Przekorzystny Bank Pekao i nowoczesna bankowość internetowa

Finanse 19. 9. 2018

Szukasz instytucji finansowej, której można zaufać? Pamiętaj, że dobry bank to coś więcej niż skuteczne zarządzanie pieniędzmi. To prawdziwe poczucie misji i osobiste zaangażowanie w sprawy klientów. Poznaj instytucję, która została stworzona z myślą o potrzebach Polaków. Dowiedz się, dlaczego warto wybrać Pekao SA.

Bank Pekao powstał już w 1929 roku. Czyni go jedną z najstarszych instytucji w Polsce. Właśnie w tym roku Henryk Gruber, ówczesny prezes Pocztowej Kasy Oszczędności, postanowił stworzyć bank, który świadczyłby usługi Polakom mieszkającym na emigracji. Poza granicami naszego kraju znajdowało w tym czasie około ośmiu milionów Polaków. Pierwsze placówki bank Pekao powstały we Francji, Argentynie, USA i Tel Awiwie. 10 lat później instytucja działała już w większości państw, w których żyła polska emigracja.

Poznaj Bank Pekao

Dzisiaj Pekao SA jest jedną z największych instytucji finansowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Obsługuje ona ponad 5 milionów klientów, a z jej usług korzysta co druga polska firma. Jest to bank uniwersalny, wchodzący w skład grupy kapitałowej Pekao SA. Członkami grupy jest jeszcze kilkanaście spółek, należących do grona polskich liderów działalności maklerskiej, leasingu, faktoringu i inwestycji finansowych. Głównym udziałowcem Pekao SA jest PZU – największe towarzystwo ubezpieczeniowe w tym rejonie Europy.

Czy wiesz, że Bank Pekao jest prekursorem całej polskiej bankowości? Jako pierwszy bank w naszym kraju wydał on kartę kredytową, uruchomił bankomat i biuro maklerskie, a także wykorzystał technologię biometryczną.

Wybierz Bank Pekao »

Oferta Bank Pekao

Szukasz obsługi bankowej na najwyższym poziomie? Szeroka oferta Banku Pekao jest adresowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W jej skład wchodzą najwyższej jakości produkty, które już wielokrotnie zostały docenione. Czy wiesz, że Pekao jest trzykrotnym zdobywcą nagrody Złotego Bankiera? Przyjrzyj się jego ofercie i zatroszcz się o swoje finanse.

Zyskuj z Bankiem Pekao

Bank Pekao - rachunek osobisty

Jesteś aktywnym użytkownikiem usług bankowych? Na pewno przydałby Ci się rachunek osobisty, z którego mógłbyś korzystać na dogodnych zasadach. Idealne będzie dla Ciebie konto Przekorzystne. Przy minimalnej ilości operacji, nie zapłacisz za nie ani złotówki.

Często podróżujesz za granicę? Z pewnością docenisz możliwości, jakie daje Ci Bank Pekao. Zakładając konto Przekorzystne, zyskasz kartę wielowalutową, którą będziesz mógł posługiwać się zarówno w kraju, jak i za granicą. Płać za swoje zakupy w dowolnym miejscu na świecie, bez przewalutowania. Dodatkowo możesz wypłacać środki z bankomatów na całym świecie za 0 PLN. Sprawdź i przekonaj się, jak przyjemne może być zarządzanie pieniędzmi z Bankiem Pekao.

Źródło: youtube.com

Bank Pekao - pożyczki gotówkowe

Potrzebujesz pieniędzy na nagłe wydatki? Weź Pożyczkę Ekspresową. Zyskasz w ten sposób nawet do 200 000 PLN, a środki przeznaczysz na dowolny cel. Ustal kwotę pożyczki i czas spłaty, aby przekonać się, ile wyniesie miesięczna rata. Czy wiesz, że spłatę kredytu możesz rozłożyć nawet na 8 lat?

Najpopularniejsze produkty Pekao:

  • Pożyczka Ekspresowa do 200 000 PLN
  • Konto Przekorzystne za 0 PLN
  • Kredyt Mieszkaniowy na korzystnych warunkach
  • Szybkie płatności mobilne PeoPay
Wybierz Bank Pekao »

Bank Pekao - kredyt hipoteczny

Planujesz zakup mieszkania? Przyjrzyj się Kredytowi Mieszkaniowemu w Pekao. Skorzystały z niego już miliony zadowolonych klientów. Atrakcyjne warunki cenowe, finansowanie do 90% wartości nieruchomości i kompleksowa pomoc ekspertów – to okazja, której nie można przegapić. Zdecyduj się na kredyt hipotetyczny w Pekao, a bank poda Ci decyzję kredytową bez zbędnej zwłoki.

Bankowość elektroniczna Pekao

Cenisz wygodę w zarządzeniu swoimi pieniędzmi? Dobrze trafiłeś. Bank Pekao jest liderem w dziedzinie funkcjonalnych innowacji technologicznych. Z serwisem online Pekao24 możesz korzystać z usług finansowych bez wychodzenia z domu. Zarządzaj swoimi pieniędzmi, rób przelewy, śledź historię rachunku – to wszystko nie sprawi Ci żadnego problemu.

Bezpiecznie finanse w Internecie z Pekao

Szukasz nowoczesnej aplikacji mobilnej? Usługa PeoPay na pewno spełni Twoje oczekiwania. Dzięki niej zyskasz możliwość płacenia samym telefonem. Zobaczysz również wszystkie swoje wydatki podzielone na przejrzyste kategorie. Skorzystaj z aplikacji PeoPay, aby jeszcze lepiej zarządzać swoim budżetem.

Prowadzisz własną firmę? Koniecznie przyjrzyj się usłudze Pekaobiznes24. Jest to system bankowości internetowej dostosowany do potrzeb przedsiębiorców. Dzięki platformie będziesz w stanie na bieżąco śledzić swoje saldo. Pozwoli Ci ona również na bezpieczne rozliczanie się z partnerami biznesowymi w najszybszy możliwy sposób.

Pekao kontakt

Musisz szybko wypłacić gotówkę? Z Pekao nie stanowi to żadnego problemu. Instytucja posiada ponad 1500 bankomatów w całej Polsce. Lokalizację urządzenia łatwo sprawdzisz na stronie internetowej.

Masz dodatkowe pytania? Skorzystaj z pomocy ekspertów Pekao. Odwiedź jedną z około 1000 placówek banku – znajdziesz je we wszystkich miększych miastach. Możesz również zadzwonić na bankową Infolinię. Działa ona 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Pekao Infolinia:

  • Infolinia Klienta Indywidualnego: +48 (22) 59 12 232 i 801 365 365
  • Infolinia Klienta Biznesowego: +48 (22) 591 23 23 i 801 666 555
  • Infolinia Klienta Premium: +48 (22) 59 12 351 i 801 351 351
Zyskaj zniżki w Banku Pekao

Polecane artykuły

Polecane artykuły

3 sposoby na oszczędności z Kuchnią Lidla

Codzienne zakupy to nieodzowna część domowych obowiązków. Częste kupowanie niekiedy wiąże się ze...
17.8.2019PRZECZYTAJ

Wakacje w Europie samochodem - ile będzie Cię to kosztować?

Podróż samochodem to niebywała okazja do przeżycia niejednej przygody podczas wakacji. Własny...
16.8.2019PRZECZYTAJ

Te flagowce Xiaomi kupisz teraz jeszcze taniej!

Firma Xiaomi od lat podbija rynek zalewając go tanimi sprzętami elektronicznymi wysokiej jakości....
15.8.2019PRZECZYTAJ

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1761 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub