Najlepsze lokaty w Nest Bank

Finanse 12. 9. 2018

Dobry bank to coś więcej niż atrakcyjne kredyty, lokaty i konta. To spokój i bezpieczeństwo całej Twojej rodziny. Wybierając instytucję finansową, postaw na wzajemne zaufanie, uczciwość i zrozumienie. Dowiedz się, dlaczego w Nest Banku zyskasz znacznie więcej, niż gdziekolwiek indziej. Przyjrzyj się ofercie instytucji, która swoje zobowiązania traktuje z największym szacunkiem.

Nest Bank jest nową instytucją, która szybko zdobywa zaufanie Polaków. Jej korzenie sięgają jednak głęboko. Już w 1995 roku powstał FM Bank SA. Od 2016 roku funkcjonował on pod dwiema nazwami: Bank Smart i BIZ Bank. To z połączenia tych dwóch instytucji wkrótce potem powstał Nest Bank. Jest to bank uniwersalny, którego produkty skierowane są do rodzin i małych przedsiębiorców.

Nest Bank – Smart Bank

Nowoczesne i skuteczne produkty w Nest Bank nie wzięły się znikąd. Stanowią one owoc pracy wielu doświadczonych managerów. Zanim bank przyjął swoją aktualną nazwę, działał on na rynku jako Smart Bank. Instytucja oferowała innowacyjne usługi w funkcjonalnej formie mobilnej. Największy rozgłos przyniósł jej brak opłat za wszystkie podstawowe operacje finansowe

Oszczędzaj na usługach bankowych z Tipli!

Chcesz skorzystać z oferty Twojego banku na dogodnych warunkach? Z opcją cashback zyskujesz na każdej wydanej złotówce. Kupuj w sklepach dostępnych na Tipli, a część wydanych pieniędzy natychmiast do Ciebie wróci.

Usługi bankowe z cashbackiem

Chcesz korzystać z usług bankowych w wygodnym wydaniu? Marzysz o zarządzaniu finansami bez wychodzenia z domu? Doświadczenie zdobyte jako Smart Bank pozwoliło specjalistom Nest Bank w pełni udoskonalić swoje produkty internetowe i mobilne.

wygodna bankowość mobilna

Klienci instytucji mają całodobowy dostęp do usług bankowych przez przeglądarkę www lub aplikację na smartfony. Nest Bank logowanie jest wygodne i szybkie. Chcesz sprawdzić saldo lub historię rachunku? Musisz wykonać przelew? W Nest Bank zajmie Ci to kilka sekund.

Nest Bank – konto

Potrzebujesz wygodnego konta bez ukrytych kosztów? Nest Konto to gwarancja braku opłat za wszystkie podstawowe operacje. 0 PLN za prowadzenie rachunku, wydanie karty debetowej i wypłaty z bankomatów? Zyskaj najatrakcyjniejsze usługi z Nest Bank. Opinie zadowolonych klientów mówią same za siebie.

Jeszcze się wahasz? Porównaj ofertę swojego banku z usługami Nest Banku. Skorzystaj z porównywarki, która znajduje się na stronie internetowej banku, zatroszcz się o swoje finanse i dowiedz się, ile możesz zaoszczędzić.

Zadbaj o finansowe bezpieczeństwo Twojej rodziny z Nest Bank

Najlepsze lokaty w Nest Bank

Zgromadziłeś oszczędności i chcesz je pomnożyć? Zrób to na atrakcyjnych warunkach i uniknij zbędnego ryzyka. Specjalnie dla nowych klientów Bank przygotował Lokatę Witaj – to jedyna tak korzystna oferta na rynku. Przez 30 dni po otwarciu konta możesz wpłacić na lokatę do 10 000 PLN na 3 lub 6 miesięcy. Twoje zyski będą rosnąć z oprocentowaniem w wysokości aż 4,0% w skali roku.

Jeżeli usługa przypadnie Ci do gustu, będziesz mógł skorzystać z oferty dla stałych klientów. Podstawowa Nest Lokata to 3, 6, 12 lub 24 miesiące – w zależności od Twoich preferencji. Im dłuższy okres wybierzesz, tym wyższe zyskasz oprocentowanie. Lokata na 3 miesiące pozwoli Ci zarabiać 2,5% w skali roku. Przy 24 miesiącach oprocentowanie wzrośnie aż do 3%.

Nest Bank opinie i kontakty

Masz dodatkowe pytania? Specjaliści Nest Banku rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości. Możesz skontaktować się z nimi poprzez Infolinię lub dostępny na stronie formularz.

Aby być jeszcze bliżej swoich klientów, Nest Bank otworzył już kilkaset kameralnych punktów w całej Polsce. Chcesz poznać szczegóły danej oferty? Odwiedź najbliższą placówkę Nest Banku w Twoim mieście i zyskaj profesjonalną pomoc.

Chcesz porównać ofertę Nest Banku z ofertami innych instytucji? Zajrzyj do naszego magazynu i bądź na bieżąco ze światem finansów.

  • Deutsche Bank – największy komercyjny bank w Niemczech, który gwarantuje Ci solidne usługi oraz finansowe bezpieczeństwo.
  • Idea Bank – bank przyjazny przedsiębiorcom, oferujący kompleksowe wsparcie biznesowe.
  • Millennium Bank – dynamicznie rozwijająca się instytucja, która stawia na innowacyjne usługi i najlepszą obsługę klienta.

Poznaj każdy działający w Polsce bank i oszczędzaj jak najwięcej.

Usługi finansowe na Tipli

Polecane artykuły

Polecane artykuły

10 gadżetów, które pokocha każda świeżo upieczona mama

Kobieta, która od niedawna jest mamą, staje przed trudnym wyzwaniem. To głównie ona zajmuje się...
13.9.2019PRZECZYTAJ

Energylandia - sposób na rodzinny weekend

Szukasz pomysłu na wyjątkowy weekend z rodziną? Energylandia czeka na Ciebie z masą atrakcji na...
11.9.2019PRZECZYTAJ

Nowoczesna kuchnia - 10 inspirujących aranżacji

Kiedy pada pytanie o najważniejsze pomieszczenie w całym domu, najczęściej odpowiadamy... Kuchnia...
9.9.2019PRZECZYTAJ

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1810 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub