Tańsze zakupy w Auchan

Zakupowy poradnikInstrukcje 10. 1. 2022

Jeśli lubisz sklepy, w których znajduje się wszystko, co potrzebujesz, to warto robić zakupy w Auchan. To market, który oferuje produkty spożywcze, napoje, chemię gospodarczą oraz artykuły dekoracyjne i samochodowe. Co ważne, dzięki programowi karta Skarbonka Auchan otrzymasz niższe ceny oraz wyjątkowe promocje. Sprawdź, co trzeba zrobić, żeby do niego przystąpić.

Karta Skarbonka - sposób na tańsze zakupy

Nikt nie lubi przepłacać. Dlatego warto skorzystać z ofert i okazji, które umożliwiają oszczędzanie podczas zakupów. Najpopularniejszym sposobem na to, żeby płacić mniej, jest skorzystanie z gazetek promocyjnych. To sprawdzony sposób na oszczędności, możesz kupić wybrane produkty w o wiele niższych cenach.

Jednak o wiele skuteczniejszym sposobem wydaje się skorzystanie z możliwości przygotowanych przez sklep Auchan. Karta Skarbonka to program lojalnościowy, który nagradza tych, którzy regularnie kupują w hipermarketach tej sieci. Przede wszystkim, jako jego członek, zyskujesz pieniądze kupując wybrane produkty. I to nie chodzi tylko o rabaty, ale o realne złotówki, które trafią na Twoje konto. Jak to działa? Kupując specjalnie oznaczone produkty, zbierasz pieniądze na swojej karcie Skarbonka. A zgromadzone środki możesz później wykorzystać jak zapłatę za zakupy. To bardzo prosty sposób na to, żeby zapłacić mniej za wybrane produkty.

Auchan umożliwia wydanie kwoty zgromadzonej na karcie na wybrane produkty. Możesz je wykorzystać na praktycznie wszystkie artykuły z oferty sieci. Nie możesz jednak nią płacić za paliwo na stacjach Auchan. To jedyne wykluczenie z oferty.

To nie jedyna możliwość, którą oferuje program lojalnościowy. Oprócz możliwości gromadzenia pieniędzy otrzymujesz też dostęp do wyjątkowych kuponów. Dzięki nim również zapłacisz o wiele mniej, z tego powodu również warto przystąpić do programu. Jak widzisz, karta Auchan doskonale się sprawdzi podczas zakupów. Pamiętaj o tym, żeby pokazać ją kasjerowi przy kasie.

Jak dołączyć do programu Skarbonka w Auchan?

Żeby przystąpić do programu, nie musisz spełniać wygórowanych wymagań. Przede wszystkim, udaj się do sklepu i poproś o wydanie plastikowej karty. Aby w pełni ją wykorzystać, musisz ją aktywować w ciągu 30 dni od odbioru. Zrobisz to za pośrednictwem strony www.skarbonka.auchan.pl. Sam proces jest bardzo łatwy, wystarczy tylko, że wpiszesz numer karty oraz kod weryfikacyjny. Te dane znajdziesz na blankiecie, który otrzymasz w sklepie.

Obrazek
Photo by Marjan Blan | @marjanblan on Unsplash

Po wykonaniu aktywacji możesz już w pełni korzystać z programu. To oznacza, że Twoje wydatki będą rejestrowane na karcie i będziesz się cieszył dodatkowymi rabatami oraz zgromadzonymi środkami na koncie. Karta Skarbonka przydaje się przy każdych zakupach, dlatego warto mieć ją przy sobie. Jeśli nie lubisz gromadzić plastikowych kart w portfelu, to warto pobrać aplikację na telefon. W ten sposób uzyskasz łatwy dostęp do wszystkich możliwości, jakie są kierowane do uczestników programu. Wystarczy tylko, że pokażesz smartfona przy kasie.

Aplikacja Auchan

Jeśli nie wychodzisz z domu bez smartfona, to warto mieć na nim zainstalowaną aplikację Auchan. Dzięki temu gdziekolwiek będziesz, masz dostęp do swojej karty Skarbonka oraz najlepszych promocji i rabatów. Jest dostępna na urządzenia z systemem Android oraz iOS, możesz ją pobrać:

Pobierz ją na swój sprzęt. Dzięki temu zyskasz dostęp do wielu możliwości.

Aplikacja Auchan Polska ułatwi Ci dostęp do Twojej karty Skarbonka. Za pomocą jednego kliknięcia będziesz miał dostęp do niej. Nie musisz więc jej upychać w portfelu, wystarczy tylko, że włączysz aplikację i pokażesz ją przy kasie. W aplikacji sprawdzisz też, ile środków już zgromadziłeś na swoim koncie.

Korzystanie z niej to także dobry sposób na oszczędność. Znajdziesz tutaj katalog z kuponami, które możesz aktywować przed zakupem. Dzięki temu kupisz więcej i to w niższej cenie. Aplikacja umożliwia także sprawdzenie, jakie są aktualne gazetki. Najlepsze, zawsze aktualne oferty czekają na Ciebie. Sprawdź ja i przekonaj się o ile mniej zapłacisz przy kasie.

