciu lat Stylowe Zakupy stały się największą akcją rabatową w Polsce.

W czym spoczywa sukces Stylowych Zakupów?

Korzyści akcji kuponowej

Po pierwsze, jest to akcja kuponowa, która stanowi wielką promocję i reklamę nie tylko dla sklepów biorących w niej udział, ale też dla magazynów publikujących kody rabatowe. Te dwie strony starają się zapewnić swoim klientom jak największe korzyści, ponieważ profituje to wielką sprzedażą produktów i gazet. Dlatego Stylowe Zakupy umożliwiają czytelnikom magazynów Twój STYL i SHOW zakup nowości na rynku i to w bardzo atrakcyjnych cenach. Żeby uzyskać zniżkę, wystarczy kupon wycięty z magazynu!

Nowości w bajecznych cenach!

Po drugie, sklepy biorące udział w akcji, starają się przyciągnąć uwagę klientów oferując im najnowsze kolekcje w obniżonych cenach. To niepowtarzalna okazja, aby kupić "ostatni szał mody" za bezcen!

Bogaty wybór branż i asortymentu

Kolejnym plusem jest to, że promocje są dostępne nie tylko w sklepach odzieżowych. Dziś w ramach Stylowych Zakupów, promuje swój asortyment ponad 400 marek z najróżniejszych branż. Masz więc okazję kupić nie tylko nowości z wybiegów mody, ale też dodatki, meble i dekoracje do domu i ogrodu, książki czy zabiegi kosmetyczne oraz SPA. Wybór jest naprawdę wielki.

Na Stylowe Zakupy aż 2 razy w roku!

Każdego roku, Stylowe Zakupy odbywają się na wiosnę i jesień. Terminy są dostosowane do okresu, kiedy sklepy wymieniają stare kolekcje na nowości z sezonów wiosna-lato oraz jesień-zima. Jest to niepowtarzalna okazja. Inne promocje i wyprzedaże nie umożliwiają zakupu nowości z rabatami. Poza tym, niezależnie od wieku, na Stylowych Zakupach każdy znajdzie coś dla siebie.

★ Stylowe Zakupy aż 2 x w roku!

 • EDYCJA WIOSENNA odbywa się na przełomie marca i kwietnia
 • EDYCJA JESIENNA odbywa się na przełomie września i października

Warto pamiętać, że w dwóch odsłonach akcji można wymienić garderobę, skorzystać z usług spa czy kosmetyczki, dobrze zjeść i zmienić wystrój w swoim domu czy mieszkaniu. Któż z nas tego nie lubi? A mając do dyspozycji kupony ze świetnymi zniżkami, przyjemność jest jeszcze większa. Rabaty to niepodważalny powód do radości.

RADA TIPLI: Czy wiesz, że za parę dni zacznie się kolejny festiwal zakupów? Wielkimi krokami zbliża się następna, już 14. odsłona Stylowych Zakupów. Dowiedz się więcej o Stylowych Zakupach - jesień 2019.

Zniżki

Kupony rabatowe na Stylowe Zakupy

Zastanawiasz się, skąd wziąć kupony rabatowe uprawniające do zniżek w trakcie Stylowych Zakupów? Jak wspomnieliśmy wyżej, kupony publikowane są na łamach magazynów Twój STYL oraz SHOW.

Na każdym kuponie znajdują się szczegółowe informacje o asortymencie objętym promocją. Ponadto także dowiesz się z nich: o wysokości rabatu, w których sklepach można kupon wykorzystać i do kiedy jest ważny. Szczegółowa lista sklepów i marek znajduje się na stronie głównej akcji.

★ Stylowe Zakupy - informacje o kuponach

 • Wytnij kupon rabatowy i przedstaw go w sklepie stacjonarnym, w którym chcesz zrobić zakupy
 • Robiąc zakupy w sklepach internetowych, przy płaceniu wpisz kod rabatowy, który znajduje się na kuponie
 • Wysokość rabatu oraz wszystkie najważniejsze szczegóły opisane są na każdym z kuponów
 • Kupon rabatowy uprawnia do jednorazowego zakupu
 • Kupony rabatowe nie łączą się z innymi promocjami i zniżkami w sklepie.

