W jaki sposób jest weryfikowane moje konto w AliExpress?

Jak kupować na AliExpress 5. 12. 2017

Twoje zamówienie AliExpress zostało anulowane a może zablokowane zostało całe konto celem weryfikacji tożsamości? Nie martw się, nie jesteś sam. Radzimy ci, jak postępować i jak uniknąć takich przykrości w przyszłości.

Praktycznie każdy kto kupuje na AliExpress, potwierdzi, że doświadczył już podobnych doświadczeń. Powody dlaczego AliExpress blokuje konta użytkownikom i anuluje zamówienia to: podejrzenia o nieuczciwe działania lub płatności kartami.

Często AliExpress blokuje użytkowników przypadkowo - z powodów bezpieczeństwa. Aby się upewnić że nie popełniłeś oszustwa związanego z kartami kredytowymi (np. Kevin sam w domu) i że naprawdę jesteś sobą.

Konto w AliExpress: Co będzie potrzebne do jego weryfikacji?

AliExpress wyśle e-mail z prośbą skan ID - tj. dowód osobisty, karty kredytowej i wyciąg z konta. Rozumiemy, że to trochę wiele, ale weźcie to z lepszej strony - chodzi o Twoje dobro i bezpieczeństwo. Upewnia się, że twoja karta nie została skradziona i użyta przez kogoś innego Jeśli by tak było, bylibyśmy wdzięczni za ten proces weryfikacji.

Przed przesłaniem zeskanowanych dokumentów należy je otworzyć w Photoshopie (lub tylko w przeglądarce obrazków) i dane wrażliwe należy poddać zamgleniu / rozmyciu, takie jak numer PESEL, numer karty kredytowej (pozostawiają tylko cztery ostatnie cyfry) i kod CVC na karcie. Jeśli coś nie jest jasne, użyj live chat na AliExpress i porozmawiaj bezpośrednio z obsługą klienta.

Ile czasu zajmie weryfikacja danych?

Weryfikacja trwa około 4-5 dni, czasem więcej, czasem mniej. Bądź cierpliwy. A jeśli się spieszysz lub masz długi okres zawieszenia, skonsultuj się z obsługą klienta, jeśli otrzymałeś dokumenty, które masz, i czy są one w stanie nieco przyspieszyć proces weryfikacji. Z referencji wiemy, że naprawdę starają się maksymalnie szybko weryfikować dane klientów.

Jak zapłacić za AliExpress, aby uniknąć weryfikacji w przyszłości?

  • Otwórz konto w Alipay - zapiszesz informacje o płatnościach z karty, i nie będziesz musiał ponownie wypełniać przy następnym zakupie.
  • Jeśli AliExpress po raz kolejny zażąda weryfikacji konta, po prostu napisz do nich, że już wysłałeś dokumenty w przeszłości, a odblokowanie nastąpi zwykle następnego dnia.

Jak si užít nákupy AliExpress na maximum?

Po prostu śledź Tipli! :-)

Polecane artykuły

Więcej polecanych sklepów

Polecane artykuły

Last minute na last minute, czyli wakacje na końcu…

Wakacje last minute cieszą się coraz większą popularnością. Nic dziwnego, taki sposób...
20.8.2018 PRZECZYTAJ

Wittchen - galenateria skórzana w najlepszym stylu

Wittchen to wyjątkowe miejsce dla każdego. Torebki, walizki, galanteria. Bogaty wybór produktów...
19.8.2018 PRZECZYTAJ

KFC Dostawa - jedzenie z dowozem i cashbackiem!

KFC to amerykańska sieć barów szybkiej obsługi. KFC dostawa to ciesząca się popularnością opcja...
19.8.2018 PRZECZYTAJ

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1263 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.