RTV EURO AGD - polska sieć sklepów z elektroniką

Zakupy w Internecie 27. 6. 2018

Jak powstało RTV EURO AGD? Co możemy tam kupić? Jakie są opcje oszczędzania i gdzie znaleźć informacje o promocjach? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w tym artykule!

Nasze rodzime sieci supermarketów z elektroniką użytkową wciąż rozwijają się na Polskim rynku. Poznajmy jeden z pierwszych, poslich sklepów z elektroniką użytkową - RTV EURO AGD!

RTV EURO AGD - historia sukcesu

RTV EURO AGD to jedna z najstarszych, polskich firm działających w branży elektroniki użytkowej oraz sprzętu gospodarstwa domowego. Jej początek sięga 1990 roku i przemian ustrojowych, a jej rozwój związany jest mocno z rozwojem samego kraju.

RTV EURO AGD to historia długiego rozwoju i wytrwałej pracy. W latach 1990-1994 operowała przede wszystkim na rynku warszawskim. Kolejne lata to okres rozszerzenia działalności na cały kraj.

oferta RTV EURO AGD

Elektronika duża i mała - to wszystko w RTV EURO AGD już od ponad 25 lat!

W chwili obecnej sieć RTV EURO AGD może pochwalić się 268 punktami sprzedaży w 168 miejscowościach w Polsce oraz sklepem internetowym RTV EURO AGD. Lokuje się je zwykle w dużych centrach handlowych, dzięki czemu odwiedzając je możemy skorzystać z bezpłatnych parkingów oraz innych atrakcji. Przykładowym miejscem jest galeria Plaza. Sklep RTV EURO AGD posiada długą historię w Polsce, co można tam kupić?

RTV EURO AGD - laptopy, telewizory i cała oferta

Oferta sieci RTV EUROAGD to ponad 24 tysiące produktów od najważniejszych, dostępnych u nas zagranicznych i polskich firm.

Znajdziesz w RTV EURO AGD laptopy, smartfony, nawigacje GPS, inteligentne zegarki sportowe, telewizory, aparaty cyfrowe, kamery i akcesoria do nich. Ale zgodnie z nazwą jest tam też najwyższej jakości sprzęt nagłaśniający oraz duże urządzenia gospodarstwa domowego, czyli pralki, lodówki, kuchenki i zmywarki.

Cashback od Tipli!

Czy wiesz, że dzięki Tipli możesz cieszyć się zwrotem części wszystkich wydanych w RTV EURO AGD pieniędzy? Wejdź za pośrednictwem naszego serwisu do sklepu RTV EURO AGD, zrób zakupy jak zwykle, a część pieniędzy otrzymasz z powrotem!

To jeden z największych w Polsce dystrybutorów produktów firm: Samsung, Sony, Philips, Siemens, Bosch, Hotpoint-Ariston, Amica, Electrolux, Indesit, Whirpool, Panasonic, LG.

Jak można taniej kupić urządzenia z tej szerokiej oferty?

RTV EURO AGD - jak kupować taniej?

Jako nowoczesny sklep łączący sprzedaż miejscową z internetową, RTV EURO AGD powiadamia o obowiązujących zniżkach za pomocą gazetek oraz proponuje specjalne zniżki i programy dla kupujących.

RTV EURO AGD - gazetka promocyjna

Promocyjne oferty sklepu znajdziesz na stronie internetowej sklepu lub w RTV EURO AGD gazetce. Są to niewielkie, kilkustronicowe publikacje, które po brzegi wypełniają akcje i rabaty najróżniejszego rodzaju. Takie nagromadzenie informacji na każdej stronie sprawia, że znalezienie interesujących informacji nie zabiera dużo czasu. Krzyczące napisy wwiercają w świadomość niższe ceny oraz najważniejsze dane.

telewizory w gazetce rtv euro agd

Wszystko co najważniejsze skondensowane w jak najmniejszej przestrzeni w gazetkach od RTV EURO AGD.

Taki układ ma swoją dużą zaletę i jest skierowany do konkretnego odbiorcy. Jeżeli od jakiegoś czasu myślisz o jakimś sprzęcie i zdobyłeś pewną wiedzę, dzięki tej gazetce ekspresowo wyłapiesz interesujące promocje!

RTV EURO AGD - raty, zniżki i cashback

RTV EUROAGD jest znane z tego, że publikuje setki kodów rabatowych i specjalnych promocji. Przed zakupami zapoznaj się więc z tym, jakie zniżki RTV EURO AGD przygotowało dla Ciebie!

Ale co wtedy, gdy widzisz doskonały sprzęt w dobrej cenie, na który nie masz w tej chwili pieniędzy? Nie musisz czekać, wystarczy że wykorzystasz korzystne, proponowane przez RTV EURO AGD raty! Patrz przede wszystkim na umowy spłaty z ratami RRSO = 0% - wcale nie należą do rzadkości.

Zatem sprawdź zniżki, przeglądnij gazetkę i skorzystaj z cashbacku od Tipli dla sklepu RTV EURO AGD! Przyjemnych zakupów!

Polecane artykuły

Polecane sklepy

Polecane artykuły

Reklamacja bez tajemnic, czyli kupuj w bonprix bez obaw!

Uwielbiasz robić zakupy przez Internet? Nie musisz wychodzić z domu, stać w kolejkach do...
21.3.2019PRZECZYTAJ

Hulajnoga elektryczna - czy warto ją kupić?

Hulajnoga to atrybut kojarzący się z dziecięcymi zabawami. Od pewnego czasu jednak ulega to...
20.3.2019PRZECZYTAJ

60 lat Barbie! Wybierz lalkę dla swojej córki

Barbie to niezwykła lalka, którą kochają dziewczynki na całym świecie. Gdy pojawiła się na rynku...
19.3.2019PRZECZYTAJ

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1506 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub