Pożyczka na raty od Zaplo - bez zaświadczeń i z rabatem od Tipli

Zakupowy poradnikFinanse 10. 11. 2021

Świąteczne przygotowania pochłonęły cały Twój budżet? Marzysz o wyjątkowym urlopie na plaży? Niespodziewanie zepsuło Ci się auto? Jeśli na choć jedno pytanie odpowiedź brzmi tak, to znaczy, że potrzebny Ci szybki zastrzyk gotówki. Gdzie jej szukać? Przedstawiamy rozwiązanie, dzięki któremu nie musisz sobie już niczego odmawiać.

Niespodziewane wydatki potrafią zepsuć nastrój każdemu. Nie pozwól na to, żeby coś Cię zaskoczyło. Wybierz pożyczkę z przejrzystymi zasadami i bez ukrytych kruczków. Przedstawiamy Zaplo - firmę, która doskonale zna potrzeby swoich klientów i oferuje najwyższą jakość usług. Poznaj wygodną pożyczkę na raty.

Pożyczka Zaplo - do 15 000 zł na dowolny cel

Bez względu na to, czy Twój portfel świeci pustkami przed wypłatą czy zaskoczyły Cię niespodziewane wydatki, które nie mogą poczekać, Zaplo oferuje Ci pożyczkę aż do 15 000 zł bez zaświadczeń o dochodach i ukrytych opłat dodatkowych. Jak to działa?

pożyczka Zaplo

W okienku kalkulatora wpisz kwotę, jaką potrzebujesz lub wybierz ją za pomocą suwaka. Wyświetli Ci się wysokość raty, okres spłaty oraz całkowity koszt pożyczki. Teraz możesz wnioskować nawet o 15 000 zł, które spłacisz w niskich ratach, rozłożonych na okres 3 lat.

Kwota
15 000 PLN
Rata
901 PLN
Okres
36 miesięcy
RRSO
78,6%

W następnym kroku wypełnij krótki formularz, w którym podasz swoje dane kontaktowe oraz ustalisz hasło do logowania. Następnie potwierdź złożenie wniosku o pożyczkę klikając w przycisk Zarejestruj się.

Wejdź do Zaplo »

Teraz pozostaje Ci już tylko poczekać chwilę. Zaplo.pl poinformuje Cię, czy pożyczka została przyznana oraz kiedy pieniądze znajdą się na Twoim koncie.

Warunki, jakie należy spełnić, aby wziąć pożyczkę w Zaplo

  • Obywatelstwo Rzeczypospolitej Polskiej.
  • Wiek od 21 do 75 lat.
  • Stałe zamieszkanie na terenie Polski.
  • Potwierdzona zdolność do spłaty zaciągniętej pożyczki.
  • Konto bankowe.
  • Brak wpisu w żadnym rejestrze dłużników.

Aplikacja Zaplo - logowanie i Profil Klienta

W Zaplo wszystko masz pod kontrolą przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Dzięki stałemu dostępowi do Profilu Klienta w dowolnym momencie możesz sprawdzić szczegóły swojej pożyczki, dokonasz wcześniejszej spłaty lub złożysz wniosek o nową. Nie obawiaj się też, że zapomnisz o jakiejś racie. Zaplo zawsze poinformuje Cię o nadchodzącym terminie spłaty.

Zaplo logowanie

Z myślą o Twojej wygodzie przygotowana została aplikacja mobilna Zaplo, dzięki której możesz mieć dostęp do swoich finansów z Zaplo w każdym momencie i z każdego miejsca na świecie. Pobierz wersję na Android lub IOS i pożyczaj wygodnie, gdziekolwiek się znajdujesz. Teraz wystarczy Ci tylko telefon z dostępem do internetu.

Zalety aplikacji mobilnej Zaplo.pl

  • Możliwość wzięcia pożyczki nawet do 15 000 zł całkowicie online.
  • Prosty sposób ustalenia kwoty pożyczki i wysokości raty.
  • Minimum formalności.
  • Bezpieczeństwo danych.

W jaki sposób zalogować się do Profilu Klienta?

W Zaplo logowanie jest dziecinnie proste. Wejdź na stronę internetową Zaplo.pl. W prawym górnym rogu znajdziesz przycisk Zaloguj się. Kliknij, a następnie wprowadź swój adres e-mail i hasło.

Pożyczka Zaplo.pl to szybki i wygodny sposób na nagłe wydatki. Wniosek złożysz bez konieczności wychodzenia z domu. Dzięki wygodnym ratom, spłata zobowiązania nie będzie dużym obciążeniem dla Twojego budżetu. To jednak nie koniec. Mamy dla Ciebie dodatkową zniżkę!

Zyskaj 87,50 zł zniżki w Zaplo od Tipli!Zarejestruj się i zobacz resztę tekstu.Zarejestruj sięZaloguj się przez Facebook

Powiązane sklepy

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się