TRANSFORMERS - zabawki, które dzieci kochają

Zakupowy poradnikZakupy w Internecie  |  Dzień Dziecka  |  Szkoła  |  Rodzice i dzieci 24. 11. 2021

Ponad 10 lat temu na rynek weszły szczególne figurki akcji, czyli Transformersy. Wypromowane dodatkowo w kreskówce zabawki odniosły niebywały sukces - nie tylko w Japonii i Stanach Zjednoczonych, ale także w Polsce. Dzieciaki z miejsca pokochały przygody Autobotów i zapewne uwielbiają je do dzisiaj. Jak teraz wyglądają najnowsze wersje figurek i gadżetów z tej przebojowej bajki?

Transformers - bajka kojarzona z dzieciństwem i wczesnym okresem dojrzewania obecnego pokolenia dwudziestolatków. Stworzona została na potrzeby wypromowania figurek z tej serii, które w tym samym czasie wyszły na rynek. Ich sława jednak nie zakończyła się wraz z zaprzestaniem emisji kreskówki. Dzisiaj także znaleźć można małych fanów tej niezwykłej serii, którzy z wielką chęcią oddają się długiej zabawie figurkami.

Historia Transformersów to klasyczna walka dobra ze złem. Wojna toczona pomiędzy Autobotami a Decepticonami wydaje się nie mieć końca. Po niefortunnym starciu ze swoim wrogiem Megatronem, Autoboty szukają spokojnego życia na ziemi - zamieniają się w zwykłe pojazdy, aby pomagać ludziom.

transformers figurka

Transformers zabawki

Kolorowe figurki Transformers, na wzór swoich bajkowych odpowiedników, maja dwie postaci: silnych i potężnych robotów oraz sportowych aut, ciężarówek lub innych pojazdów. Odpowiednio złożone, mogą przyjąć jeden z tych kształtów. W większości każda z nich posiada ruchome kończyny oraz broń

Allegro.pl - wszystko, czego szukasz

Na Allegro znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz - od ubrań po zabawki. Możesz zaoszczędzić na zakupach korzystając z cashbacku - dołącz do klubu Tipli, a zyskasz nawet 1,4% zwrotu za zakupy.

Kupuj na Allegro z cashbackiem »

Transformers Optimus Prime

Optimus Prime to przywódca Autobotów. Dzięki swojej odwadze i zaangażowaniu w sprawę, był niezwykle szanowany wśród swoich pobratymców. Miał w sobie niezwykle wiele altruizmu, co nie jest typowe dla robota. Przybierał postać futurystycznej ciężarówki - tak samo jak jego figurka. Zabawka wykonana po części z plastiku i metalu, to świetny prezent dla małego fana Transformersów.

Transformers Bumblebee

Bumblebee najmłodszy członek grupy Autobotów. Z równie młodzieńczym nastawieniem podchodzi do życia - jest może zbyt lekkomyślny i nieuważny, ale równie szlachetny i szanowany. Pełnił rolę zwiadowcy i bojownika. Zamienia się w żółty, sportowy samochód z działkiem plazmowym na dachu. Jego postaci dedykowano osobny film, który swoją premierę miał w 2018 roku.

Figurka Transformers Bumblebee na Allegro

Cena na Allegro.pl
Cena na Allegro.pl 59,90 zł
Jak Allegro, to z cashbackiem »
transformers optimus prime

Jeżeli wydaje ci się, że Transformersy niebardzo zainteresują twoje dziecko, sprawdź nasze propozycje prezentów dla chłopców i dziewczynek - spraw swojej pociesze idealny podarunek.

Transformers Prowl

Obeznany w zachodnich sztukach walki Prowl, to typowy samotnik - zawsze odmawiał pracy zespołowej, a powierzone zadanie wykonywał samodzielnie. Jego drugą postacią jest szybki pojazd policyjny. W zestawie znajdują się dwa elementy, które połączone tworzą jedną megabroń. W walce o Cybertron zdecydowanie przyda się taka bojowa konstrukcja.

