Neonet - telewizory i nie tylko!

Zakupowy poradnikZakupy w Internecie 10. 11. 2021

Chcesz wymienić stary sprzęt? Urządzasz mieszkanie i chcesz mieć pewność, że dokonasz dobrych zakupów? Zobacz sam, jak pomoże Ci w tym NEONET! Przedstawiamy polską firmę z doskonałym podejściem do klienta!

Sklep NEONET to polska firma pochodząca z Wrocławia, której założycielem i właścicielem jest przedsiębiorca Marek Majewski. Została założona w 2003 roku, ale historia tego przedsiębiorstwa sięga nawet 1990 roku!

Dziś mamy już kilkaset supermarketów NEONET. Czemu sieć zawdzięcza swój sukces? Czym wyróżnia się spośród innych sklepów z elektroniką? Sprawdźmy jej ofertę, gazetki i promocje!

NEONET - laptopy i telewizory w dobrej cenie!

Na ofertę tej sieci składa się wszystko, czego możemy pragnąć z branży elektroniki użytkowej.

Główne działy sklepu to telewizory, komputer, duże i małe AGD, konsole i gry, smartfony i navi oraz RTV. Wszystkie one są obsługiwane przez przeszkolony personel i podzielone na dodatkowe podkategorie, byś łatwiej mógł się tam odnaleźć.

NEONET - Telewizory

Stoją w honorowym, najlepiej widocznym punkcie naszych domostw. Przed nimi przeżywamy emocje, ekscytujemy się i wzruszamy. One są często naszym najważniejszym oknem na świat. Neonet od początku ściśle związany był z telewizorami i zawsze proponował ogromny ich wybór. Nie bez przyczyny poświęcony jest im cały odrębny dział!

NEONET telewizory

Dzięki eksperckim poradom pracowników, kupione w NEONET telewizory to dobrze wydane pieniądze!

Obsługa w NEONET zawsze stała na najwyższym poziomie. Bądź pewien, że eksperci NEONET z przyjemnością udzielą Ci fachowej pomocy. Ekran płaski, czy zakrzywiony? Smart TV, czy Android TV? Inwestować w 3D, czy nie? Na ile duży telewizor jest mi potrzebny? Z ich pomocą znajdziesz odpowiedzi na te pytania!

Duże i Małe AGD

Duże AGD to dział, w którym znajdziesz pralki, suszarki, lodówki, zamrażarki, zmywarki, kuchenki i inne tego typu artykuły. Bardzo pomocne, że specjalnie dla urządzających właśnie domy i mieszkania od podstaw, stworzono specjalną kategorię AGD do zabudowy. Trafiły tu lodówki, kuchenki itp. do zabudowy, wraz z elementami montażowymi i akcesoriami.

Dział Małe AGD to miejsce na wszystkie drobne urządzenia, które ułatwiają nasze życie. Dzielą się na trzy podkategorie - higiena i uroda, do domu oraz do kuchni. Tutaj znajdziesz elektryczne maszynki do pielęgnacji włosów, odkurzacze, blendery, czajniki i podobne produkty.

Komputery w NEONET

To w tym dziale znajdziesz oferowane przez NEONET laptopy, monitory, drukarki, tablety, PC'ty i osprzęt do nich. Dla graczy przygotowano wiele produktów gamingowych oraz oczywiście specjalny dział konsole i gry, z najnowszymi pozycjami dla zapaleńców gier!

Laptopy ułatwiają pracę w NEONET

Rób biznesy optymalnie! Ułatwiają to oferowane w NEONET laptopy!

Neonet - gazetka promocyjna sposobem na oszczędności!

Widzimy, że w punktach sprzedażowych sieci NEONET można kupić naprawdę mnóstwo przydatnych urządzeń. Jak kupować je taniej? Jednym ze sposobów są gazetki promocyjne.

Obowiązująca przez mniej więcej dwa tygodnie, regularnie publikowana gazetka promocyjna pełna jest informacji o rabatach i specjalnych okazjach. Sprawdź gazetki NEONET i dowiedz się, jakie wyjątkowe produkty kupisz taniej!

Gazetki NEONET to doskonały sposób, w jaki ta sieć przekazuje klientom informacje o wyjątkowo korzystnych cenach. Jakie są pozostałe sposoby na oszczędzanie? Czytaj dalej!

Neonet - promocje w sklepie oraz zwrot od Tipli!

Świetnym sposobem na oszczędności jest skorzystanie z oferowanego przez Tipli cashbacku. Po prostu wejdź na sklep NEONET za pośrednictwem naszej strony, kup jak zwykle, a określona część wydanych przez Ciebie pieniędzy wróci do Ciebie z powrotem!

Najnowsze technologie z NEONET

Ciesz się taniej najnowszymi technologiami z NEONET dzięki Tipli!

Jak na sklep z najnowszymi zdobyczami techniki przystało, NEONET bardzo poważnie traktuje sprzedaż internetową. Możesz kupować online w ich sklepie internetowym NEONET oraz korzystać ze specjalnych kodów rabatowych dla internautów!

Darmowa dostawa, kod na tańsze telewizory, bon 100 PLN otrzymywany przy zakupie określonego produktu - sporo tego! Koniecznie sprawdź przygotowane dla Ciebie w NEONET rabaty i promocje!

Wejdź odwiedź neonet.pl i sprawdź obowiązujące w okolicznym sklepie NEONET godziny otwarcia lub dokonaj zakupów online korzystając z naszego cashbacku. Przyjemnych zakupów!

Powiązane sklepy

Neonet, OleOle!, RTV EURO AGD, Komputronik

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się