RTV EURO AGD - polska sieć sklepów z elektroniką

Zakupowy poradnikZakupy w Internecie 10. 11. 2021

Jak powstało RTV EURO AGD? Co możemy tam kupić? Jakie są opcje oszczędzania i gdzie znaleźć informacje o promocjach? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w tym artykule!

Nasze rodzime sieci supermarketów z elektroniką użytkową wciąż rozwijają się na Polskim rynku. Poznajmy jeden z pierwszych, poslich sklepów z elektroniką użytkową - RTV EURO AGD!

RTV EURO AGD - historia sukcesu

RTV EURO AGD to jedna z najstarszych, polskich firm działających w branży elektroniki użytkowej oraz sprzętu gospodarstwa domowego. Jej początek sięga 1990 roku i przemian ustrojowych, a jej rozwój związany jest mocno z rozwojem samego kraju.

RTV EURO AGD to historia długiego rozwoju i wytrwałej pracy. W latach 1990-1994 operowała przede wszystkim na rynku warszawskim. Kolejne lata to okres rozszerzenia działalności na cały kraj.

oferta RTV EURO AGD

Elektronika duża i mała - to wszystko w RTV EURO AGD już od ponad 25 lat!

W chwili obecnej sieć RTV EURO AGD może pochwalić się 268 punktami sprzedaży w 168 miejscowościach w Polsce oraz sklepem internetowym RTV EURO AGD. Lokuje się je zwykle w dużych centrach handlowych, dzięki czemu odwiedzając je możemy skorzystać z bezpłatnych parkingów oraz innych atrakcji. Przykładowym miejscem jest galeria Plaza. Sklep RTV EURO AGD posiada długą historię w Polsce, co można tam kupić?

RTV EURO AGD - laptopy, telewizory i cała oferta

Oferta sieci RTV EUROAGD to ponad 24 tysiące produktów od najważniejszych, dostępnych u nas zagranicznych i polskich firm.

Znajdziesz w RTV EURO AGD laptopy, smartfony, nawigacje GPS, inteligentne zegarki sportowe, telewizory, aparaty cyfrowe, kamery i akcesoria do nich. Ale zgodnie z nazwą jest tam też najwyższej jakości sprzęt nagłaśniający oraz duże urządzenia gospodarstwa domowego, czyli pralki, lodówki, kuchenki i zmywarki.

Cashback od Tipli!

Czy wiesz, że dzięki Tipli możesz cieszyć się zwrotem części wszystkich wydanych w RTV EURO AGD pieniędzy? Wejdź za pośrednictwem naszego serwisu do sklepu RTV EURO AGD, zrób zakupy jak zwykle, a część pieniędzy otrzymasz z powrotem!

To jeden z największych w Polsce dystrybutorów produktów firm: Samsung, Sony, Philips, Siemens, Bosch, Hotpoint-Ariston, Amica, Electrolux, Indesit, Whirpool, Panasonic, LG.

Jak można taniej kupić urządzenia z tej szerokiej oferty?

RTV EURO AGD - jak kupować taniej?

Jako nowoczesny sklep łączący sprzedaż miejscową z internetową, RTV EURO AGD powiadamia o obowiązujących zniżkach za pomocą gazetek oraz proponuje specjalne zniżki i programy dla kupujących.

RTV EURO AGD - gazetka promocyjna

Promocyjne oferty sklepu znajdziesz na stronie internetowej sklepu lub w RTV EURO AGD gazetce. Są to niewielkie, kilkustronicowe publikacje, które po brzegi wypełniają akcje i rabaty najróżniejszego rodzaju. Takie nagromadzenie informacji na każdej stronie sprawia, że znalezienie interesujących informacji nie zabiera dużo czasu. Krzyczące napisy wwiercają w świadomość niższe ceny oraz najważniejsze dane.

telewizory w gazetce rtv euro agd

Wszystko co najważniejsze skondensowane w jak najmniejszej przestrzeni w gazetkach od RTV EURO AGD.

Taki układ ma swoją dużą zaletę i jest skierowany do konkretnego odbiorcy. Jeżeli od jakiegoś czasu myślisz o jakimś sprzęcie i zdobyłeś pewną wiedzę, dzięki tej gazetce ekspresowo wyłapiesz interesujące promocje!

RTV EURO AGD - raty, zniżki i cashback

RTV EUROAGD jest znane z tego, że publikuje setki kodów rabatowych i specjalnych promocji. Przed zakupami zapoznaj się więc z tym, jakie zniżki RTV EURO AGD przygotowało dla Ciebie!

Ale co wtedy, gdy widzisz doskonały sprzęt w dobrej cenie, na który nie masz w tej chwili pieniędzy? Nie musisz czekać, wystarczy że wykorzystasz korzystne, proponowane przez RTV EURO AGD raty! Patrz przede wszystkim na umowy spłaty z ratami RRSO = 0% - wcale nie należą do rzadkości.

Zatem sprawdź zniżki, przeglądnij gazetkę i skorzystaj z cashbacku od Tipli dla sklepu RTV EURO AGD! Przyjemnych zakupów!

Powiązane sklepy

Neonet, RTV EURO AGD, Sferis, Saturn.pl

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się