Poradnik podróżnika: Rentalcars.com

Zakupowy poradnikWakacje 10. 11. 2021

Dwa tygodnie na plaży pełnej słońca brzmi jak bajka. Ale gdy już wybierasz się w daleką podróż do raju, może warto odwiedzić jego wszystkie zakamarki? Wybierz się na wycieczkę do pobliskich miejscowości autem wypożyczonym na Rentalcars.com!

Największa porównywarka cen wypożyczalni aut Rentalcars.com to świetny sposób na wynajęcie samochodu w miejscu gdzie akurat przebywasz na wakacjach. Wystarczy kilka klików aby wybrać pojazd, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Zarówno te dotyczące wielkości jak i parametrów technicznych. Auto zostanie dostarczone dokładnie tam gdzie sobie zażyczysz. Nie chcesz spędzić całych wakacji w jednym miejscu? – Wypożycz auto z Rentalcars!

Jak wybrać auto na Rentalcars.com?

Na początku musisz wiedzieć dokąd chcesz pojechać. Gdzie odbierzesz samochód i w którym miejscu go zwrócisz. Wyszukiwarka Rentalcars.com wygeneruje dla Ciebie wszystkie dostępne auta.

Jedziesz na urlop z dziećmi, a auto będzie wypełnione walizkami? Ważne aby wybrać na podróż samochód, który spełni wszystkie wymagania. Jak znaleźć na Rentalcars.com idealny samochód?

Wybierz auto zgodnie z Twoimi potrzebami

  1. Państwo: Na pierwszym miejscu wybierz kraj do którego lecisz.
  2. Miasto: W kolejnym kroku wybierz miasto, w którym chcesz spędzić urlop.
  3. Miejsce: Wypełnij informacje o tym gdzie chcesz odebrać auto. Jeżeli nie zaznaczysz okienka „Zwrot auta w tym samym miejscu“, otworzy się jeszcze jedna tabelka z Państwem, Miastem i Miejscem, w którym zwrócisz samochód.
  4. Data odbioru: Wybierz datę od kiedy będziesz potrzebować samochodu.
  5. Data zwrotu: Zdecyduj kiedy zwrócisz auto.
  6. Wiek kierowcy: Jesteś między 30 a 65 rokiem życia? Nie musisz nic robić. Jeżeli masz mniej niż 30 lat i więcej niż 65, zwróć uwagę na regulamin konkretnej wypożyczalni – niektóre z nich mogą naliczać dodatkowe opłaty.
Rentalcars

Wybierz samochód

Po wypełnieniu danych Rentalcars.com przygotowuje ofertę wszystkich dostępnych aut. Możesz wybrać typ samochodu w tym jego wielkość – na przykład zabierasz ze sobą wiele bagaży? Jesteście dziewięcioosobową grupą i potrzebujecie minivana? Kolejne możliwości wyboru pojawią się po lewej stronie – na przykład wybór rodzaju paliwa, szczegóły techniczne, wielkość, wybór między automatyczną i manualną skrzynią biegów.

Przy każdym samochodzie zobaczysz cenę, nazwę wypożyczalni, oceny klientów i szczegółowy opis wozu.

Rezerwacja

Dokonałeś wyboru? Wystarczy już tylko kliknąć na przycisk „Rezerwuj“.

Rentalcars

Rentalcars podsumuje wszystkie ważne informacje o wybranym samochodzie. W tym kroku możesz wybrać dodatkowe wyposażenie auta – na przykład nawigację czy fotelik dziecięcy. Za dodatkowe opcje zapłacisz przy odbiorze samochodu.

Jak dokonać płatności na Rentalcars.com?

Wybór rodzaju płatności będzie dostępny na samym końcu. Wybrałeś już datę, miejsce i idealny wóz? Ostatnim krokiem dokończenia rezerwacji jest wypełnienie formularza i gotowe. Jakich informacji będziesz potrzebować?

Podstawowe informacje i kontakt

  1. Imię i nazwisko.
  2. E-mail.
  3. Numer telefonu.

Rada Tipli: Jeżeli wprowadzisz numer swojego lotu, Rentalcars.com zostanie powiadomiony a ewentualnym spóźnieniu, które może mieć wpływ na czas odebrania samochodu.

Płatność

Za wynajem zapłacisz kartą Mastercard lub Visa. Wypełnij imię posiadacza karty, numer karty, datę ważności i kod bezpieczeństwa. Nie zapomnij sprawdzić czy Twoja karta ma uruchomioną opcję płatności internetowych.

Rentalcars

Gotowe! Dla pewności sprawdź czy wszystkie dane zostały wprowadzone prawidłowo. Rezerwacja samochodu z Rentalcars.com to pestka.

Zarezerwuj auto jeszcze taniej!

Wynajem auta nigdy nie był łatwiejszy. Z pomocą Rentalcars wszystko przebiegnie bez problemów, w dodatku przy zakupach za pomocą Tipli oszczędzisz! Wejdź na rezerwację auta gdzie czekają na Ciebie super rabaty i cashback.

Zarezerwuj auto z Rentalcars.com

Nasza RADA: Jeżeli nie masz jeszcze zarezerwowanego pobytu sprawdź oferty na Booking.com. Jeżeli dodatkowo szukasz biletów lotniczych nie zapomnij o portalu Travelplanet.pl.

Powiązane sklepy

Booking, Travelgory.pl, Travelplanet.pl, Travelday.pl, Lufthansa, Rentalcars.com, LOT, TUI

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się