Przekorzystny Bank Pekao i nowoczesna bankowość internetowa

Zakupowy poradnikFinanse 7. 4. 2022

Szukasz instytucji finansowej, której można zaufać? Pamiętaj, że dobry bank to coś więcej niż skuteczne zarządzanie pieniędzmi. To prawdziwe poczucie misji i osobiste zaangażowanie w sprawy klientów. Poznaj instytucję, która została stworzona z myślą o potrzebach Polaków. Dowiedz się, dlaczego warto wybrać Pekao SA.

Bank Pekao powstał już w 1929 roku. Czyni go jedną z najstarszych instytucji w Polsce. Właśnie w tym roku Henryk Gruber, ówczesny prezes Pocztowej Kasy Oszczędności, postanowił stworzyć bank, który świadczyłby usługi Polakom mieszkającym na emigracji. Poza granicami naszego kraju znajdowało w tym czasie około ośmiu milionów Polaków. Pierwsze placówki bank Pekao powstały we Francji, Argentynie, USA i Tel Awiwie. 10 lat później instytucja działała już w większości państw, w których żyła polska emigracja.

Poznaj Bank Pekao

Dzisiaj Pekao SA jest jedną z największych instytucji finansowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Obsługuje ona ponad 5 milionów klientów, a z jej usług korzysta co druga polska firma. Jest to bank uniwersalny, wchodzący w skład grupy kapitałowej Pekao SA. Członkami grupy jest jeszcze kilkanaście spółek, należących do grona polskich liderów działalności maklerskiej, leasingu, faktoringu i inwestycji finansowych. Głównym udziałowcem Pekao SA jest PZU – największe towarzystwo ubezpieczeniowe w tym rejonie Europy.

Czy wiesz, że Bank Pekao jest prekursorem całej polskiej bankowości? Jako pierwszy bank w naszym kraju wydał on kartę kredytową, uruchomił bankomat i biuro maklerskie, a także wykorzystał technologię biometryczną.

Wybierz Bank Pekao »

Oferta Bank Pekao

Szukasz obsługi bankowej na najwyższym poziomie? Szeroka oferta Banku Pekao jest adresowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W jej skład wchodzą najwyższej jakości produkty, które już wielokrotnie zostały docenione. Czy wiesz, że Pekao jest trzykrotnym zdobywcą nagrody Złotego Bankiera? Przyjrzyj się jego ofercie i zatroszcz się o swoje finanse.

Zyskuj z Bankiem Pekao

Bank Pekao - rachunek osobisty

Jesteś aktywnym użytkownikiem usług bankowych? Na pewno przydałby Ci się rachunek osobisty, z którego mógłbyś korzystać na dogodnych zasadach. Idealne będzie dla Ciebie konto Przekorzystne. Przy minimalnej ilości operacji, nie zapłacisz za nie ani złotówki.

Często podróżujesz za granicę? Z pewnością docenisz możliwości, jakie daje Ci Bank Pekao. Zakładając konto Przekorzystne, zyskasz kartę wielowalutową, którą będziesz mógł posługiwać się zarówno w kraju, jak i za granicą. Płać za swoje zakupy w dowolnym miejscu na świecie, bez przewalutowania. Dodatkowo możesz wypłacać środki z bankomatów na całym świecie za 0 PLN. Sprawdź i przekonaj się, jak przyjemne może być zarządzanie pieniędzmi z Bankiem Pekao.

Źródło: youtube.com

Bank Pekao - pożyczki gotówkowe

Potrzebujesz pieniędzy na nagłe wydatki? Weź Pożyczkę Ekspresową. Zyskasz w ten sposób nawet do 200 000 PLN, a środki przeznaczysz na dowolny cel. Ustal kwotę pożyczki i czas spłaty, aby przekonać się, ile wyniesie miesięczna rata. Czy wiesz, że spłatę kredytu możesz rozłożyć nawet na 8 lat?

Najpopularniejsze produkty Pekao:

  • Pożyczka Ekspresowa do 200 000 PLN
  • Konto Przekorzystne za 0 PLN
  • Kredyt Mieszkaniowy na korzystnych warunkach
  • Szybkie płatności mobilne PeoPay
Wybierz Bank Pekao »

Bank Pekao - kredyt hipoteczny

Planujesz zakup mieszkania? Przyjrzyj się Kredytowi Mieszkaniowemu w Pekao. Skorzystały z niego już miliony zadowolonych klientów. Atrakcyjne warunki cenowe, finansowanie do 90% wartości nieruchomości i kompleksowa pomoc ekspertów – to okazja, której nie można przegapić. Zdecyduj się na kredyt hipotetyczny w Pekao, a bank poda Ci decyzję kredytową bez zbędnej zwłoki.

Bankowość elektroniczna Pekao

Cenisz wygodę w zarządzeniu swoimi pieniędzmi? Dobrze trafiłeś. Bank Pekao jest liderem w dziedzinie funkcjonalnych innowacji technologicznych. Z serwisem online Pekao24 możesz korzystać z usług finansowych bez wychodzenia z domu. Zarządzaj swoimi pieniędzmi, rób przelewy, śledź historię rachunku – to wszystko nie sprawi Ci żadnego problemu.

Bezpiecznie finanse w Internecie z Pekao

Szukasz nowoczesnej aplikacji mobilnej? Usługa PeoPay na pewno spełni Twoje oczekiwania. Dzięki niej zyskasz możliwość płacenia samym telefonem. Zobaczysz również wszystkie swoje wydatki podzielone na przejrzyste kategorie. Skorzystaj z aplikacji PeoPay, aby jeszcze lepiej zarządzać swoim budżetem.

Prowadzisz własną firmę? Koniecznie przyjrzyj się usłudze Pekaobiznes24. Jest to system bankowości internetowej dostosowany do potrzeb przedsiębiorców. Dzięki platformie będziesz w stanie na bieżąco śledzić swoje saldo. Pozwoli Ci ona również na bezpieczne rozliczanie się z partnerami biznesowymi w najszybszy możliwy sposób.

Pekao kontakt

Musisz szybko wypłacić gotówkę? Z Pekao nie stanowi to żadnego problemu. Instytucja posiada ponad 1500 bankomatów w całej Polsce. Lokalizację urządzenia łatwo sprawdzisz na stronie internetowej.

Masz dodatkowe pytania? Skorzystaj z pomocy ekspertów Pekao. Odwiedź jedną z około 1000 placówek banku – znajdziesz je we wszystkich miększych miastach. Możesz również zadzwonić na bankową Infolinię. Działa ona 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Pekao Infolinia:

  • Infolinia Klienta Indywidualnego: +48 (22) 59 12 232 i 801 365 365
  • Infolinia Klienta Biznesowego: +48 (22) 591 23 23 i 801 666 555
  • Infolinia Klienta Premium: +48 (22) 59 12 351 i 801 351 351
Zyskaj zniżki w Banku Pekao

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się