Dbaj o swoje zdrowie nie tylko jesienią! Specjalnie dla Ciebie zebraliśmy gazetki promocyjne znanych aptek, takich jak Super-pharm czy Ziko. Z nimi zadbasz o siebie i swoich najbliższych, nie martwiąc się o koszty. Sprawdź, gdzie w danym tygodniu warto kupić suplementy, witaminy czy dermokosmetyki w najkorzystniejszej cenie. Łap najlepsze okazje i ciesz się dobrą formą o każdej porze roku!

Zdrowie jest najważniejsze. Warto o nie dbać i cieszyć się dobrą formą przez całe życie. W aptekach znajdziesz przydatne suplementy, witaminy i preparaty, które poprawią Twoją odporność i sprawią, że nie będziesz chorować co chwilę. Sprawdź przygotowane przez nas gazetki znanych aptek i kupuj potrzebne Ci produkty za niewielkie pieniądze. Z nami nie tylko zadbasz o zdrowie, ale i sporo zaoszczędzisz!

Super-pharm gazetka - świetne cenowe okazje

Apteki Super-pharm to nie tylko znane drogerie, ale również dobrze wyposażone apteki. Znajdziesz w nich nie tylko leki, ale również suplementy diety, preparaty wspomagające i naturalne produkty medyczne. Dzięki wykwalifikowanemu personelowi produkty farmaceutyczne dostarczane są do aptek z największą starannością i zachowaniem wszelkich standardów. To właśnie sprawia, że klienci chętnie korzystają z porad farmaceutów Super-Pharm. Na zdrowiu nie warto oszczędzać, ale leki można kupić w korzystnej cenie – sprawdź najnowszą Super-Pharm gazetkę i kupuj w atrakcyjnych cenach. Satysfakcja gwarantowana!

Ziko gazetka - liczne promocje i rabaty

Ziko to rodzinna sieć aptek oraz drogerii z polskim kapitałem, zdobywająca zaufanie klientów od 2005 roku. Obecnie to nie tylko apteka, ale również wysokiej jakości dermokosmetyki dla każdego typu skóry. Myśl przewodnia aptek Ziko - "pacjent jest najważniejszy" sprawiła, że dziś istnieje już 150 placówek na terenie całej Polski. Jeśli chcesz w szybki i wygodny sposób dokonać zakupów wszystkich potrzebnych leków niezależnie od pory dnia i nocy zrób to w Ziko online. Apteka internetowa to doskonałe miejsce do zakupu leków i kosmetyków bez wychodzenia z domu. Skorzystaj też z promocji, które znajdziesz w Ziko gazetce i oszczędzaj jeszcze więcej już dziś!

Z Tipli żadne promocje i rabaty Cię nie ominą. Kupuj taniej leki, witaminy, suplementy diety czy dermokosmetyki i zadbaj o swoje zdrowie. Pamiętaj, że gazetki promocyjne popularnych aptek znajdziesz na naszej stronie. Korzystaj z nadarzających się okazji i ciesz się świetną formą i niskimi cenami każdego dnia. Na pewno nie będziesz żałować.

Zdajemy sobie sprawę, że reklama potrafi być czasami irytująca, ale to właśnie dzięki niej możemy prezentować zawsze aktualne gazetki promocyjne. Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz AdBlocker podczas korzystania z Tipli.

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

+ dodatkowo 30 zł za rejestrację

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.