Pamiętaj, że kupon obejmuje tylko wybrany asortyment. Nie zapomnij także oddać go kasjerce przed zapłatą za towar.

Stylowe Zakupy online

Dobra wiadomość jest taka, że Stylowe Zakupy to festiwal zniżek, który odbywa się też w sklepach internetowych!

Jeżeli chcesz w nich zrobić zakupy ze zniżką, przed zapłatą wpisz kod rabatowy w odpowiednie pole.

RADA TIPLI: Nie interesuje Cię festiwal zakupów w kamiennych sklepach? Chcesz kupować wyłącznie online? Niektóre sklepy internetowe biorące udział w Stylowych Zakupach, w dzień rozpoczęcia akcji publikują na swoich witrynach kody rabatowe. Możesz je mieć bez kupowania magazynu, ale pamiętaj, że nie możesz ich wykorzystać w sklepach stacjonarnych.

Przypominamy, że nie tylko sklepy odzieżowe biorą udział w tej akcji. Pojawią się również zniżki na kosmetyki, zabiegi w salonach spa, akcesoria do wnętrz oraz ogrodów i nie tylko. Lista branż i sklepów jest długa!

Kiedy odbywają się Stylowe Zakupy?

Jak już wspomnieliśy wyżej największy festiwal zakupów w Polsce odbywa się dwa razy w roku: na wiosnę i na jesieni. W tym roku akcja Stylowe Zakupy 2019 odbędzie się po raz drugi. W jesiennej edycji weźmie udział ponad 400 marek i 13 000 sklepów w całej Polsce.

Stylowe Zakupy w sklepach stacjonarnych
 • Ze zniżek w sklepach stacjonarnych będzie można skorzystać od 27 do 29 września 2019.
 • W przypadku usług okres rabatów trwa aż 9 dni, od 27 września do 5 października 2019.
 • W przypadku sklepów online Stylowe Zakupy będą trwać aż 5 dni, od 27 września do 1 października 2019.
 • Niektóre marki i sklepy mogą oferować inne terminy. Szczegółowe informacje znajdują się na kuponach lub na stronie internetowej sklepu.

Poprzednie roczniki Stylowych Zakupów

W poprzednich latach Stylowe Zakupy były ogromnym sukcesem organizatorów. Nic w tym dziwnego! Kto z nas nie lubi robić tanich zakupów? Radość jest jeszcze większa, jeżeli dzięki kuponom rabatowym możemy sobie pozwolić na coś, co w innej sytuacji jest poza naszym zasięgiem. Nic więc dziwnego, że Stylowe Zakupy stały się ulubioną akcją Polaków, i że wielu z nas czeka na nie z niecierpliwością!

Stylowe Zakupy 2018

W 2018 roku obie edycje akcji cieszyły się ogromnym powodzeniem. Jej wiosenna odsłona odbywała się w dniach od 5 do 7 kwietnia. Jesienna natomiast od 28 do 30 września 2018 roku.

Stylowe Zakupy 2017

W 2017 roku szaleństwo zakupów trwało od 29 września 2017 do 1 października 2017 roku. Zaangażowanych w tą akcję było ok. 400 marek i 13 000 sklepów stacjonarnych w całej Polsce.

Zakupy Zakupy

Stylowe Zakupy 2016

W 2016 roku można było kupować w dniach od 7 października 2016 do 9 października 2016 roku.

Stylowe Zakupy 2015

W 2015 roku można było skorzystać z kuponów rabatowych w dniach od 25 do 27 września 2015 roku. Ilość sklepów i marek biorących udział w akcji była bardzo zbliżona.

Stylowe Zakupy 2019 - wiosna

Pierwsza edycja w tym roku miała miejsce 12 kwietnia i trwała aż do 16 kwietnia. Udział w akcji wzięło ponad 12 000 sklepów.

