W piątek obchodzimy Dzień Ojca, a my wiemy jak zrobisz tatusiowi radość ❤

Dla Babci i Dziadka 16.6.2017

Dzień ojca w tym roku obchodzimy 23 czerwca, nie zapomnij o tacie! My już prezenty mamy naszykowane, skorzystaj z naszych wskazówek i obdaruj tatusia czymś wyjątkowym.

Nasze mamy już w tym roku świętowały swój dzień - teraz przyszedł czas na Dzień Ojca. Ten szczególny dzień obchodzony jest w Polsce w 23 czerwca i niestety nie jest tak znany jak Dzień Matek.

Pierwszy Dzień Ojca świętowała amerykańska rodzina Sonory Smart Dodd w 1910 roku, która chciała podziękować tacie za rzecz jasna jego wyjątkowość. Z rodzinnego kręgu tradycja powędrowała w świat i już od roku 1966 rozszerzyła się, aby prezydent Lyndon Johnson oświadczył że święto zostanie w kalendarzu.

Swojego Tatę znasz najbardziej Ty – czym go obdarować, aby wywołać uśmiech na jego twarzy? Hmm może śmiesznym gadżetem, a co tak garażowe akcesoria..a może wino i coś słodkiego?

Coś do czytania

Jeśli Twój tata zawsze znajdzie chwilkę na dobrą książkę, ciekawą lekturą na pewno zrobisz mu radość. Sprawdź domową bibliotekę, zobacz jakie nowości dumnie pokazują grzbiety oraz jaki żanr jest najbardziej lubiany. Z tymi informacjami tą odpowiednią książkę znajdziesz raz dwa.

Dzień Ojca ksiązki

Apostezjon(26 zł, Taniaksiazka), Widmowa kraina (28 zł, Taniaksiazka), To (37 zł, Taniaksiazka), Kraina chichów (23 zł, taniaksiazka)

Luksusowe perfumy

Twój tata to prawdziwy gentleman, a nic co luksusowe nie jest mu obce? Wierzymy, że zrobisz mu radość dobrą wodą kolońską lub kosmetykiem po goleniu. Z pewnością również doceni maszynkę do golenia lub nowe żyletki.

Dzień taty perfumy

Davidoff woda toaletowa dla mężczyzn (od 68 zł, Iperfumy), Lacoste Essential woda toaletowa dla mężczyzn (103 zł, Iperfumy), Hermès Terre D'Hermes woda toaletowa dla mężczyzn (57 zł, Iperfumy)

Niezapomniane wrażenia

Żyjemy tylko raz – najwyższy czas przeżyć coś ciekawego! Wiesz co by Twój tata najbardziej docenił? Jazdę w sportowym samochodzie lub może tak wykwintną kolację? Zorganizuj mu niezapomniane wrażenie!

dzień ojca- niesposzianka

Szkolenie zapoznawcze z lotem na paralotni (od 200 zł, Groupon), Jazda rajdowa jako kierowca pod okiem „Colin” Brzeziński- wicemistrz Polski (790 zł, Groupon)

Techniczne nowinki

Twój tata to taki ciekawski typ, i nic co nowe nie jest mu obce, śledzi techniczne nowinki i stara się wprowadzić je w życie? Wierz nam, największą radość sprawisz mu akcesoriami do telefonu lub komputera. Nie tylko zrobisz mu radość, ale prezent będzie również użyteczny.

dzień taty Techniczne nowinki

Logilink Mini stojak pod tablet biało/czarny (14 zł, Emag), Magiczne pióro drukujące ART Wooler 3D PEN (189 zł, Emag.pl), Powerbank (od 25 zł, Emag)

Modne dodatki na co dzień

Znasz to, skarpetek i krawatów zawsze mało. I w męskiej modzie znajdziesz morze wyrafinowanych akcesoriów, które każdy mężczyzna doceni!

Dzień taty modne dodatki

Sportowe skarpetki (34 zł, Zalando), Srebrne spinki do mankietów (od 150 zł, Zalando), Skórzany pasek (95 zł, Zalando)

Wszystkim tatusiom cały zespół Tipli życzy dużo dobrego, bądźcie radośni i pełni życia!❤

Polecane artykuły

Bestsellery z AliExpress - 5 gadżetów sportowych,…

Jeśli na liście Twoich noworocznych postanowień znajduje się zdrowy styl życia, to najwyższa pora...
18.1.2018 Przeczytaj więcej

Ferie na nartach - gdzie kupić tani sprzęt sportowy

Spędź niezapomniane ferie zimowe na stoku narciarskim w Szczyrku lub w Alpach. Obawiasz się, że...
17.1.2018 Przeczytaj więcej

3 ciekawe pomysły na prezent dla babci i dziadka

Pora przygotować piękne życzenia i wierszyki z okazji Dnia Babci i Dziadka. Obdarz ich nie tylko...
16.1.2018 Przeczytaj więcej

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 864 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.