Tankuj i zdobywaj nagrody dzięki Lotos Navigator

Zakupowy poradnikInstrukcje 4. 5. 2022

Tankowanie paliwa w ostatnich czasach jest wątpliwą przyjemnością. Wysokie ceny sprawiają, że napełnienie baku może sporo kosztować. Są jednak sposoby na to, żeby jednak czerpać radość z każdej wizyty na stacji paliw. Jednym z nich jest skorzystanie z programu Lotos Navigator.

Stacje Lotos – zawsze blisko Ciebie

Trudno sobie wyobrazić polskie drogi bez stacji benzynowych Lotos. To firma, która już od 50 lat zajmuje się działaniami rafineryjnymi i dostarcza paliwa do pojazdów w całym kraju. Wysoka jakość usług wpłynęła na to, że przez pół wieku przedsiębiorstwo stało się bardzo popularne wśród kierowców. Firma z główną siedzibą w Gdańsku ma ponad 500 stacji w całej Polsce.

Oferta tego giganta paliwowego jest kompleksowa. Na stacjach znajdziesz wszystko to, co jest potrzebne kierowcy. Przede wszystkim, zatankujesz swój samochód. Wysokiej jakości paliwa są dostępne dla Ciebie, znajdziesz je w prawie każdym mieście i na najważniejszych polskich drogach.

Oprócz tego na stacji możesz kupić najbardziej potrzebne elementy eksploatacyjne, oleje, chemię i kosmetyki samochodowe. Podczas jednej wizyty na stacji możesz uzupełnić płyn do spryskiwaczy, wymienić żarówkę oraz dolać olej silnikowy. Do wyboru masz produkty od największych producentów.

Na stacjach Lotos możesz też wypić kawę i dobrze zjeść. Wizyta w Cafe Punkt to nieodłączny element każdej wizyty na stacji. Przepyszna kawa, ciastka, zapiekanki i hot-dogi pomogą Ci na chwilę odpocząć od drogi i posilić się przed pokonaniem kolejnego odcinka trasy. Na stacjach Lotos możesz też podgrzać jedzenie, które dostarczy Ci Rukola Catering

Obrazek
Photo by Dawn McDonald on Unsplash

Paliwa na stacjach Lotos

Najważniejsze w ofercie stacji są paliwa. To zazwyczaj główny cel każdego kierowcy, który zatrzymuje się w punktach Lotos. Gdańska rafineria stara się dostarczać wysokiej jakości benzynę, olej napędowy oraz gaz samochodowy. Oferta jest bardzo szeroka, do wyboru masz standardowe paliwa oraz te z serii Dynamic. Wybierz, które jest lepsze dla Twojego auta i napędzaj je nim.

Benzyna, olej napędowy i gaz LPG spełniają wszystkie normy, dlatego są w pełni bezpieczne dla Twojego auta. Najnowsze instalacje i zaawansowane technologie, które powstały w ramach Programu 10+, sprawiają, że paliwa są wolne od zanieczyszczeń, dzięki czemu Twój pojazd będzie działał bez zarzutu przez następne lata.

Paliwa Dynamic to najwyższa półka, jeśli chodzi o olej napędowy i benzynę. Poprawia dynamikę pojazdu i osiągi samochodu. Dla silników benzynowych powstały paliwa Dynamic 98, które nie tylko poprawiają osiągi, ale również dbają o kondycję silnika. Podobnie jest zresztą, jeśli chodzi o Lotos Dynamic Diesel. Obydwa paliwa są także przystosowane do pracy w bardzo dużym mrozie, nawet do -32 st. C.

Lotos Cafe Punkt

Podczas każdej podróży warto sobie zrobić przerwę. Zbyt długi czas spędzony za kierownicą może powodować zmęczenie, które niestety może prowadzić do niebezpiecznych sytuacji. Dlatego, jeśli jesteś już długo w trasie, to warto się zatrzymać i chwilę odpocząć. Dzięki temu poczujesz się o wiele lepiej i nabierzesz sił na pokonanie kolejnych kilometrów.

Podczas każdej drogi warto odwiedzić Lotos Cafe Punkt. To miejsce, w którym możesz się napić i posilić. Czekać tam będzie na Ciebie pyszna i aromatyczna kawa. Oferta jest naprawdę szeroka, poczujesz się jak w najlepszej kawiarni.

Oprócz gorących napojów Cafe Punkt oferuje również bardzo dobre jedzenie. To tutaj możesz coś przekąsić podczas przerwy na trasie. W ofercie znajdują się bardzo popularne hot-dogi, zapiekanki oraz gotowe obiady. Pracownik stacji w kilka chwil przygotuje jedzenie dla Ciebie. Cafe Punkt to nie jedyne miejsce, w którym możesz coś zjeść na stacjach Lotos. Subway to popularna sieć restauracji z kanapkami, które coraz częściej są zlokalizowane na stacjach paliw. Możesz je znaleźć w około 40 punktach na drogach w całym kraju.

Obrazek
Photo by Khamkéo Vilaysing on Unsplash

Program Lotos Navigator – na czym polega

Jeśli często podróżujesz i odwiedzasz stacje paliw, to warto przystąpić do programu Lotos Navigator. To wyjątkowa szansa dla Ciebie, dzięki temu możesz bardzo dużo zyskać. Wystarczy tylko, że dołączysz do programu i na bieżąco będziesz odwiedzał stacje Lotos. Każda wizyta to szansa na zdobycie punktów a te możesz wymienić na wyjątkowe nagrody.