Stylowe Zakupy 2019 - lista sklepów

Oto lista sklepów, które biorą udział w tej akcji:

MODA

 • 4f: 20% zniżki na cały asortyment, nie dotyczy kolekcji specjalnych oraz outletów, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • 5.10.15.: 20% zniżki na nową kolekcję marki, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • About You: 20% rabatu na wybrany asortyment przy zamówieniu powyżej 200 zł, obowiązuje online,
 • Answear: do 30% rabatu na wybrany asortyment, obowiązuje online,
 • BigStar: 20% rabatu na asortyment nieprzeceniony, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Bialcon: 20% zniżki na kolekcję jesień-zima 2019, w outletach na cały asortyment, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • BonPrix: 10% zniżki na cały asortyment, obowiązuje online,
 • Coccodrillo: 20% rabatu na kolekcję jesień-zima 2019, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Desigual: 20% zniżki na kolekcję jesień-zima 2019 w cenie regularnej, nie dotyczy outletu, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Diverse: 25% rabatu na zakupy przy zamówieniach za min. 100 zł, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Eastend: 30% zniżki na produkty nieprzecenione oraz dodatkowe 5% zniżki na produkty przecenione, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Endo: 20% rabatu na ubranka dla dzieci oznaczone ikoną "Stylowe Zakupy", obowiązuje online,
 • Fasardi: 25% zniżki na cały asortyment, obowiązuje online,
 • Femestage: 30% zniżki na nową kolekcję, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Gerry Weber: 20% zniżki na cały asortyment, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Greenpoint : 30% rabatu na kolekcję jesień-zima 2019, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • H&M: 20% rabatu na zakupy powyżej 150 zł, nie dotyczy kolekcji limitowanych, nie łączy się z innymi promocjami, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • House: 25% rabatu na damskie i męskie spodnie tkaninowe, koszule z długim rękawem, buty i plecaki, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Intersport: 25% rabatu na odzież i obuwie, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Lancerto: 20% rabatu na nieprzeceniony asortyment, nie dotyczy kolekcji Lancerto & Mr. Vintage, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Monnari: do 30% rabatu na wybrany asortyment, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Mustache: do 60% zniżki na nową kolekcję jesienną, obowiązuje online,
 • NA-KD: 20% zniżki na cały asortyment, nie dotyczy wyprzedaży, obowiązuje online,
 • Ochnik: 20% rabatu na produkty nieprzecenione, obowiązuje stacjonarnie,
 • Orsay: 20% rabatu na cały asortyment z wyłączeniem produktów Special Price i przecen, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Pakamera: do 30% rabatu na wybrane produkty z działu pakamera.pl/stylowezakupy, obowiązuje online,
 • Patrizia Aryton: 20% zniżki na kolekcję jesień-zima 2019, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Promod: 20% zniżki na cały asortyment przy zakupie min. 2 produktów nieprzecenionych, z wyłączeniem biżuterii, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Puma: 20% rabatu na cały nieprzeceniony asortyment, obowiązuje stacjonarnie,
 • Recman: 20% rabatu na cały asortyment, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Reserved: do 50% zniżki na wybrany asortyment w kategorii Stylowe Zakupy, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Risk Made in Warsaw: 20% zniżki na wybrany asortyment, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Runcolors: do 30% rabatu na cały asortyment, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Showroom: 20% zniżki na wybrany asortyment, obowiązuje online,
 • Smyk: 20% zniżki na ubrania i buty, obowiązuje stacjonarnie,
 • Tatuum: 20% zniżki na modele nieprzecenione z wyłączeniem kolekcji specjalnych, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Top Secret: 30% rabatu na nową kolekcję Top Secret z wyłączeniem bestsellerów, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • VanGraaf: 15% rabatu na wybrany asortyment, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Vans: 20% zniżki na cały asortyment, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Visciola Fashion: 30% rabatu na cały asortyment, obowiązuje stacjonarnie,
 • Vistula: 30% zniżki na kolekcję jesień-zima 2019, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Wólczanka: 30% rabatu na kolekcję jesień-zima 2019, obowiązuje stacjonarnie oraz online.

