Świąteczne zakupy bez kolejek, albo jak przeżyć zakaz handlu w niedzielę

Zakupowy poradnikJedzenie  |  Zakupy w Internecie 10. 11. 2021

Wielkanoc 2018 zgrała się w czasie z zakazem handlu w niedzielę. W kwietniu czekają nas aż 4 takie niedziele! Teraz połowa konsumentów zastanawia się, kiedy zrobić duże, przedświąteczne zakupy, jeśli już nie może tego zrobić w ten jeden, wolny dzień. Mamy na to radę!

Już parę niedziel z zakazem handlu mamy za sobą. Teoretycznie, do końca roku 2018 mamy mieć tylko 2 takie niedziele w ciągu miesiąca. Jednakże z powodu różnych świąt, czasami będzie ich więcej. Na przykład w kwietniu czeka nas tylko 1 niedziela handlowa! Przerażają Cię zamknięte drzwi sklepów? Dowiedz się co zrobić kiedy w lodówce pusto, a Święta Wielkanocne tuż, tuż!

Na Wielkanoc 2018 zrób zakupy bezstresowo

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami i już każdy zaczyna planować, co dopisać do listy sprawunków. Coraz więcej osób robi zakupy dużo wcześniej, żeby uniknąć kolejek. Niestety nowe prawo zakazujące handlu w niedzielę temu nie sprzyja. Kolejki się wydłużają, przez co, stojąc w nich, tracimy jeszcze więcej cennego czasu.

Zamiast więc zastanawiać się, kiedy najlepiej pójść na zakupy i zamiast tracić czas w sklepie, szukając przez 15 minut drożdży, może by tak kupić wszystko, co potrzebne w... Fotelu?

Zakupy przez internet to komfortowe zakupy z zacisza domowego

Zakupy przez internet to komfortowe zakupy z zacisza domowego

Nie, to nie żaden nowy sklep! Po prostu usiądź w swoim fotelu, włącz komputer i skorzystaj z rewelacyjnej opcji robienia zakupów przez internet. To prostsze niż myślisz i nie musisz się przejmować ani kolejkami, ani zakazem handlu w niedzielę, ani zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi, ani godzinami otwarcia sklepu!

Wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową sklepu, wybierzesz to, co Cię interesuje i złożysz zamówienie. Jedyne, co Ci pozostaje to już tylko czekać na dostawę! Dodatkowo, kupując przez Tipli możesz oszczędzać zyskując zwroty cashback!

Polecamy zakupy przez internet

Polecamy zakupy przez internet

Polecamy supermarkety internetowe otwarte 24 godziny na dobę!

Zakaz handlu w niedzielę – jak sobie z tym poradzić?

Święta świętami, ale co tu począć, kiedy zakaz handlu w niedzielę rozgościł się już na dobre w naszym kraju? Kiedy zrobić duże zakupy w hipermarkecie, jak nie w niedzielę właśnie?

Nie musisz już się nad tym zastanawiać. Hipermarkety takie jak Tesco czy E.Leclerc wzorowo przygotowały się na zakaz handlu w niedzielę oferując sprzedaż... właśnie w niedzielę, a właściwie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – bez żadnych obowiązujących godzin otwarcia.

Zakaz handlu w marcu, kwietniu i maju

Zakaz handlu w marcu, kwietniu i majut

Wejdź do sklepu internetowego danego hipermarketu i złóż zamówienie na interesujące cię produkty. Nie dość, że nie musisz wychodzić z domu po to, żeby zrobić zakupy, to jeszcze zakupy przyjadą do Ciebie. Tesco i Leclerc oferują szybką dostawę. Niedziela bez handlu? Nie w hipermarketach ze sprzedażą online!

Gazetki dostępne na Tipli:

I wiele innych!

Gazetki online

Zanim przystąpisz do zakupów online, warto zapoznać się z aktualnymi promocjami! Sprawdź najnowsze gazetki promocyjne, dostępne online na stronach Tipli.pl. Dzięki temu lepiej przygotujesz się do zakupów i nie przepłacisz.

Ponadto w gazetkach znajdziesz informacje na temat godzin otwarcia sklepów, długości trwania danych promocji, a także zaproszenia do udziału w fantastycznych konkursach i programach lojalnościowych!

Sprawdź już dziś gazetki promocyjne online i dołącz do świadomych konsumentów, którzy nie przepłacają!

Już wiesz jak mądrze i wygodnie kupować z zacisza domowego? Więc nie zwlekaj, bądź nowoczesny, rozsiądź się w fotelu i "ruszaj" na przedświąteczne zakupy!

Powiązane sklepy

Castorama, Auchan Online, Pole na Stole, frisco.pl

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się