Na co stawia Alior Bank i jego kantor?

Zakupowy poradnikFinanse 10. 11. 2021

Szukasz miejsca, w którym Twoje pieniądze będą bezpieczne? Cenisz sobie nowoczesne rozwiązania i indywidualne podejście do klienta? Jeśli tak to spodoba Ci się w Alior Bank. Znajdziesz tu bogaty wybór usług dla różnych klientów. Sprawdź, jak wiele może Ci zaoferować Alior Bank bankowość internetowa.

Miejsce, w którym ulokujemy pieniądze, powinno być staranne wybrane. Pomyłka może okazać się kosztowna, dlatego warto dobrze zapoznać się ofertą banku. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy prezentację Alior Bank. Sprawdź, co oferuje jeden z najbardziej rozpoznawalnych banków w Polsce.

Alior Bank – poznajmy się

Alior Bank rozpoczął swoją działalność w 2008 roku. Jest to bank o profilu uniwersalnym, który swoje usługi kieruje zarówno do klientów prywatnych, jak i biznesowych.

Obecnie bank ma około 4 milionów klientów. Innowacyjne podejście do bankowości, w połączeniu z wieloletnią tradycją w zarządzaniu pieniędzmi sprawiają, że Alior Bank z każdym rokiem umacnia swoją pozycję na rynku przyciągając coraz więcej nowych klientów.

Alior Bank kontakt

Poznaj Alior Bank

Obecnie prezesem zarządu Alior Bank jest Pani Katarzyna Sułkowska. Czy wiesz, że Alior Bank jest oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej? W 2017 roku przeprowadzona została fuzja operacyjna Banku BPH SA, którego wydzielona część została włączona do Alior Banku.

Twój Alior Bank

W Alior Bank każdy znajdzie coś dla siebie. Sprawdź ofertę dla Klientów Indywidualnych z Osobistym Kontem za 0 zł, Pożyczką Online i Kontem Mocno Oszczędnościowym.

Jeśli prowadzisz własną działalność, to być może zainteresuje Cię iKonto Biznes z bonusem 1500 zł na start. Znajdziesz tutaj także atrakcyjny Pakiet Kredytowy i Rachunek Partner z gwarancją ceny paliwa.

Właścicielom przedsiębiorstw do gustu przypadnie na pewno Rachunek Biznes Komfort lub specjalna Oferta Dla Rolnictwa.

Ciekawą propozycją jest Private Banking stworzony z myślą o klientach zamożnych. W ramach Private Banking masz ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie, a także możesz korzystać z doradztwa oraz analiz rynku i wsparcia. Brzmi ciekawie, prawda?

Źródło: youtube.com

Biuro Maklerskie oferuje Rachunek Brokerski za 0 zł, Rachunek Alior Trader oraz aplikację mobilną Alior Giełda. Dowiedz się więcej o Alior Bank kredyt i spełniaj swoje marzenia.

Czy słyszałeś już o Kantorze Walutowym online w Alior Bank? Jeśli nie to koniecznie musisz to zmienić. Czekają na Ciebie atrakcyjne kursy walut. Dodatkowo za wypłaty w euro, dolarach i funtach, a także za korzystanie z karty w tych walutach nic nie płacisz. Darmowe jest także przelewanie wymienionych pieniędzy na inny rachunek. Nie zwlekaj, odwiedź Alior Bank kantor i zarządzaj swoimi pieniędzmi już dziś.

Alior Bank przygotował także specjalną ofertę dla obywateli Rosji i Ukrainy. Zajrzyj na stronę internetową banku lub odwiedź jeden z oddziałów i dowiedz się więcej!

Alior Bank bankowość internetowa

Do dyspozycji klientów Alior Bank jest rozbudowana sieć placówek oraz nowoczesna bankowość internetowa i mobilna, która umożliwia wygodne zarządzanie rachunkiem. Jeśli jesteś już klientem banku, to Alior Bank logowanie będzie dla Ciebie bardzo łatwe.

Korzystanie z bankowości elektronicznej zostało zaprojektowane tak, byś mógł z niej korzystać w łatwy i przyjemny sposób. Wystarczy komputer, tablet lub telefon, dostęp do Internetu i już możesz zarządzać swoim kontem. Nieważne, czy siedzisz wygodnie na kanapie, czy wylegujesz się gdzież na plaży.

Na stronie internetowej możesz także znaleźć placówkę Alior Bank najbliżej Ciebie.

Alior Bank kontakt

Mapa placówek Alior Bank na terenie Warszawy i okolic

Jeśli jeszcze nie jesteś klientem Alior Banku i chciałbyś to zmienić to zajrzyj do oddziału najbliżej Ciebie. Do Twojej dyspozycji jest także Alior Bank infolinia oraz formularz dostępny na stronie internetowej. Zapraszamy!

Alior Bank kontakt

Specjalnie z myślą o Tobie, by umożliwić sprawną komunikację klienta z bankiem, przygotowano kilka opcji kontaktowych. Poniżej prezentujemy wszystkie w jednym miejscu.

  • Infolinia Alior Banku dla klientów indywidualnych – numer telefonu: 12 370 70 00
  • Infolinia Alior Banku dla firm – numer telefonu: 801 274 274
  • Zastrzeżenie Karty – numer telefonu: 19 502
  • Zastrzeganie dokumentów – numer telefonu: 19 502

  • Siedziba Alior Bank – adres: Alior Bank Spółka Akcyjna, ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa
  • Adres Korespondencyjny Alior Bank – adres: Alior Bank SA, ul. Postępu 18 B, 02-676 Warszawa
  • Informacja dotycząca ofert produktowej Alior Bank – numer telefonu: 12 19502
  • Formularz kontaktu – adres witryny: www.aliorbank.pl/centrum-kontaktu.html lub numer telefonu: 12 19 502
Korzystaj z innych usług

Powiązane sklepy

GENERALI

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się