Wspomagaj swoje zdrowie jesienią. Zebraliśmy gazetki promocyjne znanych aptek takich jak Super-pharm i Ziko. Sprawdź, gdzie w tym tygodniu zadbasz o swoje zdrowie w najkorzystniejszej cenie.

Zdrowie jest najważniejsze. Warto o nie zadbać zwłaszcza jesienią. W aptekach znajdziesz przydatne suplementy poprawiające odporność Sprawdź przygotowane przez nas gazetki znanych aptek, w których znajdziesz potrzebne Ci produkty. Dbaj o zdrowie i oszczędzaj!

Gazetki promocyjne Super-Pharm

Apetka Super-pharm to nie tylko znane drogerie, ale również dobrze wyposażone apteki. W tej aptece znajdziesz nie tylko leki, ale również suplementy diety, preparaty wspomagające i naturalne produkty medyczne. Dzięki wykwalifikowanemu personelowi produkty farmaceutyczne dostarczane są do aptek z największą starannością i zachowaniem wszelkich standardów. To właśnie sprawia, że klienci chętnie korzystają z porad farmaceutów Super-Pharm. Na zdrowiu nie warto oszczędzać, ale leki można kupić w korzystnej cenie – sprawdź najnowszą Super-Pharm gazetka.

Gazetki Ziko

Ziko to rodzinna sieć aptek oraz drogerii z polskim kapitałem, zdobywająca zaufanie klientów od 2005 roku. Obecnie to nie tylko apteka, ale również wysokiej jakości dermokosmetyki dla każdego typu skóry. Myśl przewodnia aptek Ziko - "pacjent jest najważniejszy" sprawiła, że dziś istnieje już 150 placówek na terenie całej Polski. Jeśli chcesz w szybki i wygodny sposób dokonać zakupów wszystkich potrzebnych leków niezależnie od pory dnia i nocy zrób to w Ziko online. Apteka internetowa to doskonałe miejsce do zakupu leków i kosmetyków bez wychodzenia z domu. Skorzystaj też z promocji w najnowszej Ziko gazetka i oszczędzaj jeszcze więcej już dziś!

Promocyjne oferty znajdziesz tu każdego dnia. Kupuj taniej leki i suplementy diety z Tipli. Gazetki promocyjne popularnych aptek przygotowywane są z myślą o Tobie.

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

+ dodatkowo 30 zł za rejestrację

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.