Zakupy z Chin - AliExpress

Zakupowy poradnik 10. 11. 2021

Niekoronowany król chińskich e-shopów! Na AliExpress zaopatruje się cały świat, ponieważ znajdziesz tam dosłownie wszystko, za konkurencyjne ceny i bardzo często z darmową dostawą. Chcesz dowiedzieć się więcej o gigancie, który zawrócił w głowie milionom konsumentów? Kontynuuj lekturę i naucz się jak kupować jeszcze taniej!

Przed Tobą lektura, która wyjaśni Ci jak zaoszczędzić na swoich internetowych zakupach jeszcze więcej. Wystarczy skorzystać z naszego cashback portalu Tipli, który z każdego zamówienia odda Ci część pieniędzy na konto bankowe.

Nie ma wątpliwości, że chińskie zakupy są bezkonkurencyjne, ale w jaki sposób wybrać ten odpowiedni e-shop? Tipli przychodzi z pomocą! W serii kolejnych artykułów zajmiemy się oceną konkretnych chińskich sklepów, pokażemy ich główne zalety oraz powiemy na co zwrócić uwagę podczas wyboru sklepu, nie zapomnimy również o propozycji ciekawych produktów czy bestsellerów, które znajdziesz w wybranych sklepach.

W dzisiejszym artykule poświęcimy uwagę gigantowi, najbardziej znanemu oraz najbardziej lubianemu chińskiemu sklepu internetowemu. Mowa oczywiście o AliExpress.

Wszystko co potrzebujesz wiedzieć o AliExpress

AliExpress to chiński internetowy bazar, który łączy tysiące sprzedawców i oferuje miliony produktów. Na AliExpress kupisz tanio praktycznie wszystko- Elektro, Modę, Zabawki lub na przykład sokowirówkę. Z globalnej perspektywy możemy spokojnie AliExpress przyrównać do konkurencyjnego amerykańskiego Amazonu.

AliExpress działa po całym świecie i jest częścią również chińskieko giganta o nazwie Alibaba.com - jest to największa platforma handlowa na świecie, która łączy producentów z całego świata. Alibaba.com zbiera informacje na temat popytu a podaży przygotowując ofertę sprzedażową, którą znajdziesz na AliExpress.

Kto najczęściej kupuje na AliExpress?

AliExpress jest bardzo popularne, zarówno w Polsce ale również w całej Europie. Codziennie z tego ulubionego giganta korzysta ponad 10 000 000 użytkowników. Wielką część nabywców tworzą konsumenci z Europy wschodniej.

Jest to bezpieczne?

Tak. Zachowaj zdrowy rozsądek i przed złożeniem zamówienia sprawdź ocenę sprzedawcy.

Jak mogę zapłacić za produkty zamówione na AliExpress?

Za zamówienie na Aliexpress zapłać kartą . Bez obaw, wszystkie transakcje są zabezpieczone! Główną zaletą jest to, że sprzedawca otrzyma pieniądze, dopiero w momencie, kiedy zamówienie zostanie doręczone. Opłata za zamówienie trafia bezpośrednio do AliExpress, a aż po potwierdzeniu odebrania zamówienia pieniądze są przesyłane na konto sprzedawcy.

AliExpress zasłużył na miano najciekawszego i najbardziej lubianego chińskiego e-shopu. Wyjaśniamy dlaczego. Jakie korzyści oferuje AliExpress?

  1. Przystępna cena
  2. Szeroka oferta
  3. Darmowa dostawa
  4. Ochrona kupujących
  5. Ocena sprzedawcy

Przystępna cena

Na AliExpress znajdziesz produkty w bardzo niskiej cenie. Uwaga! Tanie produkty nie zawsze są słabej jakości.

Szeroka oferta

Oferta na AliExpress jest w zasadzie nieograniczona. W Chinach produkcja nowych artykułów to chleb powszedni, jeśli już nie pracuje się nad nowościami, to na pewno wprowadza się innowacje tych starszych produktów. Na AliExpress znajdziesz wszystko.

Darmowa dostawa

Na 90 % produktów AliExpress oferuje darmową dostawę. Data doręczenia jest o nieco dłuższa (3-4 tygodnie), ale poczekać chwilę na swoje zamówienie z drugiego końca świata się nam po prostu opłaca.

Ochrona kupujących

Na AliExpress nikt Cię nie okradnie, nie musisz się obawiać. Jeśli produkt zostanie doręczony w uszkodzonym stanie, możesz zgłosić reklamację. Jeśli zamówienie nie dotrze do Ciebie AliExpress zwróci Ci pieniądze.

Ocena sprzedawcy

Nie może dojść do sytuacji, w której okaże się, że zamawiany produkt różni się od tego w ofercie lub, że przesyłka nie dotrze do Polski. Jak to działa? Przed złożeniem zamówienia przeglądnij ocenę sprzedawcy, która nie miałaby być niższa niż 90 %, zerknij również do zakładki feedback (opinie konsumentów), gdzie jakość sprzedawcy oceniają inni kupujący, którzy mają już bogatsze doświadczenie.

TOP produkty na AliExpress

Wierzymy, że artykuł zainteresował Cię tak bardzo, że już pomału otwierasz nowe okno i masz w planach AliExpress wypróbować :) Poczekaj chwilkę! Spójrz jeszcze na pomysły Tipli, na ciekawe produkty, które znaleźliśmy w morzu asortymentu AliExpressu.

1. Drewniana stacja dokująca Apple

dreveny_drzak_na_ipjone

Drewniane stojany to design, którego nie może zabraknąć na stole każdego hipstera czy kibica eleganckich nowinek. Z tą drewnianą stacją dokującą bez problemu naładujesz wszystkie produkty Apple, na przykład swój iWatch. Ocena sprzedawcy: 97,1 %.

Kupić z AliExpress za 22 zł

2. Bezprzewodowa klawiatura

bezdratova_klavesnice

Bezprzewodowa klawiatura z podświetleniem posiada również touchpad oraz zintegrowaną baterię. Ocena sprzedawcy: 97,2 %.

kupić z AliExpress za 74 zł

3. Designowy zegarek

Aliexpress_chytre_hodinky

Najlepszy stylowy smartwatch z Androidem i z systemem iOS. To super produkt dla tych, dla których zdrowy życiowy styl to podstawa. Zawiera podstawowe funkcje, takie jak: krokomierz, pomiar snu, pomiar tętna, możliwość powiadomień i dużo więcej. Ocena sprzedawcy: 96,4 %.

Kupić z AliExpress za 284 zł

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się