PKO - ubezpieczenia, które chronią

Zakupowy poradnikFinanse 10. 11. 2021

Każdy z nas miewa takie dni, że zaczyna myśleć o przyszłości, prawda? Warto zapoznać się z możliwościami, jakie daje PKO Bank Polski. Tutaj zadbasz nie tylko o swoje finanse, czy weźmiesz kredyt, w PKO możesz się także ubezpieczyć. Dowiedz się, jak to zrobić - śpij spokojnie i bez obaw.

Poznaj bogatą ofertę ubezpieczeń w PKO Zycie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie samochodu, a może podróży? W PKO każdy zajdzie coś dla siebie. Korzystne warunki, przejrzyste zasady – to właśnie znajdziesz w PKO Towarzystwo Ubezpieczeń SA. Przekonaj się sam.

PKO Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. – poznajmy się

PKO Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. to spółka, która działa o 2016 roku i należy do Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego i wraz z PKO Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. zaliczana jest do PKO Ubezpieczenia.

W ofercie Towarzystwa znajdziemy wiele produktów ochronnych i oszczędnościowych. Zakres opieki jest rozległy i dodatkowo możesz dopasować częstotliwość oraz wysokość składki do swoich możliwości. PKO Towarzystwo Ubezpieczeń to nowoczesne i praktyczne rozwiązania zapewniające kompleksową i skrojoną na miarę ochronę dla Ciebie i Twoich najbliższych.

Źródło: youtube.com

PKO Ubezpieczenia

PKO Ubezpieczenia to bezpieczeństwo, uznanie i szacunek, które wybrały tysiące klientów. Sprawdź, jakie ubezpieczenia znajdziesz w ofercie PKO Towarzystwo Ubezpieczeń SA i wybierz coś dla siebie. Oferta jest bogata i elastyczna.

Ubezpieczenie Moje Podróże24

Ten wariant to ochrona Twojego zdrowia, bagażu oraz odpowiedzialności cywilnej na urlopie. Niewątpliwym atutem jest możliwość zakupu ubezpieczenia przez Internet – w serwisie iPKO lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej PKO. Polisę możesz nabyć nawet w dniu wyjazdu, a jeśli posiadasz kartę EKUZ, to zyskasz aż 30 % zniżki. Na rabat w wysokości 10% mogą liczyć posiadacze Karty Dużej Rodziny oraz grupy organizujące wyjazd do 8 osób.

PKO - ubezpieczenia, które chronią

PKO Ubezpieczenia dla każdego

Czy wiesz, kiedy warto kupić ubezpieczenie turystyczne? Zajrzyj do naszego magazynu i dowiedz się więcej.

Ubezpieczenie Mój Dom24

W PKO Ubezpieczenia wykupisz także polisę na dom lub mieszkanie, czy też ruchomości domowe w razie ich uszkodzenia, czy zniszczenia. W ramach tej usługi zyskujesz także OC w życiu prywatnym oraz Domowe Assistance. Także w tym wypadku możesz wszystkie formalności załatwić bez wychodzenia z domu. Sam decydujesz, co ubezpieczasz i za ile, a kwota składki może być automatycznie pobierana z Twojego rachunku PKO.

Ubezpiecz się »

Ubezpieczenie Moje Życie24

Warto pomyśleć także o ubezpieczeniu Twojego życia. Nieprzewidywalne wypadki takie jak choroba, czy śmierć bliskiej osoby stanowią poważne obciążenie finansowe. Właśnie z myślą o takich sytuacjach powstało Ubezpieczenie Moje Życie24 w PKO. Atutem są elastyczne warunki oraz niskie ceny. Kwota miesięcznej składki może wynosić zaledwie 6 złotych.

PKO - ubezpieczenia, które chronią

Bogaty wybór ubezpieczeń w PKO

Ubezpieczenia dla wymagających w PKO

W PKO masz także szansę skorzystać z Ubezpieczenia na życie UFK ze składką jednorazową lub regularną. Możesz swobodnie zarządzać swoją inwestycją lub inwestować efektownie małe kwoty. Zajrzyj na stronę internetową PKO Ubezpieczenia i chroń swoje inwestycje i oszczędności.

Oprócz tego w PKO Ubezpieczenia znajdziesz bogaty wybór ubezpieczeń dla osób, które posiadają kredyt lub pożyczkę. Ubezpieczenie na życie dla pożyczkobiorców PKO Banku Polskiego, czy ubezpieczenie mienia dla klientów, którzy zawarli umowę kredytu lub pożyczki zabezpieczone hipoteką to przykłady specjalnych ubezpieczeń w PKO Ubezpieczenia. Sprawdź także inne opcje i bądź przygotowany na każdą okoliczność.

PKO Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. kontakty

  • pkoubezpieczenia.pl - informacje o aktualnej ofercie
  • 801 231 500 - numer infolinii dedykowanej klientom, czynnej od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 19
  • zycie@pkoubezpieczenia.pl - kontakt mailowy
Odwiedź PKO Ubezpieczenia »

Powiązane sklepy

PKO ubezpieczenia

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się