Zasady cashbacku

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wskazówek, dzięki którym odkryjesz sekret oszczędnych zakupów w Internecie. Dowiedz się, jak kupować z Tipli i nie daj się zaskoczyć. Jeśli coś wydaje Ci się niejasne lub masz jakiekolwiek pytania - nie zwlekaj, skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy Ci poznać świat zakupów z cashbackiem.

1. Przypisanie zwrotu

Na przypisanie zwrotu sprzedawca ma 48 godzin od złożenia zamówienia. Od wysłania zamówienia może minąć do 48 godzin zanim zwrot pojawi się na liście zwrotów.

2. Zakup w aplikacji

W przypadku dokończenia zamówienia w aplikacji sklepu (nie przez przeglądarkę internetową) może dojść do nieprzypisania zwrotu. Zasada ta nie dotyczy sklepu AliExpress.

3. Kombinacja portalu Tipli z innym cashback portalem

Portali cashbackowych nie można łączyć. Każde zamówienie można złożyć tylko przez jeden cashbackowy portal. W przypadku złożenia zamówienia z przekierowania z Tipli i jednocześnie z innego portalu cashbackowego, sprzedawca uzna zwrot tylko na jednym portalu.

4. Zniżki, kupony rabatowe i punkty lojalnościowe.

Aby uzyskać zwrot za zakupy korzystaj wyłącznie z kuponów i kodów pochodzących ze strony Tipli. Jeśli podczas zakupu wykorzystasz kupony lub kody z innych źródeł, cashback może nie zostać naliczony.

5. Nie zwlekaj z zakupem.

Zakupu dokonaj jak najszybciej - najlepiej w ciągu 30 minut od przekierowania na stronę sklepu. Jeśli postanowisz przerwać zakup i powrócisz do niego po dłuższym czasie, zalecamy dokonać ponownego przejścia na stronę sklepu ze strony Tipli.

6. Nie używaj trybu incognito lub okien prywatnych.

Kupując z Tipli nie korzystaj z trybu incognito lub okien prywatnych („incognito window”). Przeglądarka w tym trybie nie używa cookies i innych systemów rejestrujących wizyty. W trakcie zakupów zalecamy także nie otwierać innych stron internetowych.

7. Płatność za zakupy i dostawę.

Sposób płatności i dostawy zamówienia nie wpływa na przypisywanie się zwrotu za zakupy. Wybierz tę formę, która najbardziej Ci odpowiada.

8. Karta płatnicza z usługą cashback.

Korzystacie z cashbacku także na swojej karcie kredytowej? Cashback możecie zyskać tylko raz, albo przez kartę kredytową albo przez Tipli.

9. Promocje i zniżki na stronach wybranego sklepu internetowego.

Na stronie sklepu internetowego, w którym właśnie kupujesz trwają specjalne promocje? Nie obawiaj się - zwrot za zakupy obejmuje także produkty w promocji i te ze zniżką. Oszczędzaj przy każdym zakupie!

10. Warunki specjalne sklepu internetowego.

Zazwyczaj zwrotami za zakupy są objęte wszystkie produkty znajdujące się w ofercie sklepu internetowego. Tylko w wyjątkowych sytuacjach sklep nie gwarantuje zwrotu pieniędzy za zakup określonych produktów. Wszystkie ewentualne wyjątki wyszczególnione są w "warunkach zakupu" wybranego sklepu internetowego.

11. Zakupy online.

Zwrot za zakupy otrzymasz jedynie podczas zakupów online. Jeśli dokończysz zamówienie telefonicznie, osobiście bądź w inny sposób, zwrot najprawdopodobniej nie zostanie odnotowany.

12. Rozszerzenia przeglądarek internetowych.

Różne dodatki w Twojej przeglądarce mogą mieć wpływ na działanie usługi cashback. Są to najczęściej aplikacje, które blokują reklamy, np. Adblock. W trakcie dokonywania zakupów z Tipli prosimy o wyłączenie funkcji blokowania reklam w przeglądarce.

13. Powodem anulowanego cashbacku może być:

● skorzystanie ze zniżkowego kuponu, kodu lub punktów z programu lojalnościowego,
● zmiana w zamówieniu (np. późniejsze doręczenie, zmiana produktu, podzielenie zamówienia),
● reklamacja,
● nieodebranie, nieopłacenie zamówienia,
● zwrot/wymiana części lub całości zamówienia.

Poprzednia wskazówka Kolejna wskazówka

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś?

Jeśli nie znalazłeś tego, czego szukałeś, zapoznaj się z Najczęściej zadawanymi pytaniami. Możesz też skontaktować się bezpośrednio z nami. Na wszystkie pytania odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Co dalej?

Chcesz dowiedzieć się więcej - jak działa Tipli, kim jesteśmy i gdzie jest nasza siedziba? Chcesz wiedzieć, o co najczęściej pytają nasi klienci lub poznać nasz zespół? Zajrzyj na kolejne podstrony.

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.