W jaki sposób jest weryfikowane moje konto w AliExpress?

5.12.2017

Twoje zamówienie AliExpress zostało anulowane a może zablokowane zostało całe konto celem weryfikacji tożsamości? Nie martw się, nie jesteś sam. Radzimy ci, jak postępować i jak uniknąć takich przykrości w przyszłości.

Praktycznie każdy kto kupuje na AliExpress, potwierdzi, że doświadczył już podobnych doświadczeń. Powody dlaczego AliExpress blokuje konta użytkownikom i anuluje zamówienia to: podejrzenia o nieuczciwe działania lub płatności kartami.

Często AliExpress blokuje użytkowników przypadkowo - z powodów bezpieczeństwa. Aby się upewnić że nie popełniłeś oszustwa związanego z kartami kredytowymi (np. Kevin sam w domu) i że naprawdę jesteś sobą.

Konto w AliExpress: Co będzie potrzebne do jego weryfikacji?

AliExpress wyśle e-mail z prośbą skan ID - tj. dowód osobisty, karty kredytowej i wyciąg z konta. Rozumiemy, że to trochę wiele, ale weźcie to z lepszej strony - chodzi o Twoje dobro i bezpieczeństwo. Upewnia się, że twoja karta nie została skradziona i użyta przez kogoś innego Jeśli by tak było, bylibyśmy wdzięczni za ten proces weryfikacji.

Przed przesłaniem zeskanowanych dokumentów należy je otworzyć w Photoshopie (lub tylko w przeglądarce obrazków) i dane wrażliwe należy poddać zamgleniu / rozmyciu, takie jak numer PESEL, numer karty kredytowej (pozostawiają tylko cztery ostatnie cyfry) i kod CVC na karcie. Jeśli coś nie jest jasne, użyj live chat na AliExpress i porozmawiaj bezpośrednio z obsługą klienta.

Ile czasu zajmie weryfikacja danych?

Weryfikacja trwa około 4-5 dni, czasem więcej, czasem mniej. Bądź cierpliwy. A jeśli się spieszysz lub masz długi okres zawieszenia, skonsultuj się z obsługą klienta, jeśli otrzymałeś dokumenty, które masz, i czy są one w stanie nieco przyspieszyć proces weryfikacji. Z referencji wiemy, że naprawdę starają się maksymalnie szybko weryfikować dane klientów.

Jak zapłacić za AliExpress, aby uniknąć weryfikacji w przyszłości?

  • Otwórz konto w Alipay - zapiszesz informacje o płatnościach z karty, i nie będziesz musiał ponownie wypełniać przy następnym zakupie.
  • Jeśli AliExpress po raz kolejny zażąda weryfikacji konta, po prostu napisz do nich, że już wysłałeś dokumenty w przeszłości, a odblokowanie nastąpi zwykle następnego dnia.

Jak si užít nákupy AliExpress na maximum?

Po prostu śledź Tipli! :-)

Następne polecane sklepy

Polecane artykuły

Zooplus – internetowy sklep zoologiczny

Nasi pupile zasługują na wszystko to, co najlepsze, wie o tym dobrze sklep Zooplus. Na półkach...
8.12.2017 Przeczytaj więcej

Najlepsze kurtki na Bonprix

Nadeszła zima a Ty musisz kupić kurtkę? Zastanawiasz się, który sklep zagwarantuje Ci szeroki...
7.12.2017 Przeczytaj więcej

Aktualna gazetka Lidla teraz także online.

Lidl to marka rozpoznawalna nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Idąc z duchem czasu oferuje...
7.12.2017 Przeczytaj więcej

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 830 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.