Najlepsze konto internetowe? Tylko w mBank!

Zakupowy poradnikFinanse 10. 11. 2021

Korzystasz chętnie z bankowości internetowej? Często robisz przelewy online i płacisz za zakupy w Internecie? Jeśli tak to na pewno zainteresuje Cię oferta kont internetowych w mBank. Sprawdź najnowszą ofertę i wybierz coś dla siebie.

Potrzebujesz konta osobistego? A może właśnie otwierasz własną działalność i przydałby Ci się konto firmowe? Bez względu na to, jakie masz plany i potrzeby, w mBanku znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. Poznaj bankowość internetową mBank już dziś i zarządzaj swoimi pieniędzmi bez ograniczeń.

mBank – poznajmy się

Ten bank działa na polskim ryku od 1986 roku. Początkowo znany jako BRE Bank, dzisiaj jest 4 bankiem pod względem wielkości aktywów w Polsce. Obecnie mBank to jeden z najsilniej i najszybciej rozwijających się marek finansowych w naszym kraju. To żadna nowość, mBank od zawsze idzie z duchem czasu. Czy wiesz, że mBank był pierwszym internetowym bankiem w Polsce? Obecnie mBank to bank uniwersalny, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Źródło: youtube.com

Konta dostępne w mBank

W mBanku znajdziesz bogaty wybór kont osobistych, skierowanych do osób o różnych potrzebach. Sprawdź aktualną ofertę i wybierz coś dla siebie. mBank to bank wielu możliwości.

Konta osobiste

eKonto dla młodych to wybór dla dzieci i młodzieży oraz studentów. Dla osób w wieku od 13 do 17 lat przygotowano konto ze spersonalizowaną kartą i zniżkami do fajnych sklepów. Młodzież od 18 do 24 roku życia także może skorzystać z oferty specjalnego konta. W tym przypadku możesz otrzymać nawet 120 złotych od mBank na start. Z kolei każdy student polubi na pewno eKonto M.

Wszystkie konta dla młodych nic nie kosztują, nie płacisz także za kartę oraz przelewy online i wypłacanie pieniędzy z bankomatu. A na dodatek możesz korzystać ze specjalnej aplikacji mobilnej. Brzmi ciekawie prawda?

Najlepsze konto internetowe? Tylko w mBank!

Konto dla każdego w mBanku

eKonto standard to kolejna ciekawa opcja, z którą zadbasz o swoje finanse. Za podstawowe usługi nie płacisz zupełnie nic, a na dodatek Twoje konto dla Ciebie samo oszczędza. W ramach eKonta standard działa subkonto Moje cele, na które przelewane są drobne kwoty przy płaceniu karą i przy wykonywaniu przelewów. Ponadto do 14 stycznia 2018 roku możesz skorzystać ze specjalnej promocji w ramach której zyskasz nawet 150 złotych.

Trzeci wariant konta osobistego w mBanku to eKonto Plus. Tak jak w pozostałych przypadkach nic nie płacisz na prowadzenie konta i podstawowe usługi. Dodatkowym autem jest także możliwość bezpłatnego wypłacania środków z bankomatów na całym świecie.

Poznaj mBank »

Konta dla wymagających w mBank

Oprócz szerokiej oferty kont osobistych mBank przygotował także konto oszczędnościowe, walutowe, które uwzględnia aktualne kursy walut oraz różne konta firmowe dostosowane do wielkości i profilu Twojej działalności.

Nowość w mBank – usługa wielowalutowa

Od 1 listopada każdy posiadacz konta walutowego w mBanku zyska dostęp do usługi wielowalutowej. Pieniądze będzie można wymieniać w każdym kantorze, a nasza karta sama rozpozna walutę i kraj, w którym będziemy przebywać. Usługa na pewno spodoba się osobom, które dużo podróżują i szukają nowych udogodnień.

mBank kredyty

W mBanku możesz także wziąć bez problemu kredyt. Do wyboru masz kredyt gotówkowy, konsolidacyjny, a także różne, specjalne opcje kredytów promocyjnych.

Jeśli to Twój pierwszy kredyt możesz skorzystać z opcji Promocja na pierwszy kredyt, w ramach której otrzymasz niższą ratę. Dodatkowym atutem jest brak kosztów udzielenia kredytu. Wyjątkowe warunki oferuje także Promocyjny kredyt odnawialny oraz Promocyjny kredyt w koncie z premią 150 złotych.

Jeśli szukasz środków na nowy samochód, to spodobają Ci się propozycje kredytu samochodowego, który możesz wziąć także online. Sprawdź także kredyty hipoteczne dostępne w mBank. W planowaniu tego typu przedsięwzięcia pomoże kalkulator, z którym łatwo oszacujesz koszty swojego kredytu.

Najlepsze konto internetowe? Tylko w mBank!

Spełniaj marzenia z mBank

mBank dla każdego

mBank to także bogaty wybór kart kredytowych i kart do konta. Czy wiesz, że z tym bankiem możesz także oszczędzać?

Lokaty, konta oszczędnościowe, czy planowanie emerytury. Wszystko to jest możliwe z mBankiem. Jeśli brakuje Ci zapału i systematyczności, a bardzo chciałbyś trochę zaoszczędzić, to możesz także zdecydować się na automatyczne odkładanie mniejszych kwot przy płatnościach kartą, czy wypłatach z bankomatu. To bardzo proste i wygodne tak jak mBank logowanie.

Także inwestorzy będą zadowoleni z oferty mBank. Giełda, fundusze inwestycyjne, spokojna emerytura, oferty publiczne, a nawet produkty ustrukturyzowane. Sprawdź, jakie masz opcje lokowania swojego kapitału z mBankiem.

Oprócz tego w mBanku czekają na Ciebie ubezpieczenia. Już teraz możesz zadbać o swój dom, samochód, życie, a nawet swoje zakupy. Przy planowaniu wakacji koniecznie zapoznaj się z ubezpieczeniem wyjazdu, a jeśli planujesz wzięcie kredytu to możesz ubezpieczyć także swoje finanse. W mBanku znajdziesz także usługi dotyczące programu 500+, dzięki którym w prosty sposób możesz złożyć wniosek, czy też korzystać z otrzymanego świadczenia.

Najlepsze konto internetowe? Tylko w mBank!

Mobilny mBank

mBank kontakt

Szybka i wygodna w obsłudze – taka właśnie jest aplikacja mobilna mBank. Jej prosta forma pomaga bez problemu płacić przy pomocy telefonu lub wykonywać przelewy w dowolnym miejscu i czasie. Z aplikacją mBank masz dostęp do konta zawsze i wszędzie, możesz sprawdzać jego stan, zarządzać swoimi kartami, a nawet wziąć szybki kredyt.

Aplikacja umożliwia także błyskawiczny mBank kontakt z obsługą klienta w razie jakichkolwiek problemów. Badanie jakości obsługi w zdalnych kanałach kontaktu przeprowadzone przez ekspertów portalu MojeBankowanie.pl wyróżniło mBank na pierwszym miejscu, potwierdzając tym samym wskoki poziom usług oferowanych przez tę markę.

mBank kontakty

  • www.mbank.pl - informacje o aktualnej ofercie, kontakt z ekspertem
  • 800 300 800 - mLinia do dyspozycji przez 24 godziny na dobę
  • kontakt@mbank.pl - kontakt mailowy
Odwiedź mBank »

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się