OBUWIE

 • Badura: 20% zniżki na obuwie i torebki z nowej kolekcji, obowiązuje: stacjonarnie oraz online,
 • Balladine: 20% zniżki na nowości wybranych marek, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Bartek: 20% rabatu na wybrane modele z najnowszej kolekcji jesień-zima 2019, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • But Sklep: 20% rabatu na nieprzeceniony asortyment, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • ButyRaj: 20% zniżki na cały asortyment, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • CCC: 20% zniżki na cały asortyment m.in. buty i torby, nie dotyczy towaru przecenionego, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Cholewiński: 50% zniżki na wszystkie kolekcje walizek Cholewiński, 20% zniżki na cały asortyment galanterii skórzanej, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Crocs: 20% zniżki na cały asortyment w pełnej cenie, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • CzasNaButy.pl: 20% zniżki na cały asortyment, nie dotyczy outletu, obowiązuje online,
 • Deichmann: 20% rabatu na cały nieprzeceniony asortyment obuwia, przy zakupach online min. wartość zamówienia po rabacie 49 zł, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Ecco: 20% zniżki na buty i torby z kolekcji jesień-zima 2019, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Eobuwie.pl: do 30% zniżki na wybrane buty i torebki, bezpłatna wysyłka i zwrot, obowiązuje online,
 • Gino Rossi: 20% zniżki na buty i torby z nowej kolekcji, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Office Shoes: do 30% zniżki na wybrane marki, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Primamoda: 20% rabatu na wybrany asortyment, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Wojas: 15% rabatu na wybrany asortyment, obowiązuje stacjonarnie oraz online.

GALANTERIA

 • Badura: 20% zniżki na obuwie i torebki z nowej kolekcji, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Puccini: 50 zł zniżki na cały asortyment przy zamówieniach od 250 zł, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Skórzana: 20% zniżki na cały asortyment, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Wittchen: 25% zniżki na asortyment nieprzeceniony, nie dotyczy kożuchów, obowiązuje stacjonarnie oraz online.

BIŻUTERIA

 • Ania Kruk: 20% rabatu na wszystkie kolekcje marki Ania Kruk, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Artelioni: 20% rabatu na biżuterię Artelioni, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Pandora: przy zakupie jednej bransoletki, drugą wybraną otrzymasz w prezencie, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Mokobelle: 20% rabatu na cały asortyment z wyłączeniem kolekcji charytatywnej i Happy Lotos oraz bonów prezentowych, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Swarovski: 20% rabatu na cały asortyment z wyjątkiem kolekcji Remix, produktów SCS, wkładów i artykułów do pielęgnacji biżuterii, obowiązuje stacjonarnie,
 • Time Trend: 15% zniżki na zegarki o wartości powyżej 400 zł, nie obejmuje modeli specjalnych i limitowanych, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • W.Kruk: 15% zniżki na biżuterię ze srebra przy zakupach za min. 99 zł, 15% zniżki na biżuterię ze złota przy zakupach za min. 299 zł, 15% zniżki na zegarki, nie dotyczy obrączek, kolekcji Amore, zegarków marki Rolex, Smart Watchy, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Verona : prezent przy zakupie naszyjnika NW45993, bransoletka BW45993 za 39 zł, obowiązuje stacjonarnie,
 • Yes: 50% zniżki na na trzecią oraz 25% na drugą tańszą sztukę biżuterii, z wyłączeniem zegarków, obrączek, bonów i kart podarunkowych, evoucherów oraz środków do czyszczenia biżuterii, obowiązuje stacjonarnie i online.

BIELIZNA

 • Gatta: 20% zniżki na cały asortyment przy zakupach powyżej 50 zł, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Kontri: 20% rabatu na nieprzecenione produkty, obowiązuje stacjonarnie oraz online.