Transformers Ratchet

W każdej grupie bojowej powinien znaleźć się oficer medyczny, który natychmiastowo udzieli pierwszej pomocy w wypadku niefortunnego zdarzenia - tym kimś wśród Autobotów jest własnie Ratchet. Zamienia się w żółty, opancerzony ambulans. W walce używa broni, które z wyglądu przypominają narzędzia chirurgiczne

Figurka Transformers Ratchet na Allegro

Cena na Allegro.pl
Cena na Allegro.pl 85,00 zł
Na Allegro korzystaj z cashbacku »
transformers Ratchet

Dzień Dziecka powinien być przez cały rok! Sprawdź nasze 10 pomysłów na idealny Dzień Dziecka, aby sprawić najmłodszym niezapomniane chwile. 

Transformers Megatron

Lider Decepticonów, czarny charakter, arogancki i zły - to zdecydowanie Megatron. Na ramieniu posiada ogromne działo fuzyjne, które służy mu za broń. W wyposażeniu ma także dwa miecze, które po jego przeistoczeniu w helikopter myśliwski, pełnią rolę śmigła

Ramię Bumblebee

Figurki to oczywiście nie jedyne gadżety wzorowane na postaci Transformersów - choć to one zapoczątkowały istnienie tej marki. Wzorowane na broni Bumblebee, plazmowe ramię będzie świetną zabawką dla wszystkich małych fanów Transformers. Robotyczna kończyna, za pomocą jednego ruchu, przeistoczyć się możne w działko energetyczne, które nie tylko świeci, ale i wydaje dźwięki.

Ramię Bumblebee na Allegro

Cena na Allegro.pl
Cena na Allegro.pl 93,99 zł
Cashback na Allegro to nawet 1,4% »
transformers ramię bumblebee

Uniwersalne prezenty to wybór, który zadowoli wszystkich. Tipli prezentuje 10 najlepszych prezentów dla dzieci w każdym wieku - spraw, aby uśmiech zagościł na twarzach twoich najbliższych.

Zegarek Robot Watch

Z pewnością nie jedno dziecko chciałoby mieć swoją ulubioną zabawkę zawsze przy sobie. Wielbiciele Transformersów mają ułatwione zadanie. Gadżet ten nie tylko jest zegarkiem na rękę, ale i potrafi zamienić się w robota. Teraz każdy chłopiec może nosić ze sobą ulubiona figurkę i mieć wyjątkowy zegarek - a to za sprawą jednego widgetu

Hełm Bumblebee

Dzięki masce wzorowanej na wyglądzie Bumblebee, każde dziecko może poczuć się walecznie i bohatersko. Zabawka ma funkcję zmieniania głosu oraz posiada pięć wgranych zwrotów pochodzących z filmu Transformers: The Last Knight. Z tyły zapinana jest na paski, które bez problemu można wyregulować tak, aby maska odpowiednio się dopasowała

Hełm maska Bumblebee na Allegro

Cena na Allegro.pl
Cena na Allegro.pl 99,90 zł
Kupuj na Allegro i oszczędzaj z Tipli »
hełm maska bumblebee

Allegro dla wszystkich

W sklepie Allegro znajdziesz zabawki, które spełniają marzenia dzieci. Skorzystaj z cashbacku i kupuj prezenty lub inne wymarzone przedmioty. Razem z Tipli możesz zaoszczędzić nawet 1,4% kosztów zakupów.

Kupuj na Allegro z cashbackiem »

Zabawa w każdym wieku

Wszyscy, niezależnie od daty urodzenia, kochają rozrywkę i mile spędzone chwile. Aby czas w spólnym gronie urozmaicić, zaopatrz się w odpowiednie gry i zabawki:

  • W Kostkach Rubika znajdziesz wszystkie najnowsze modele kostek Rubika oraz przydatne akcesoria. Robiąc zakupy z Tipli zyskujesz nawet 3% cashbacku.
  • Fanatyk.pl to sklep z zabawkami i grami planszowymi, które przypadną do gustu każdemu. Dołączając do klubu Tipli możesz zaoszczędzić aż 2,5% na zakupach.
  • Wybór ciekawej i niebanalnej książki - dla siebie lub innych - zdecydowanie ułatwi ci Ravelo.pl. Kupując z cashbackiem od Tipli oszczędzisz nawet 4% na zamówieniu.

Powiązane sklepy

Allegro

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się