Aplikacja Auchan oferuje również funkcje przydatne przed zakupami. Sprawdzisz w niej adres i godziny otwarcia najbliższego sklepu. To szczególnie przydatne, jeśli znajdujesz się w innym mieście. Szybko sprawdzisz drogę do marketu i zrobisz w nim zakupy. Ponadto, w aplikacji stworzysz listę produktów, które potrzebujesz, dzięki czemu o niczym nie zapomnisz.

Kupony w Auchan

W jaki sposób można szybko zaoszczędzić w Auchan? Na pewno, korzystając z najnowszych kuponów, które znajdziesz w aplikacji. To tam znajdują się wyjątkowe oferty, za pomocą których zapłacisz o wiele mniej niż zazwyczaj. Napoje nawet o 50% tańsze, 3 litry mleka w cenie 2l, kosmetyki w wyjątkowych cenach i wiele innych - to wszystko znajdziesz w sekcji kupony.

Skorzystanie z nich jest bardzo łatwe. Wystarczy tylko, że pokażesz wybrany kupon przy kasie. Każdy z nich ma unikalny kod kreskowy, dzięki któremu kasjer nie będzie mieć problemu ze skanowaniem go i aktywacją do Twojego rachunku. Warto również w aplikacji wybrać swój ulubiony sklep. Dzięki temu uzyskasz dostęp do promocji, które obowiązują tylko w tym miejscu.

Dzięki intuicyjnemu menu aplikacji, bez problemu znajdziesz kupony. Sama sekcja jest również bardzo przejrzysta. Dzięki podziałowi na kategorie, na pewno znajdziesz najlepsze oferty na produkty spożywcze, do domu lub do auta. Wybierz oferty, które Cię interesują i płać mniej.

Karta Dużej Rodziny w Auchan

Zakupy dla dużej liczby osób to zawsze spore wyzwanie, zarówno pod względem logistycznym, jak i finansowym. Dlatego Auchan stara się wspierać duże rodziny. Dla takich osób jest przygotowany specjalny program, który umożliwia uzyskanie dodatkowych rabatów, tak, żebyś mógł kupić wszystko, co potrzebne w zdecydowanie niższej cenie. Sieć przygotowała specjalną ofertę, dzięki której można zyskać dodatkowy rabat. Więcej na ten temat przeczytasz w aplikacji oraz na stronie internetowej.

Karta Skarbonka Auchan jest również przeznaczona dla członków rodzin wielodzietnych. Jeśli masz już wyrobioną kartę Dużej Rodziny, to możesz je zsynchronizować ze sobą. Dzięki temu uzyskasz dostęp do dodatkowych ofert i rabatów, przygotowanych specjalnie dla Ciebie. To dobry sposób na to, żeby zapłacić o wiele mniej podczas dużych, cotygodniowych zakupów.

Obrazek
Photo by Marjan Blan | @marjanblan on Unsplash

Auchan - gazetka

Jeśli regularnie odwiedzasz sklepy Auchan, to doskonale wiesz, że dostaniesz w nim praktycznie wszystko. Dlatego też warto na bieżąco śledzić to, co znajduje się w gazetkach. To doskonały sposób na to, żeby znaleźć wyjątkowe produkty w najlepszych cenach. Z najnowszymi wydaniami możesz zapoznać się na naszym portalu, w sekcji gazetki.

Zawsze przed udaniem się do sklepu, zawsze warto sprawdzić, jakie promocje obowiązują w sklepie. Dzięki temu łatwo zaplanujesz sobie, co warto kupić tym razem. Jeśli przygotowujesz sobie listę zakupów, to sprawdź co znajduje się w gazetkach. To dobry sposób na duże oszczędności. Ponadto, podczas jej przeglądania, może Ci się przypomnieć, co jeszcze potrzebujesz kupić. Dlatego odwiedzaj regularnie Tipli lub skorzystaj z aplikacji.

Auchan - największe sklepy

Zakupy w sklepach Auchan możesz zrobić praktycznie w każdym mieście. Międzynarodowa sieć hipermarketów jest już od wielu lat obecna w kraju nad Wisłą. Charakterystyczne logo z dużym czerwonym A znajduje się blisko Ciebie. Sieć stawia na rozwój i chce być jak najbliżej klientów. Dlatego też, od 2017 roku powstają sklepy MojeAuchan, które przypominają osiedlowe markety.

Jednak największe i najtańsze zakupy można zrobić w hipermarketach. Są one obecne w największych polskich miastach, takich jak np. Warszawa, Gdańsk, Szczecin, Kraków czy Poznań. Oto kilka przykładowych adresów sklepów.

  • Auchan Bydgoszcz: Kruszwicka 1, 85-213 Bydgoszcz,

  • Auchan Kraków: Kamieńskiego 11, 30-644 Kraków,

  • Auchan Warszawa: Modlińska 8, 03-216 Warszawa,

  • Auchan Poznań: Głogowska 432, 60-004 Poznań,

  • Auchan Szczecin: Andrzeja Struga 36, 70-784 Szczecin.

Powiązane sklepy

Auchan, Biedronka, Carrefour, Lidl

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się