URODA I ZDROWIE

 • Clarins: 20% zniżki na cały asortyment, obowiązuje online,
 • Clinique: 20% rabatu na wszystkie produkty Clinique, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Douglas: 20% zniżki na wszystkie zapach światowych marek z wyłączeniem Jo Malone London, Kilian, Tom Ford, nie dotyczy outletu, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Estee Lauder: 20% zniżki na cały asortyment, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Kontigo: 20% zniżki na nieprzeceniony asortyment, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Mac Cosmetics: 25% zniżki na cały asortyment z wyłączeniem kolekcji VIVA glam, Little MAC i Travel Size, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Notino: 20% zniżki na topowe produkty, obowiązuje online,
 • Strefa Urody: 20% rabatu na wszystkie kosmetyki i perfumy, obowiązuje online,
 • Super-Pharm: 20% zniżki na zakupy, nie dotyczy zestawów, kart podarunkowych i mleka dla dzieci, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Ziko: 20% zniżki na zakupy od 100 zł, obowiązuje stacjonarnie.

DOM

 • 9design: 20% zniżki na wybrane marki, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • BBHome: 20% rabatu na cały asortyment z wyłączeniem mebli na zamówienia oraz produktów z wyprzedaży, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Duka: 20% zniżki na produkty marki Duka, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Fabryka Form : 20% rabatu na produkty marek Koziol, Brabanita, Menu, Zack Norman Copenhagen, Alessi oraz 15% zniżki na pozostałe produkty, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Home&You: 20% zniżki na cały asortyment, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Komfort: 20% zniżki na zakup drugiego, tańszego dywanu, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Nexterio: 15% zniżki na płytki, gresy i kleje, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Pod pierzyną: 20% rabatu na nieprzeceniony asortyment, obowiązuje online.

POZOSTAŁE KATEGORIE

 • Chocolissimo: 20% zniżki na czekoladowe produkty, obowiązuje online,
 • Egmont: 30% zniżki na książki, obowiązuje online,
 • E-torty: 20% zniżki na torty z dostawą, obowiązuje online,
 • Galeria Limonka: 20% zniżki na wybrane marki, 15% zniżki na pozostałą ofertę, obowiązuje online,
 • Go Sport: 20% zniżki na cały nieprzeceniony asortyment, 15% zniżki na sprzęt fitness, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Kakadu: 50% zniżki na drugi, tańszy produkt dla zwierząt, obowiązuje stacjonarnie,
 • Kodano: 30% zniżki na okulary korekcyjne lub okulary przeciwsłoneczne w salonach stacjonarnych, 20% zniżki online, obowiązuje stacjonarnie oraz online,
 • Lot: 20% zniżki na loty po Europie, do Azji i Ameryki Północnej w LOT Economy Class, obowiązuje online,
 • Martes Sport: 15% rabatu na cały asortyment, obowiązuje online,
 • Merlin: 10% rabatu na cały asortyment, obowiązuje online,
 • Poczta Kwiatowa: 10% rabatu na cały asortyment, obowiązuje online,
 • Ravelo: 35% rabatu na wybrane książki, nie dotyczy outletu, wyprzedaży, podręczników językowych, naukowych, ebooków, audiobooków i pakietów, obowiązuje online,
 • Sportofino: 20% zniżki na asortyment marek Aeronautica Militare, Chervo, Deha, EA7, Napapijri, La Martina, Moschino, obowiązuje online,
 • Tchibo: 20% zniżki na nieprzecenione produkty z wybranych kolekcji, nie dotyczy akcesoriów kawowych oraz produktów Cafissimo wraz z kawą i ofertą kawiarni, obowiązuje online,
 • Vision Express: 35% zniżki na na oprawki, 20% zniżki na okulary przeciwsłoneczne oraz soczewki kontaktowe, obowiązuje stacjonarnie.

Eobuwie Stylowe Zakupy

Sklep Eobuwie.pl jest jedną z ponad 400 marek, które biorą udział w akcji Stylowe Zakupy 2019. To niepowtarzalna okazja do zakupu najwyższej jakości butów oraz akcesoriów. Dzięki kodom rabatowym, będziesz mógł założyć na nogi nowe botki, kozaki lub obuwie sportowe.

