Sklep Saturn, czyli technologie, które chcesz mieć

Zakupowy poradnikZakupy w Internecie 10. 11. 2021

Jesteś fanem elektroniki? Lubisz gry? A może chcesz nowy telewizor, laptop lub telefon? Wszystko to, czego pragniesz znajdziesz w Saturnie! Promocje, bogata oferta, profesjonalne podejście do klienta – to bonusy, które uprzyjemnią każde zakupy! Zapraszamy do Saturna!

Kto z nas nie lubi nowoczesnych technologii, które ułatwiają nam codzienne obowiązki lub dostarczają zabawy. Sklep Saturn to raj dla takich jak my! Znajdziesz tu szeroki wybór elektroniki użytkowej, takiej jak RTV i AGD, komputery, tablety, telefony, filmy i nawet gadżety do ogrodu, czy oświetlenie. Od tego bogactwa, aż kręci się w głowie. Zapraszamy do zapoznania się z fascynującym światem Saturna!

Sklep Saturn – sieć wielka jak planeta!

Saturn to prawdziwie kosmiczny sklep. Dlaczego jest tak popularny w Polsce i na świecie? Jak doszło do tego, że Saturn podbija planetę Ziemię?

Sklep Saturn podbija Ziemię!

Sklep Saturn podbija Ziemię!

Historia sklepu Saturn

Saturn jako marka powstał w 1961 roku w Kolonii, pięknym niemieckim mieście. Od samego początku sklep związany był z dobrą muzyką i sprzętem audio. Sieć nieustannie się rozwijała, podobnie jak oferowany asortyment. Systemy hi-fi dopełniła elektronika użytkowa, AGD i RTV i wiele innych produktów.

W roku 1990 Saturn połączył się z drugim gigantem Niemiec – siecią Media Markt. Mimo fuzji obie marki zachowują odrębny charakter, własną specyfikę, a nawet rywalizują ze sobą marketingowo.

20 października 2004 to ważna data dla tej marki, bowiem wtedy powstał pierwszy punkt sprzedażowy oddziału Saturn Polska. Odtąd Polacy bez przeszkód mogli kupować najnowsze laptopy, telewizory, telefony oraz sprzęt AGD.

W Saturnie znajdziesz telefony i smartfony

W Saturnie znajdziesz telefony i smartfony

W tym momencie sklepów jest już ponad trzydzieści, a dzięki wygodnym zakupom w internetowym sklepie Saturn online, produkty tej firmy docierają do klientów z całej Polski.

Saturn – oferta nie z tej ziemi

Młodzież, dzieci, rodziny, osoby w podeszłym wieku – sklep Saturn dla każdego ma coś miłego! Bogata oferta elektroniki użytkowej (czajników, mikrofalówek, AGD), najnowsze osiągnięcia techniki (nowoczesne laptopy, telefony, telewizory) oraz elektroniczna rozrywka (gry, muzyka, filmy) sprawiają, że nie sposób wejść do Saturna tylko na chwilę.

Niemiecka sieć swą bogatą ofertę reklamuje hasłem „Czego nie ma u nas, to nie istnieje". Nie jest to czcza przechwałka. Dokłada się niezwykłych starań, by każdy sklep Saturn na półkach miał artykuły korzystające z najnowszych rozwiązań itechnologii.

Saturn – promocje godne uwagi

Ten sklep to dobre miejsce na poszukiwanie wysokiej jakości artykułów elektronicznych, telewizorów i laptopów. Ale co z cenami? Jak oszczędzać, kupując w Saturnie?

Gazetki Saturn

Sklep Saturn ma dla swoich klientów Gazetki promocyjne dostępne online. To duże ułatwienie, lecz oczywiście są też publikowane w formie drukowanej. Stanowią cenne źródło informacji o ofertach specjalnych oraz promocjach na wybrane artykuły. Nowe gazetki publikowane są bardzo często, jak na sklep handlujący elektroniką. Warto je co chwila przeglądać w poszukiwaniu okazji.

Taniej w Saturn - Promocje dla posiadaczy Konta Plus

Interesujący program lojalnościowy Konto Plus umożliwia regularne otrzymywanie specjalnych zniżek na wybrane artykuły. Aby z niego skorzystać, należy podać niektóre dane dotyczące swojej osoby i zgodzić się na otrzymywanie ofert handlowych. Konto Plus można założyć przy kasie lub w sklepie internetowym Saturn.pl. Czy warto? Wcześniejsze informacje o premierach, przedsprzedaże, kody rabatowe na zakupy w internecie – to niektóre z dostępnych przywilejów!

Wybierz komputer lub laptop

Wybierz komputer lub laptop

Pierścienie w sieci, czyli Saturn.pl

Obecność Saturn online to najwyższa klasa kontaktu z klientem, a sklep Saturn.pl jest tego najlepszym przykładem. Dogodny podział na kategorie, wyeksponowane przeceny, responsywna strona, świetnie dostosowana pod urządzenia mobilne oraz dobrze działające wyszukiwanie pozwala cieszyć się podejmowaniem decyzji o zakupie z wygodnego fotela.

Z całym przekonaniem polecamy zakupy w Saturnie!

Cashback od Tipli – oszczędź nawet 4%!

Kupując online w sklepie Saturn.pl za pomocą sklepu Tipli 4% wartości zakupów otrzymasz z powrotem! Zniżka obejmuje całą szeroką ofertę, w tym telefony, laptopy, sprzęt RTV i AGD!

Więcej sklepów z elektroniką

Powiązane sklepy

RTV EURO AGD, GearBest, Electro.pl,

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się