PKO Bank Polski - co oferuje największy bank w Polsce?

Zakupowy poradnikFinanse 10. 11. 2021

Nie chcesz już dłużej trzymać pieniędzy w skarbonce? Szukasz banku, który jest godny zaufania i w którym mógłbyś otworzyć konto? Przedstawiamy PKO Bank Polski. Poznaj historię banku i jego aktualną ofertę. Dowiedz się, co możesz zyskać, zakładając konto w PKO!

Pieniądze są z nami przez cały czas: w domu, w szkole, w pracy i w podróży. Ciągle przelewamy, pożyczamy, kupujemy i zarabiamy. Dobrze jest mieć miejsce, w którym będą one bezpiecznie. Zapoznaj się z ofertą PKO BP i śpij spokojnie.

PKO - poznajmy się bliżej

Historia PKO BP sięga roku 1919, kiedy to na mocy dekretu Józefa Piłsudskiego zostaje utworzona Pocztowa Kasa Oszczędności. Jej pierwszym dyrektorem został Hubert Linde. Od roku 1920 PKO jest instytucją państwową. Od roku 1987 bank działa pod nazwą Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski – w skrócie PKO BP.

PKO to bank uniwersalny – obsługuje zarówno wielkie korporacje, małe przedsiębiorstwa, jak i osoby fizyczne. Posiada ponad 1 200 oddziałów i około 3200 bankomatów na terenie całego kraju, zatrudniając prawie 26 tysięcy pracowników.

Bilon w bankach

W PKO ulokujesz bezpiecznie każdą kwotę

PKO to lata doświadczenia i zaufanie milionów Polaków, którzy wiedzą, że w PKO ich pieniądze są bezpiecznie. Sprawia to, że kolejnych klientów PKO przybywa z każdym rokiem. Obecnie dyrektorem PKO jest Zbigniew Jagiełło.

Oferta PKO BP

Bank PKO oferuje wiele usług kierowanych do różnych klientów. Dla osób w wieku 18 -26 lat, czyli w wieku studenckim przygotowano Konto dla Młodych – mobilne i internetowe, wygodne w użyciu z opcją Debet Na Koncie 500 zł przez 30 dni.

Ponadto znajdziemy tu Konto za Zero, Konto bez Granic oraz konto PKO Inteligo. Warto wspomnieć także o ofercie pożyczek i kredytów dostępnych w PKO. Za Kredyt Własny Kąt Hipoteczny już po raz 7 PKO BP otrzymał nagrodę Złoty Bankier. W ramach usługi możesz skorzystać z długiego okresu kredytowania – do 35 lat oraz udać się na kredytowe wakacje.

Oferta banku PKO BP

Oferta banku PKO, pkobp.pl

Jeśli na przykład potrzebujesz zastrzyku pieniędzy na już, to spodoba Ci się opcja pożyczki Mini Ratka na dowolny cel. Spłatę rat możesz zawiesić nawet na 3 miesiące, a okres kredytowania wynosi od 1 do 96 miesięcy. Brzmi ciekawie, prawda?

W PKO masz także możliwość finansowania dla firm i osób prywatnych – PKO Leasing. Zajrzyj na stronę internetową banku PKO i dowiedz się więcej.

PKO online, czyli serwis iPKO

Dzisiaj w ofercie dobrych banków liczy się także sprawny serwis internetowy. W PKO 24 godziny na dobę masz dostęp do bankowości internetowej. PKO BP logowanie jest proste i przyjemne, a korzystanie z konta intuicyjne, sprawne i co najważniejsze - bezpieczne.

Banknoty w banku

Poznaj ofertę PKO BP

Dostęp do bankowości internetowej jest skrupulatnie zabezpieczony, dzięki temu masz pewność, że nikt oprócz Ciebie nie będzie miał dostępu do Twojego konta.

PKO BP oferuje także wygodną aplikację mobilną, z którą zakupy w sieci staną się prawdziwą przyjemnością. Czy wiesz, że do Twojej dyspozycji jest także PKO infolinia? Zawsze, kiedy potrzebujesz pomocy, gdy zgubisz kartę lub dostęp do Twojego konta internetowego zostanie zablokowany, możesz zadzwonić po poradę jak rozwiązać Twój problem. Infolinia działa 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

PKO zawsze blisko Ciebie

Na stronie internetowej znajdziesz wiele cennych informacji. Możesz tam np. sprawdzić, gdzie w pobliżu znajduje się oddział PKO Bank Polski lub bankomat. Znajdziesz tam także dane kontaktowe, które mogą być potrzebne zarówno na co dzień, jak i w nagłych przypadkach.

Mapa – oddziały i bankomaty PKO

Oddziały PKO w pobliżu

Jeśli planujesz otworzyć konto w PKO to wybierz się do jednego z oddziałów banku i zapytaj o szczegóły. Możesz także zadzwonić na PKO infolinię lub skontaktować się z pracownikiem za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej.

Kontakt z PKO BP

Specjalnie z myślą o Tobie, by umożliwić sprawną komunikację klienta z bankiem, przygotowano kilka opcji kontaktowych.

  • Informacje o Banku – numer telefonu: 800 302 302
  • Serwis telefoniczny iPKO – numer telefonu: 800 302 302
  • Infolinia dla Klientów Małych i Średnich Przedsiębiorstw – numer telefonu: (+48) 81 535 66 60
  • Zespół Wsparcia Bankowości Elektronicznej iPKObiznes dla Korporacji i Samorządów oraz MultiCash i PKOeConnect – numer telefonu: 801 36 36 36

  • Kartolinia PKO Banku Polskiego – numer telefonu: 800 302 302
  • Centrum Obsługi Klienta Korporacyjnego – numer telefonu: 801 36 36 36
  • Siedziba Centrali PKO Banku Polskiego – adres: PKO Bank Polski Spółka Akcyjna - Centrala , ul. Puławska 15, 02-515 Warszawa
  • www.pkobp.pl/kontakt – strona internetowa formularzem kontaktowym
Korzystaj z usług PKO BP

Powiązane sklepy

GENERALI

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się