Warto wspomnieć, że Eobuwie ma bardzo szeroki wybór obuwia od najlepszych polskich i zagranicznych projektantów. Tu kupisz buty nie tylko dla dorosłych, ale też dla dzieci.

Eobuwie.pl

Aby zrobić Stylowe Zakupy na Eobuwie wystarczy przy finalizacji zakupów wpisać kod rabatowy znajdujący się na kuponie. Wówczas kwota zostanie obniżona o wysokość rabatu, który jest widoczny na kuponie.

Kod znajdziesz też na banerach reklamowych publikowanych na stronie głównej sklepu internetowego.

Reserved Stylowe Zakupy

Kolejny sklep, który bierze udział w Stylowych Zakupach i umożliwia wykorzystanie rabatów online to sklep Reserved. Bardzo znana i lubiana marka odzieżowa na pewno przyciągnie tłumy do swoich sklepów.

Reserved - moda damska

Akcja rabatowa w sklepach stacjonarnych odbędzie się w dniach 27 - 29 września 2019 roku. W przypadku sklepu online akcja będzie trwała dłużej. Od 27 września - 1 października 2019 roku.

Sposób wykorzystania kuponu jest taki sam. Aby go zrealizować w sklepach stacjonarnych, wytnij kupon z magazynu Twój STYL albo SHOW i przedstaw go w sklepie przed zapłaceniem za zakupy.

Robiąc zakupy online przed zapłaceniem wpisz w odpowiednim miejscu kod rabatowy znajdujący się na kuponie rabatowym lub na banerach na stronie internetowej Reserved.

W Reserved czeka na Ciebie do 50% rabatu na wybrany asortyment w kategorii Stylowe Zakupy.

Panie mogą wybierać spośród sukienek, butów, torebek i pięknych dodatków podążających za najnowszymi trendami. Nowości czekają też na panów. Poza tym polecamy na jesienne i zimowe dni płaszcze, kurtki, czapki i szaliki. Dział Reserved Kids jest pełen asortymentu dla niemowląt i dla starszych dzieci. Ubierz całą rodzinę!

Smyk Stylowe Zakupy

Jednym z nielicznych sklepów dla dzieci biorących udział w akcji kuponowej Stylowe Zakupy jest znany i lubiany sklep Smyk.

To świetny sklep uwielbiany nie tylko przez rodziców, ale też przez dzieci. Znajdziecie tam wszystko! Od dobrej jakości mody dziecięcej i dla mam, poprzez pożyteczne akcesoria z listy "must have", takie jak wózki, kosmetyki, nosidła, po zabawki, książki, gry i filmy dla całej rodziny. Wszystko w jednym miejscu i z gwarancją najwyższej jakości!

Smyk - wszystko dla mamy i dziecka

Biorąc udział w Stylowych Zakupach 2019, Smyk na pewno zyska kolejnych zadowolonych klientów. Kupony rabatowe uprawnią Cię do 20% rabatu na ubrania i obuwie dla dzieci. Jest to świetna pora na zakupy w tym sklepie. Początek nowego roku szkolnego i zbliżająca się jesień, to dla rodziców czas wielkich wydatków. Warto wykorzystać każdą zniżkę, aby je obniżyć.

H&M Stylowe Zakupy

Tego sklepu na pewno nie trzeba nikomu przedstawiać. Salony mody H&M, to szwedzka marka, która jest znana i ceniona na całym świecie.

Stylowe zakupy w H&M

Fantastyczną wiadomością jest fakt, że bierze udział w akcji rabatowej Stylowe Zakupy. Kupon uprawniający do 20% rabatu przy zakupach powyżej 150 PLN, wykorzystasz w sklepie stacjonarnym oraz w H&M online.