Za co możesz otrzymać punkty? Za wszystkie transakcje dokonane na stacjach Lotos. Navigator to program, który nagradza każdego, kto kupi paliwo, skorzysta z Cafe Punkt lub myjni. Co więcej, za zakup wybranych produktów otrzymasz bonusowe punkty. Tak jest, jeśli wybierzesz np. paliwa Dynamic. Wtedy masz szansę otrzymać dodatkowe 10 oczek za każde 5 litrów. W przypadku standardowych paliw otrzymasz 5, a za zakup gazu LPG 3 punkty za 5 litrów ze stacji Lotos.
Oczywiście skorzystanie z myjni i wybór olejów i innych produktów Dynamic również otrzymasz extra bonifikatę. Warto więc na bieżąco sprawdzać promocje i wybierać produkty, które sprawią, że Twój dorobek znacząco się powiększy. A zebrane punkty zamienisz na wyjątkowe nagrody.

Jak przystąpić do Lotos Navigator – rejestracja karty

Skorzystanie z programu jest banalnie łatwe. Możesz to zrobić na 3 sposoby. Jednym z nich jest wizyta na stacji paliw. Podczas kupowania produktów premiowanych punktami poproś kasjera o wydanie karty Navigator. Następnie zarejestruj się na stronie internetowej programu, dzięki czemu będziesz mógł już zbierać punkty.

Jeśli nie potrzebujesz plastikowej wersji karty, to możesz również skorzystać z jej wirtualnego odpowiednika. W tym celu zarejestruj się bezpośrednio na stronie i od razu zostań członkiem programu. Wystarczy, że podasz swoje imię, adres e-mail i numer telefonu oraz zaakceptujesz regulamin Lotos Navigator. Rejestracja jest banalnie łatwa, bez problemu sobie z nią poradzisz.

Możesz również skorzystać z aplikacji mobilnej i w niej przystąpić do programu. Do tego będzie potrzebny również Twój numer telefonu, otrzymasz na niego kod weryfikacyjny. Po jego wpisaniu będziesz musiał podać takie same dane jak w przypadku rejestracji przez stronę internetową. Jak widzisz samo przystąpienie i późniejsze korzystanie jest bardzo łatwe dla użytkowników programu Lotos Navigator. Logowanie do konta możesz wykonać zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji.

Katalog nagród Lotos Navigator

Na co wydać swoje zebrane punkty? Katalog nagród jest bardzo duży. Do wyboru masz mnóstwo różnych produktów, które otrzymasz dzięki uczestnictwu w programie Lotos Navigator. Katalog obejmuje tysiące produktów z takich branż jak elektronika, Auto&Moto, dom i ogród i wiele innych.

Jeśli szukasz sposobu na to, żeby łatwo zdobyć nowy telefon lub akcesoria do niego, to warto często odwiedzać stacje Lotos. Navigator to program, który sprawi, że małym kosztem uzyskasz nowe urządzenie. Co ważne, nie zawsze musisz uzbierać całą liczbę punktów, która jest określona. Możesz zebrać ich część a resztę dopłacić. to doskonały sposób na to, żeby zmniejszyć cenę zamówienia w sklepach elektroniki.

Jeśli jesteś uczestnikiem programu, to warto wyznaczyć sobie cel z katalogu i do niego dążyć. Produktów do wyboru jest mnóstwo, na pewno znajdziesz coś, co Ci się przyda  i uzyskasz to dzięki uczestnictwu w programie Lotos Navigator. Punkty, które są  Ci potrzebne zdobędziesz, jeśli będziesz konsekwentnie odwiedzać stacje Lotos a szybko zdobędziesz swoją nagrodę.

Obrazek
Photo by Gene Gallin on Unsplash

Lotos Navigator aplikacja

Jeśli chcesz mieć zawsze pod ręką katalog nagród i dostęp do programu Lotos Navigator to skorzystaj z aplikacji mobilnej. Jest ona dostępna dla użytkowników urządzeń z systemem Android oraz iOS. Możesz więc ją bardzo łatwo pobrać z Google Play oraz Apple AppStore.

W niej uzyskasz dostęp do swojej karty. W ten sposób będziesz mógł ją bardzo łatwo pokazać kasjerowi na stacji, dzięki czemu żaden punkt Ci nie przepadnie. Co więcej, w telefonie znajdziesz też katalog nagród.

Lotos Navigator – aplikacja w twoim smartfonie to także dobry sposób na to, żeby skorzystać z promocji na stacjach. Tańsze jedzenie w Cafe Punkt, okazje cenowe na produkty eksploatacyjne i darmowe mycie samochodu mogą być Twoje, wystarczy, że zainstalujesz aplikację. W niej znajdziesz też drogę do najbliższej stacji.

Lotos Pay&Go

To doskonały sposób na to, żeby płacić o wiele szybciej na stacjach paliw. Wyobraź sobie, że tankujesz, skanujesz kod i możesz odjeżdżać, bez stania w kolejce do kasy. To jest możliwe, wystarczy, że zainstalujesz aplikację Lotos Pay&Go. Zarejestruj w niej swoją kartę płatniczą lub skorzystaj z BLIK-a i płać za paliwo bezpośrednio przy dystrybutorze. To doskonały sposób na to, żeby zaoszczędzić swój czas oraz innych klientów Lotos.

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się