Piotr i Paweł ma gazetkę promocyjną w Internecie!

Zakupowy poradnikJedzenie  |  Zakupy w Internecie  |  Hity z gazetek 24. 11. 2021

Kto nie zna Piotra i Pawła!? To największą sieć polskich supermarketów w naszym kraju. Tutaj zadbają o Ciebie jak w domu i zaoferują najwyższej jakości produkty spozywcze. Rozsiądź się wygodnie w fotelu i online przejrzyj najnowszą gazetkę promocyjną!

Dobre, bo polskie! Tak mógłby brzmieć slogan reklamowy supermarketów Piotr i Paweł. Firma została założona w Poznaniu, w 1990 roku przez Eleonorę Woś i jej dwóch synów – Piotra i Pawła.

Założyciele chcieli stworzyć sklepy, w których sami chcieliby kupować. Swój cel spełnili na piątkę z plusem! Oferują najlepszej jakości produkty spożywcze. Przejrzyj najnowszą gazetkę sklepów, aby się o tym przekonać.

Piotr i Paweł - gazetki online

Gazetki supermarketu publikowane są regularnie. Oferta w nich zawarta jest przeważnie ważna przez 5 dni. Znajdziesz tam informacje o promocyjnych cenach wybranych produktów spożywczych, takich jak nabiał, pieczywo, wędliny, mięso, warzywa oraz owoce. Gazetki promocyjne znajdziesz nie tylko w swojej skrzynce. Teraz dostępne są również online.

Obejrzyj aktualną gazetkę promocyjną sklepu Piotr i Paweł

Oferta Piotra i Pawła

Czy wiesz, że wśród artykułów spożywczych Piotra i Pawła znajdziesz tylko te, które zostały starannie wybrane i sprawdzone, tak aby zaspokoiły podniebienie największych smakoszy? Są to produkty niezbędne w kuchni polskiej oraz te, których nie może zabraknąć podczas kulinarnych podróży. Coś dla siebie znajdą tutaj również wielbiciele produktów Bio.

Ponadto znajdziesz tu podstawowe produkty przemysłowe, takie jak mydło, płyn do mycia naczyń czy papier toaletowy.

Piotr i Paweł gazetka

Dobra jakość w niskiej cenie - promocje i stałe akcje rabatowe

Dobra jakość nie musi wiele kosztować. Supermarket Piotr i Paweł ma dla Ciebie wiele promocji i stałe akcje rabatowe. Kupuj z głową – wykorzystaj oferty specjalne! Informacje o promocjach znajdziesz w gazetkach promocyjnych (lub w karcie PROMOCJE, która znajduje się na stronie internetowej sklepu). Jeśli chcesz dowiedzieć się o stałych akcjach rabatowych, odwiedź STREFĘ KORZYŚCI na stronie sklepu Piotr i Paweł.

Jeśli jesteś osobą 65+ możesz codziennie robić zakupy tańsze o 5%. Wystarczy zaopatrzyć się w kartę Po2jamy Rabaty i ustawić ją na Tryb SENIOR. Z kartą Po2jamy Rabaty czeka Cię więcej zniżek. W poniedziałek otrzymasz 10% rabatu na produkty Marki Piotr i Paweł we wtorki na artykuły dziecięce, a w czwartki ze zniżek mogą korzystać studenci.

Z kartami jeszcze taniej!

  • Po2jamy Rabaty - to program lojalnościowy z kartą umożliwiającą uzyskanie natychmiastowych zniżek lub odkładanie Rabatu na indywidualnym Koncie klienta.
  • Karta Dużej Rodziny - mogą z niej korzystać rodziny, które mają przynajmniej 3 dzieci. Gwarantuje im 5% rabatu na każde zakupy.
  • Karta Impresja Millenium - partnerska karta kredytowa upoważniająca do uzyskania 5% zwrotu za zakupy na kartę (max. 760 zł na rok). Działa nie tylko u Piotra i Pawła. Jeśli ją połączysz z kartą klienta, Twoje zakupy będą jeszcze tańsze!

Piotr i Paweł – godziny otwarcia i filie

Supermarket Piotr i Paweł ma ponad 138 sklepów w całej Polsce. Znajdują się w każdym mieście wojewódzkim. Najbliższy sklep możesz znaleźć na internetowej stronie sklepu w zakładce ZNAJDŹ SKLEP. Znajduje się tam wyszukiwarka i lista supermarketów. Po otwarciu karty sklepu poznasz jego godziny otwarcia, adres oraz aktualne promocje.

Piotr i Paweł online

Jeśli jesteś nowoczesny człowiekiem, który jest za pan brat z technologicznymi nowościami, to zainteresuje Cię możliwość zakupów online. Internetowy sklep Piotr i Paweł umożliwia zrobienie zakupów z wygodnego fotela. I to z darmową dostawą!

Powiązane sklepy

Auchan Online, Pole na Stole, Polski Koszyk, frisco.pl

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się