Plus, czyli wiele możliwości bez limitu

Zakupowy poradnikZakupy w Internecie  |  Finanse 10. 11. 2021

Plus to jedna z największych i najstarszych sieci komórkowych w Polsce. Powstała 1 lutego 1996 roku, kiedy to Polkomtel dostał koncesję na świadczenie usług telekomunikacyjnych. Dziś oferta Plus.pl jest bardzo szeroka. Plus internet jest jednym z lepszych na rynku i cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Plus oferta dociera do 99% mieszkańców naszego kraju i jest bardzo bogata. SmartDOM, który jest sztandarową ofertą sieci Plus przyciąga swoją atrakcyjnością tysiące polaków. Plus oferuje swoje usługi za pośrednictwem 26 salonów firmowych, ponad 500 autoryzowanych punktów sprzedaży i Plus online.

Oferta sieci Plus

Oferta Plus ma wiele możliwości. Każdy znajdzie odpowiednią, dopasowaną do swoich potrzeb usługę.

Smartfon

Huawei P20Lite w abonamencie za 50 PLN x 24 m/ce w cenie 69 PLN x 24 m/ce w sieci Plus

  • Plus na kartę to fajna możliwość dla tych, którzy nie chcą się wiązać umową. Kupując starter za 5 zł można zyskać 6 GB internetu. Przy każdym doładowaniu karty do odebrania są liczne bonusy i pakiety, np. kolejne GB internetu, czy nielimitowane rozmowy do wszystkich.
  • Plus telefony to świetne oferty abonamentowe i na kartę. W zależności od wysokości abonamentu możemy najnowszego smartfona dostać w bardzo atrakcyjnej cenie. Korzystny jest wariant abonamentu z telefonem, który spłaca się w ratach wraz z abonamentem. Nawet przy tym najniższym, za 30 PLN miesięcznie mamy nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i do wyboru mnóstwo modeli najnowszych smartfonów.

Internet w Plusie

Plus internet to technologia doceniona przez konsumentów i specjalistów. W ofercie dostępny jest internet mobilny i stacjonarny. W roku 2017 Plus zdobył nagrody dla najlepszego internetu mobilnego oraz za najlepszy jego zasięg w skali kraju.

Plus stosuje najlepsze urządzenia do internetu, co pozwala zwiększyć i poprawić zasięg działania usług. Korzystanie z internetu LTE nie stanowi wówczas problemu w żadnej lokalizacji. W ofercie na kartę, fajnym bonusem są dodatkowe GB za doładowania, które można wykorzystać przeglądając media społecznościowe.

Internet LTE

Oferowana darmowa bramka sms Plus nadal cieszy się ogromnym powodzeniem wśród użytkowników. Dzięki niej, można w łatwy sposób za pomocą internetu wysyłać krótkie wiadomości tekstowe do wszystkich.

Telewizja w Plusie

Cyfrowy Polsat to ogromny wybór kanałów, podzielonych tematycznie na kilka bloków.

Polsat Cyfrowy

Najniższy abonament to 60 PLN, a w nim 91 kanałów, w tym 28 w prezencie! To możliwość oglądania najlepszych kanałów filmowych, takich jak HBO, Cinemax. To też mnogość programów sportowych, między innymi Polsat Sport Premium. Dla dzieci również jest przygotowana ciekawa oferta, w której znajduje się kilkanaście programów uwielbianych przez najmłodszych, Polsat Jim Jam czy Nickelodeon.

smartDOM - najlepszy pakiet usług

smartDOM to niewątpliwie jedna z najciekawszych na rynku ofert. Każdy, kto ma w sieci Plus dwie lub więcej umów, może skorzystać z tej oferty.

Na każdy dokupiony przez klienta produkt, otrzymuje on rabat w wysokości 10 PLN. Kiedy klient posiada już abonament na telefon w wysokości minimum 49.90 PLN wówczas, może skorzystać z rabatu na kolejne urządzenia mobilne. Rabat taki, na siódme, ósme czy dziewiąte urządzenie wynosi 50%, gdy kolejne abonamenty będą miały wartość minimum 50 PLN.

smartDOM

Rabaty naliczane są przez cały okres trwania umowy. W tym czasie, można dokupować dodatkowe usługi zyskując kolejne atrakcyjne promocje. Im więcej usług w ofercie smartDOM się znajdzie, tym większe rabaty zostaną naliczone.

Powiązane sklepy

T-mobile, Play, Plus, Orange

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się