PayPal - postrach internetowych oszustów

Zakupowy poradnikZakupy w Internecie 10. 11. 2021

W dobie Internetu wielu transakcji dokonujemy online, za pośrednictwem wygodnych systemów. Jednak coraz częściej zdarzają się nieprzyjemne sytuacje i ktoś pada ofiarą internetowych oszustów. Zadbaj o to, by Twoje płatności online były bezpieczne. Poznaj PayPal – system, który wybrały miliony internautów.

Szukasz sposobu na robienie szybkich przelewów przez Internet? A może często robisz zakupy w zagranicznych sklepach? By ułatwić sobie wykonywanie internetowych operacji pieniężnych, wystarczy założyć PayPal konto. To proste sprawdź Paypal opinie i dowiedz się co systemie myślą jego użytkownicy.

PayPal - co to jest?

System PayPal powstał ponad 10 lat temu. Od tego czasu zdołał zdobyć zaufanie milionów ludzi, stając się tym samym światowym liderem systemów płatności online. Z PayPal masz możliwość szybkiego, wygodnego i bezpiecznego przesyłania i otrzymywania pieniędzy przez Internet.

Znajdziesz tutaj usługi zarówno dla klientów prywatnych, jak i firm. Jedyne warunki, jakie musisz spełniać, by korzystać z PayPal to aktywny adres e-mail, dostęp do Internetu oraz źródło, z którego będziesz dokonywał płatności.

Korzystanie z systemu PayPal to jedna z najpopularniejszych metod rozliczeń przy zakupach na portalach aukcyjnych i sklepach internetowych. Dowiedz się jak płacić za zakupy na AliExpress. Sprawdź, jakie usługi przygotował dla Ciebie PayPal i ciesz się swobodą zakupów online.

PayPal konto

Konto dla każdego na PayPal

Różne rodzaje kont na PayPal

Każdy z nas oczekuje czegoś innego, jeśli chodzi o płatności onlline. Jeżeli jesteś klientem sklepów internetowych lub serwisów aukcyjnych i często robisz zakupy w sklepach zagranicznych w obcej walucie, to spodoba Ci się oferta PayPal skierowana do osób prywatnych.

Inaczej będziesz podchodził do transakcji przez Internet, kiedy będziesz ich dokonywał jako właściciel firmy. Sprawdź, jak wiele korzyści daje Ci konto firmowe w systemie PayPal. Ciekawy program przygotowano także dla partnerów i programistów, z którym zyskasz dostęp do wielu materiałów, porad i informacji.

Sprawdź, jakie konto PayPal jest dla Ciebie najlepsze i korzystaj już dziś!

Płatność PayPal

Łatwe płatności online z PayPal

Dlaczego PayPal?

Dokonując płatności online, powinniśmy wziąć także pod uwagę poziom ich bezpieczeństwa. Coraz częściej zdarzają się sytuacje, w których Internetowi oszuści próbują sięgnąć po czyjeś zasoby. Z PayPal możesz być spokojny.

W trosce o Twoje bezpieczeństwo PayPal wprowadził programy ochrony kupujących i sprzedających, które umożliwiają bezpieczne zakupy w sieci. Ponadto jako użytkownik PayPal masz możliwość korzystania z wygodnej aplikacji mobilnej, dzięki której możesz dokonywać transakcji, gdziekolwiek jesteś.

Czy wiesz, że korzystanie z PayPal jest zazwyczaj bezpłatne? Także założenie konta jest darmowe, a dzięki usłudze One Touch nie musisz za każdym razem wypełniać swoich danych. Wystarczy jedno kliknięcie i by płatnośc PayPal została wykonana. Zyskujesz zatem cenny czas, który możesz przeznaczyć na coś innego.

Płatność PayPal

PayPay – bo warto!

Dowiedz się, jak płacić telefonem w sklepach stacjonarnych i internetowych. Uwolnij się od plastikowych kart i zacznij korzystać z nowej technologii bez obaw!

PayPal logowanie

Aby korzystać z dobrodziejstw systemu PayPal, musisz się zalogować. Poniżej przedstawiamy cały proces w kilku krokach.

1. Określamy rodzaj konta

Wybieramy jeden z dwóch typów konta: osobistego lub firmowego zaznaczając odpowiednią kropkę. Następnie klikamy przycisk Kontynuuj.

PayPal logowanie

Rejestracja w PayPal – krok 1

2. Dane podstawowe

Podajemy dane niezbędne do założenia konta: imię, nazwisko i adres e-mail. Na tym etapie zajmujemy się także ustaleniem hasła do naszego konta. Kiedy wszystkie pola będą wypełnione klikamy przycisk Kontynuuj.

PayPal logowanie

Rejestracja w PayPal – krok 2

3. Dane szczegółowe

Krok 3 to padanie danych szczegółowych. Wybieramy narodowość, podajemy datę urodzenia, adres oraz numer telefonu. Należy także zapoznać się z warunkami umowy. Jeżeli zgadzamy się z nimi, to kontynuujemy operację zaznaczając odpowiednie pole i klikając przycisk Wyrażam zgodę i chcę założyć konto.

PayPal logowanie

Rejestracja w PayPal – krok 3

4. Korzystanie z konta PayPal

Gratulujemy. Twoje konto zostało założone. Możesz je teraz wypróbować, udając się na zakupy lub wysyłając pieniądze.

PayPal logowanie

Rejestracja w PayPal – krok 4

Nie zwlekaj, załóż PayPal konto już dziś. Przekonaj się, jak proste i przyjemne mogą być płatności online.

PayPal kontakt

Specjalnie z myślą o Tobie, by umożliwić sprawną komunikację, przygotowano kilka opcji kontaktowych.

  • Centrum Pomocy – www.paypal.com/pl/smarthelp/home
  • Centrum Rozstrzygania – www.paypal.com/pl/smarthelp/home
  • Centrum Podatkowe – www.paypal.com/pl/smarthelp/home
  • Dział Obsługi Klienta – www.paypal.com/pl/smarthelp/home

  • Informacje na temat bezpieczeństwa – https://www.paypal.com/pl/webapps/mpp/paypal-safety-and-security
Korzystaj z innych usług

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się