Remontujesz czy budujesz? Odwiedź Bricoman!

Zakupowy poradnikDom, ogród i hobby 10. 11. 2021

Remont tuż za rogiem, a narzędzia i materiały jeszcze nie kupione? Bricoman śpieszy z pomocą! Zapoznaj się z ofertą tego sklepu, sposobami na tańsze zakupy, lokalizacją sklepów oraz zasadami transakcji online. Remont nie musi być drogi!

Bricoman to pochodząca z Francji międzynarodowa sieć marketów budowlanych, należąca do prestiżowej Groupe Adeo. Pierwszy sklep w Polsce powstał w 2007 roku w Warszawie.

Market budowlany Bricoman - oferta i filozofia

Sklepy Bricoman są przygotowane z myślą o wszystkich budujących, remontujących i kończących domy i mieszkania. Ofertę skierowano zarówno do fachowców, jak i przygodnych majsterkowiczów.

Kupisz tutaj tanie materiały budowlane, gotowe do zamontowania drzwi i okna, niezawodny osprzęt elektryczny i oświetleniowy, narzędzia ręczne i elektryczne, odzież roboczą, estetyczne płytki, artykuły sanitarne, farby oraz produkty i narzędzia przydatne w ogrodzie.

Bricoman to wysokie standardy obsługi klienta. W 2018 roku firma otrzymała Laur Konsumenta. Komunikacji z klientem służą wartościowe filmy na YouTube, edukacyjne opisy produktów oraz pełne promocji, wydawane przez Bricoman gazetki.

Sprawdź, co zawiera najnowsza, opublikowana przez Bricoman gazetka promocyjna

Jak kupować w Bricoman taniej?

Oferta Bricoman pełna jest niedrogich artykułów. Oto, jak możesz jeszcze bardziej obniżyć cenę:

 • Regularnie przeglądaj wydawane przez Bricoman gazetki. Przejrzysty układ i atrakcyjne grafiki ułatwią Ci szybkie wyszukiwanie promocji przydatnych dla Ciebie.
 • Dla przedsiębiorców przygotowano specjalny program lojalnościowy. To wydawana przez Bricoman karta VIP. Ładując tę kartę punktami otrzymasz dostęp do specjalnych rabatów, szkoleń, faktur zbiorczych oraz transportu artykułów bezpośrednio na miejsce budowy.
 • Tipli ściśle współpracuje z wieloma sklepami z branży budowlanej i wnętrzarskiej, oferując zwrot cashback na artykuły kupione online za naszym pośrednictwem. Możliwe, że wkrótce pojawi się również zwrot cashback dla Bricoman.
 • Sprawdzaj obowiązujące w sklepie Bricoman zniżki. Darmowa dostawa przy zakupach internetowych, kody rabatowe, obniżki cen na dany asortyment - przed zakupami warto poszukać okazji.

Gdzie znajdę Bricoman?

Market budowlany znajdziesz obecnie w następujących miejscach w Polsce:

 • Bricoman Warszawa, ul. Połczyńska 121/125; tel. 22 539 39 39 warszawa@bricoman.pl
 • Bricoman Warszawa Wilanów, ul. Europejska 125; tel. 22 581 81 81 wilanow@bricoman.pl
 • Bricoman Poznań, ul. Wojciechowskiego 7/17 (przy Rondzie Obornickim); tel. 61 821 21 21 poznan@bricoman.pl
 • Bricoman Biała Podlaska, ul. Jana III Sobieskiego 7; tel. 83 378 02 30 bialapodlaska@bricoman.pl
 • Bricoman Łódź, ul. Przybyszewskiego 176/178; tel. 42 239 29 39 lodz@bricoman.pl
 • Bricoman Jaworzno, ul. Grunwaldzka 275; tel. 32 66 11 730 jaworzno@bricoman.pl
 • Bricoman Szczecin, ul. Białowieska 1; tel. 91 351 88 70 szczecin@bricoman.pl
 • Bricoman Lublin, Aleja Kraśnicka 128; tel. 81 454 63 20 lublin@bricoman.pl
 • Bricoman Gdańsk, ul. Kominkowa 21; tel. 58 770 20 60 gdansk@bricoman.pl

Jeśli nie mieszkasz w tych miejscach, nic straconego! Po prostu skorzystaj ze świetnego sklepu internetowego Bricoman!

Bricoman sklep online

Przejrzysty układ sklepu internetowego zachęca do kupowania. Przybliżmy nieco tę platformę i odpowiedzmy na kilka pytań.

Obejrzyj filmik na YT, który w przystępny sposób wyjaśnia, jak kupować w Bricoman online

Jak złożyć reklamację? Potrzebujesz dowodu zakupu oraz ważnego powodu reklamacji, na przykład nieterminowej dostawy lub uszkodzeń powstałych w jej trakcie. Skontaktuj się z przedstawicielem sklepu Bricoman pod jednym z numerów telefonów z powyższej listy. Bricoman rozpatrzy reklamację w terminie do 30 dni.

Bricoman jako market budowlany nie udziela gwarancji. Wszystkie towary w Bricoman są fabrycznie nowe i objęte gwarancją producenta, o ile ów takowej udzielił. Każdy produkt z gwarancją ma dołączoną kartę gwarancyjną

Bricoman został wyróżniony znakiem jakości Trusted Shops. To symbol bezpiecznych zakupów przez Internet, bez względu na sposób płatności. Dla Ciebie oznacza to szeroki zakres ochrony w razie braku towaru, zwrot udziału własnego w przypadkach nieuprawnionego użycia karty kredytowej i inne przywileje.

Nie zwlekaj więc i korzystając ze zniżek usprawnij swoją pracę kupując w Bricoman!

Powiązane sklepy

Castorama

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się