Najlepsze lokaty w Nest Bank

Finanse 12. 9. 2018

Dobry bank to coś więcej niż atrakcyjne kredyty, lokaty i konta. To spokój i bezpieczeństwo całej Twojej rodziny. Wybierając instytucję finansową, postaw na wzajemne zaufanie, uczciwość i zrozumienie. Dowiedz się, dlaczego w Nest Banku zyskasz znacznie więcej, niż gdziekolwiek indziej. Przyjrzyj się ofercie instytucji, która swoje zobowiązania traktuje z największym szacunkiem.

Nest Bank jest nową instytucją, która szybko zdobywa zaufanie Polaków. Jej korzenie sięgają jednak głęboko. Już w 1995 roku powstał FM Bank SA. Od 2016 roku funkcjonował on pod dwiema nazwami: Bank Smart i BIZ Bank. To z połączenia tych dwóch instytucji wkrótce potem powstał Nest Bank. Jest to bank uniwersalny, którego produkty skierowane są do rodzin i małych przedsiębiorców.

Nest Bank – Smart Bank

Nowoczesne i skuteczne produkty w Nest Bank nie wzięły się znikąd. Stanowią one owoc pracy wielu doświadczonych managerów. Zanim bank przyjął swoją aktualną nazwę, działał on na rynku jako Smart Bank. Instytucja oferowała innowacyjne usługi w funkcjonalnej formie mobilnej. Największy rozgłos przyniósł jej brak opłat za wszystkie podstawowe operacje finansowe

Oszczędzaj na usługach bankowych z Tipli!

Chcesz skorzystać z oferty Twojego banku na dogodnych warunkach? Z opcją cashback zyskujesz na każdej wydanej złotówce. Kupuj w sklepach dostępnych na Tipli, a część wydanych pieniędzy natychmiast do Ciebie wróci.

Usługi bankowe z cashbackiem

Chcesz korzystać z usług bankowych w wygodnym wydaniu? Marzysz o zarządzaniu finansami bez wychodzenia z domu? Doświadczenie zdobyte jako Smart Bank pozwoliło specjalistom Nest Bank w pełni udoskonalić swoje produkty internetowe i mobilne.

wygodna bankowość mobilna

Klienci instytucji mają całodobowy dostęp do usług bankowych przez przeglądarkę www lub aplikację na smartfony. Nest Bank logowanie jest wygodne i szybkie. Chcesz sprawdzić saldo lub historię rachunku? Musisz wykonać przelew? W Nest Bank zajmie Ci to kilka sekund.

Nest Bank – konto

Potrzebujesz wygodnego konta bez ukrytych kosztów? Nest Konto to gwarancja braku opłat za wszystkie podstawowe operacje. 0 PLN za prowadzenie rachunku, wydanie karty debetowej i wypłaty z bankomatów? Zyskaj najatrakcyjniejsze usługi z Nest Bank. Opinie zadowolonych klientów mówią same za siebie.

Jeszcze się wahasz? Porównaj ofertę swojego banku z usługami Nest Banku. Skorzystaj z porównywarki, która znajduje się na stronie internetowej banku, zatroszcz się o swoje finanse i dowiedz się, ile możesz zaoszczędzić.

Zadbaj o finansowe bezpieczeństwo Twojej rodziny z Nest Bank

Najlepsze lokaty w Nest Bank

Zgromadziłeś oszczędności i chcesz je pomnożyć? Zrób to na atrakcyjnych warunkach i uniknij zbędnego ryzyka. Specjalnie dla nowych klientów Bank przygotował Lokatę Witaj – to jedyna tak korzystna oferta na rynku. Przez 30 dni po otwarciu konta możesz wpłacić na lokatę do 10 000 PLN na 3 lub 6 miesięcy. Twoje zyski będą rosnąć z oprocentowaniem w wysokości aż 4,0% w skali roku.

Jeżeli usługa przypadnie Ci do gustu, będziesz mógł skorzystać z oferty dla stałych klientów. Podstawowa Nest Lokata to 3, 6, 12 lub 24 miesiące – w zależności od Twoich preferencji. Im dłuższy okres wybierzesz, tym wyższe zyskasz oprocentowanie. Lokata na 3 miesiące pozwoli Ci zarabiać 2,5% w skali roku. Przy 24 miesiącach oprocentowanie wzrośnie aż do 3%.

Nest Bank opinie i kontakty

Masz dodatkowe pytania? Specjaliści Nest Banku rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości. Możesz skontaktować się z nimi poprzez Infolinię lub dostępny na stronie formularz.

Aby być jeszcze bliżej swoich klientów, Nest Bank otworzył już kilkaset kameralnych punktów w całej Polsce. Chcesz poznać szczegóły danej oferty? Odwiedź najbliższą placówkę Nest Banku w Twoim mieście i zyskaj profesjonalną pomoc.

Chcesz porównać ofertę Nest Banku z ofertami innych instytucji? Zajrzyj do naszego magazynu i bądź na bieżąco ze światem finansów.

  • Deutsche Bank – największy komercyjny bank w Niemczech, który gwarantuje Ci solidne usługi oraz finansowe bezpieczeństwo.
  • Idea Bank – bank przyjazny przedsiębiorcom, oferujący kompleksowe wsparcie biznesowe.
  • Millennium Bank – dynamicznie rozwijająca się instytucja, która stawia na innowacyjne usługi i najlepszą obsługę klienta.

Poznaj każdy działający w Polsce bank i oszczędzaj jak najwięcej.

Usługi finansowe na Tipli

Polecane artykuły

Polecane artykuły

Jesienna chandra - czym jest i jak z nią walczyć

Wraz z końcem lata dni stają się coraz krótsze, zmniejsza się ilość światła słonecznego, a pogoda...
13.9.2020PRZECZYTAJ

Jak zarządzać czasem - sposoby na organizację

Zbliżające się nieubłaganie deadliny w pracy, urodzinowa impreza dziecka, która wymaga...
3.9.2020PRZECZYTAJ

Powrót do szkoły w czasach pandemii - jak się przygotować?

Pomimo, że pierwszy dzwonek zabrzmi zgodnie z tradycją, najbliższy semestr może okazać się inny...
29.8.2020PRZECZYTAJ
- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.