Tanie zakupy z Chin. Jak zaoszczędzić jeszcze więcej?

Zakupowy poradnik 10. 11. 2021

Uwielbiasz tanie zakupy, szeroki asortyment i darmową dostawę? Jeśli trafiliśmy w Twój gust, to jak najbardziej polecamy zakupy z Chin. Chińskie sklepy internetowe to mekka tanich zakupów. Jeśli poszukujesz produkty z kategorii Elektro, Modę, Zabawki czy Dekorację do domu wszystko znajdziesz w jednym miejscu. Na szczęście już dawno wiemy, że tanie zakupy to również jakość i precyzja, dlatego bez obaw możemy korzystać z chińskich gigantów i kupować ile dusza zapragnie.

Skąd zatem wzięła się taka moc i popularność chińskich sklepów na całym świecie?

Internetowe zakupy z każdym dniem są coraz bardziej popularne. W sklepach internetowych znajdziesz wszystko, produkty zakupisz bardzo łatwo, zakupy są praktyczne i zaoszczędzą Ci dużo czasu. I poprzez wielką ofertę polskich internetowych sklepów zamawianie produktów z zagranicy stało się codzienną praktyką. W dzisiejszych czasach nie musisz się ograniczać jedynie na zakupy w polskich sklepach. Korzystajmy z możliwości zamawiania produktów z całego świata. Najczęściej spotkamy się z zakupami z Chin w rzetelnych e-shopach jak np. AliExpress, lub PandaHall.

3 główne powody, dlaczego warto zamawiać z chińskich e-shopów:

Ciągle wahasz się i nie jesteś pewny, jeśli zakupy z Chin to dobry pomysł? Dowiedz się więcej i przeczytaj, co sprawiło, że pokochaliśmy zakupy w chińskich e-shopach.

Niska cena

Jeden z głównych powodów to bezkonkurencyjna cena. Wiemy, o czym myślisz, czy pierwsze na co wpadłeś to to, że na pewno jest to kolejne oszustwo? Ta cena jest podejrzana. Jest to za tanie. Gdzie jest haczyk? Nie ma, brak! Oferowane produkty mają bardzo niski podatek, do tego nie zapominajmy o taniej sile roboczej w Chinach. Dlatego właśnie, producenci mogą pozwolić sobie na tak drastyczne obniżenie ceny. W praktyce często polskie sklepy, zaopatrują się u chińskich producentów, ale ostateczną cenę muszą podwyższyć o transport, cło, podatek, gwarancję, nakłady reklamowe.

Szeroka oferta

Oferta w chińskich e-shopach jest nieograniczona. Nie żartujemy. W chinach produkcja nowych artykułów to chleb powszedni, pod tym względem są bezkonkurencyjni. Często pracuje się nad innowacjami, ale również projektuje się nowy asortyment.

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa obejmuje większość asortymentu. Jak jest to możliwe, aby zamówienie wędrowało przez cały świat za darmo? Zamówienia są wysyłane w większej ilości. Sprzedawcy korzystają z grupowych zniżek, dzięki czemu mogą zaoferować darmową wysyłkę. Niestety musisz przygotować się na dłuższe doręczenie, zazwyczaj otrzymasz paczkę w przeciągu 3-4 tygodni.

Zaoszczędzisz jeszcze więcej

Kupować w chińskich sklepach się po prostu opłaci. W raz z przypływem portali cashback, które oddają Ci część pieniędzy z powrotem, chińskie zakupy nabrały nowego rozmiaru. Kupuj z portalem Tipli i zyskaj z każdego zakupu pieniądze z powrotem .

Jak to działa w praktyce? Jeśli wybierzesz u nas na przykład ulubiony sklep AliExpress, aktualnie otrzymasz 8 % z ostatecznej ceny zakupu.

Na całym świecie cashback jest bardzo znany i korzysta z niego bardzo dużo konsumentów, niestety do Polski jeszcze nie dotarł w pełnej sile. Zacznij oszczędzać pieniądze z Tipli jeszcze dziś i stań się pionierem w Polsce. :-)

Uwaga! Nie wszystko złoto, co się świeci!

Zakupy z Chin są świetne. Na zakupach z chińskich sklepów zaoszczędzisz. Jak najbardziej. Wszystkie produkty z Chin są tańsze i jakościowe. Nie!. Zasada, że chińskie produkty mają słabą jakość już dawno przepadły w niepamięć, ale niestety nadal należy zwracać uwagę na zamawiany towar. Kupuj tylko u sprawdzonych sprzedawców. Podczas zakupów sprawdź ocenę sprzedawcy i feedback (komentarze doświadczonych kupujących).

Ocena sprzedawcy

Jeśli ocena sprzedawcy, jest niższa niż 90 %, szybko uciekaj. Jeśli produkt wygląda naprawdę dobrze, ale ocena jest za niska, spróbuj artykuł znaleźć u innego sprzedawcy.

Feedback (komentarze doświadczonych kupujących)

Informacje od doświadczonych kupujących to super rzecz! Klienci, którzy zakupili produkty u danego sprzedawcy, zrobią zdjęcia paczek, które do nich dotarły, dlatego od razu wiemy jak produkt prezentuje się na żywo. W skrócie, sprawdzaj zakładkę feedback podczas każdego zakupu i bądź czujny.

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się