W H&M kupisz modną i nietuzinkową odzież damską, męską oraz dziecięcą. Kupisz tu też piękne torebki, buty i dodatki, takie jak kapelusze, okulary i biżuteria. Na przyszłe mamy czeka najnowsza kolekcja mody ciążowej, a na niemowlęta ubranka z organicznej bawełny.

W dziale H&M Home znajdziecie dekoracje wnętrz, od firan, po pościel, poduszki ozdobne czy donice na kwiaty. Wybór i asortyment jest tak duży, że zadowoli niejednego konesera dobrego stylu.

Pandora Stylowe Zakupy

Gratką dla wszystkich miłośniczek pięknej, niepowtarzalnej biżuterii jest to, że marka Pandora również weźmie udział w Stylowych Zakupach 2019.

Wszystkie Panie, które kochają biżuterię i bransoletki Pandora, wiedzą doskonale jak piękne rzeczy można kupić w salonach tej popularnej marki. To ręcznie wykonane cuda wyłącznie ze szlachetnych kamieni. W sklepie można znaleźć bransoletki, pierścionki, naszyjniki czy kolczyki. Oferta skierowana jest do kobiet, dla których ważne jest to, aby biżuteria, którą noszą była wyjątkowa i unikalna. Najbardziej znanym i rozpoznawalnym produktem firmy jest modułowa bransoletka Pandora.

Biżuteria Pandora

Każdą taką bransoletkę można projektować według swoich upodobań. Ma wymienne zawieszki i klipsy, dzięki czemu każda może stać się jedyną w swoim rodzaju.

W sklepie Pandora kupon rabatowy Stylowych Zakupów obejmuje właśnie te cudne bransoletki. Przy zakupie jednej, drugą dostaniesz w prezencie!

Weź udział w akcji Stylowe Zakupy

Stylowe Zakupy 2019 to okazja, z której warto skorzystać. Czas akcji został zaplanowany tak, aby przynieść Ci jak najwięcej korzyści. Odsłona wiosenna i jesienna pozwalają na tanie uzupełnienie, bądź odnowienie garderoby modelami odzwierciedlającymi najnowsze trendy. Nie często zdarza się, aby nowości były dostępne ze zniżką.

Stylowe Zakupy z Tipli.pl

Jest to też świetna okazja do zmiany wystroju wnętrza. W czasie akcji rabatowej można kupować odzież, buty, biżuterię czy bibeloty do domu w atrakcyjnych cenach. Cóż może być bardziej przekonującego do wzięcia udziały w tej akcji jak nie fakt, że podczas jej trwania, obowiązują świetne rabaty! Zachęcają też prezenty - w niektórych sklepach kupując jeden produkt, drugi można dostać w prezencie. Jest kilka wariantów, które oferują sklepy Partnerskie. Wszystko dokładnie jest opisane na każdym kuponie, który zamieszczony został w gazetach.

W trakcie Stylowych Zakupów każdy - starszy czy młodszy, kobieta czy mężczyzna, chłopak czy dziewczyna - znajdzie coś wyjątkowego dla siebie albo swoich bliskich. Może to jest czas, kiedy zbliża się jakaś ważna rocznica? Pierwszej randki? Dzień Chłopaka? Rocznica ślubu? A może masz już listę świątecznych prezentów? Warto wykorzystać tę okazję, żeby za nieduże pieniądze, zrobić duże zakupy. Mając do dyspozycji kupony rabatowe zawsze się to opłaca!

★ Najpopularniejsza akcje rabatowe w Polsce

 • Weekend Zniżek - odbywa się 2 razy w roku i jest organizowany przez magazyny AVANTI i Logo
 • Szaleństwo Zakupów - event organizowany przez czasopisma Elle, InStyle i Glamour
 • Stylowe Zakupy - to największa tego rodzaju akcja w Polsce organizowana przez Twój STYL i SHOW

Nie przepadasz za akcjami tego typu, ale lubisz oszczędne zakupy? Kupuj z Tipli! Dzięki zwrotom cashback nie musisz czekać na rabaty. Z nami masz je codziennie!

Kupuj taniej z cashbackiem

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1865 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub