Moje ING - nowoczesny bank dla nowoczesnych ludzi

Zakupowy poradnikFinanse 10. 11. 2021

Czym charakteryzuje się dobry bank? Przede wszystkim doskonałą znajomością lokalnego rynku i usługami na najwyższym światowym poziomie. Jeżeli takie kryteria są Twoim zdaniem odpowiednie, powinieneś postawić na ING Bank Śląski. Dowiedz się, dlaczego jest to instytucja, której możesz zaufać. Poznaj ofertę i wybierz produkt szyty na miarę Twoich potrzeb.

Bank Śląski został założony w 1988 roku w Katowicach. Instytucja wyodrębniła się z Narodowego Banku Polskiego (NBP). W 1996 roku holenderska grupa ING kupiła 1 935 000 akcji banku, stając się jego głównym udziałowcem. W 2001 roku ING Bank N.V. nabył kolejne akcje Banku Śląskiego, którego nazwa została oficjalnie zmieniona na ING Bank Śląski - pod nią działa do dziś.

Obecnie instytucja jest komercyjnym bankiem uniwersalnym o zasięgu ogólnopolskim. Od 2016 roku przewodzi jej były zastępca Prezesa, Brunon Bartkiewicz. ING Bank Śląski kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. W 2017 roku z jego usług skorzystało 4, 5 mln klientów detalicznych oraz 55, 5 tys klientów korporacyjnych. Przełożyło się to na zyski w wysokości 1.403 mln PLN. Dlaczego warto wybrać ING Bank Śląski? Zebraliśmy kilka praktycznych informacji o usługach, które pozwolą Ci cieszyć się wygodą, na jaką zasługujesz.

Odkryj ING Bank Śląski »

ING oferta

ING Bank Śląski posiada szeroka ofertę usług bankowych, która spełnia oczekiwania różnorodnych klientów. W jej skład wchodzą m. in. konta osobiste i oszczędnościowe, leasing, kredyty i pożyczki, karty płatnicze, terminalne płatnicze oraz ubezpieczenia. Doskonała znajomość polskiego rynku oraz wielki zagraniczny kapitał pozwalają instytucji świadczyć usługi na najwyższym światowym poziomie. Z ING Bank Śląski już nigdy nie będziesz musiał martwić się o swoje finanse.

Oszczędzaj z ING Bank Śląski

ING Bank Śląski - Konto osobiste Direct

Potrzebujesz rachunku osobistego, który pozwoli Ci na zarządzanie swoimi pieniędzmi bez zbędnych opłat? Wybierz Konto osobiste Direct. Za prowadzenie rachunku, przelewy i wypłaty za bankomatów nie zapłacisz w ramach usług ani złotówki. Dodatkowo razem z kontem osobistym od razu zyskasz konto oszczędnościowe. Korzystne oprocentowanie pozwoli Ci na szybkie pomnożenie swoich oszczędności.

Usługa
Opłata
UsługaOtwarcie rachunku
Opłata0 PLN
UsługaProwadzenie konta
Opłata0 PLN
UsługaPrzelewy przez internet
Opłata0 PLN (wyjątek stanowią przelewy Express ELIXIR, BlueCash, SORBNET)
UsługaZbliżeniowa karta do konta VISA
Opłata0 PLN (wymagane transakcje na minimum 300 zł miesięcznie)
UsługaWypłaty z bankomatów
Opłata0 PLN (bankomaty ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash w kraju)

Czy wiesz, że jeżeli zdecydujesz się założyć Konto osobiste Direct już teraz, w ramach aktualnej promocji otrzymasz dodatkowe 140 PLN?

ING Bank Śląski - Konto Mobi

Nie masz jeszcze 26 lat? Zadbaj o swoje finanse bez zbędnych opłat. W końcu młodość ma swoje prawa. Wybierając ING Bank Śląski otrzymujesz gwarancję braku opłat za prowadzenie konta, przelewy, kartę, wypłaty z bankomatów i przelewy na telefon. Lubisz szybkie płatności BLIK? Korzystaj z możliwości, jakie daje Ci konto Mobi. Czy wiesz, że za polecenie konta znajomemu możesz otrzymać od 100 zł do nawet 1000 zł? Sprawdź, co przygotował dla Ciebie ING Bank Śląski.

Źródło: youtube.com

ING Bank Śląski - lokaty terminowe

Innym doskonałym sposobem na rosnące oszczędności są lokaty terminowe. W oddziale ING Bank Śląski założysz lokatę na 3, 6, 12 lub 24 miesiące przy stałym oprocentowaniu 1%. Chcesz swobodnie dysponować swoimi pieniędzmi? Możesz założyć tyle lokat, ile tylko masz ochotę – bank nie przewiduje w tym wypadku żadnych ograniczeń. Posługujesz się obcymi walutami? Lokaty terminowe w ING dostępne są również w dolarach i euro.

ING Bank Śląski - pożyczki

Potrzebujesz dodatkowych pieniędzy na nieprzewidziane wydatki? Skorzystaj z pożyczki gotówkowej w ING Bank. W ramach umowy pożyczysz od 1000 do 160 000 PLN, a raty rozłożysz nawet na 8 lat. Pieniądze możesz przeznaczyć na dowolny cel. Posiadasz już konto w ING Banku Śląskim? Pożyczkę załatwisz jeszcze szybciej. Zaloguj się do aplikacji Moje ING i weź pożyczkę w kilka minut. Czy wiesz, że przy kredycie powyżej 10 000 PLN z ubezpieczeniem bank nie pobiera żadnej prowizji? Załatwiając formalności poprzez aplikację mobilną możesz też zyskać dodatkowy bonus w wysokości 100 zł!

Najpopularniejsze produkty ING:

  • Darmowe Konto osobiste Direct
  • Konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,50%
  • Kredyt gotówkowy do 160 000 PLN
  • Kredyt hipoteczny z RRSO 4,31%
Załóż konto »

ING Bank Śląski - kredyt hipoteczny

Planujesz zakup mieszkania lub budowę domu? Przyjrzyj się ofercie kredytu hipotecznego w ING Bank Śląski. Z pożyczki udzielonej przez bank sfinansujesz nawet do 80% wartości inwestycji. Warunki kredytowania zostaną dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb, a spłatę pożyczki rozłożysz nawet na 35 lat.

ING online

Cenisz wygodny dostęp do swoich finansów? Specjalnie z myślą o Tobie przygotowano usługę Moje ING. Dzięki niej jesteś w stanie śledzić historię płatności, robić przelewy i korzystać z dodatkowych usług nie wychodząc z domu.

Nowoczesna bankowość mobilna w ING Bank Śląski

Czy wiesz, że rejestrując się w serwisie zyskasz również dostęp do darmowego trenera finansowego? Narzędzie wskaże Ci najlepsze sposoby na kontrolowanie Twoich wydatków. Do portalu możesz zyskać dostęp zarówno z poziomu komputera, jak i telefonu czy tabletu. W usłudze Moje ING logowanie nie stanowi najmniejszego problemu. Już dziś pobierz funkcjonalną aplikację mobilną i zarządzaj swoimi pieniędzmi tak, jak chcesz.

Źródło: youtube.com

ING kontakt

Musisz szybko wypłacić gotówkę? ING Bank Śląski udostępnia swoim klientom ponad 1000 bankomatów w całym kraju. Aby znaleźć najbliższy z nich, skorzystaj z wyszukiwarki dostępnej na stronie internetowej.

Chcesz poznać szczegóły konkretnej oferty? Odwiedź jedną z niemal 400 placówek banku w całej Polsce. Oddziały ING Bank Śląski znajdują się we wszystkich większych polskich miastach. Odwiedzając jeden z nich, będziesz mógł skorzystać z profesjonalnej pomocy wykwalifikowanych doradców. Możesz również skorzystać z czynnej całą dobę Infolinii lub czatu online.

ING Bank Śląski kontakty

  • 801 222 222
  • +48 (32) 357 00 69
  • mampytanie@ingbank.pl
Poznaj ING Bank Śląski »

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się