Lidl Plus - nowość dostępna w Polsce

Zakupowy poradnikZakupy w Internecie  |  Finanse 10. 11. 2021

Lidl poszedł za przykładem innych dużych sklepów oraz wyszedł naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. W Polsce pojawiła się aplikacja mobilna Lidl Plus. Jest to program zniżkowy dla stałych klientów. O co chodzi i jakie korzyści na nas czekają?

Sposobów na oszczędności nigdy nie brakuje. Uwielbiasz sklep Lidl? Chcesz być na bieżąco z każdą najlepszą okazją sklepu? W takim razie ta nowość jesz dla Ciebie! Poznaj szczegóły, świeżej jak bułki w piekarni Lidla, aplikacji i nie pozwól, żeby najlepsze oferty Cię omijały.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów Lidl stworzył aplikację mobilną w postaci e-sklepu. Posiadając ją w swoim telefonie możesz korzystać z najlepszych okazji.

Aplikacja jest bezpłatna. Możesz ją zainstalować na każdym smartfonie wyposażonym w system iOS i systemem Android.

Mobilny program zniżkowy Lidl Plus

Zniżki w telefonie? Teraz to możliwe. Do zawsze aktualnych informacji o najlepszych promocjach w sklepie Lidl możesz mieć teraz dostęp wszędzie z pozycji swojego smartfona. Dzięki temu nie przegapisz już żadnej okazji na zaoszczędzenie dodatkowych środków.

Lidl Plus

Dlaczego warto zainstalować aplikację Lidl Plus?

Aplikacja mobilna Lidl Plus dostępna jest już do pobrania na platformach Google Play i App Store. Każdy może ją zainstalować na swoim urządzeniu i korzystać z kuponów rabatowych oraz atrakcyjnych cen przygotowanych dla jej użytkowników.

Najciekawsze oferty aplikacji Lidl Plus:

Aplikacja Lidl Plus
 • Super Kupon Lidl Plus - świetny sposób na skuteczne oszczędzanie. Co tydzień otrzymasz mnóstwo rabatów i kuponów do wykorzystania, a jeśli jakiś produkt przemysłowy nie będzie Ci odpowiadał, możesz go zwrócić do 30 dni.
 • Gazetki promocyjne - gazetki reklamowe Lidla, które znasz również ze sklepów Tipli, zawsze znajdują się w wersji online w Twoim urządzeniu. Wystarczy do niego sięgnąć, by poznać najnowsze superokazje.
 • Specjalna wirtualna zdrapka - każde zakupy w sklepie Lidl to doskonała okazja na dodatkową szansę na wygraną. Zdrap wirtualną zdrapkę i sprawdź, czy nie czeka na Ciebie atrakcyjna nagroda.
 • Wirtualne paragony - robiąc zakupy w e-sklepie Lidl możesz w każdej chwili przejrzeć wszystkie paragony, ponieważ one zapisują się na Twoim koncie. To ekologiczne i wygodne!

Jak zainstalować i założyć konto na Lidl Plus?

Powiedzieliśmy już o korzyściach, jakie niesie ze sobą posiadanie aplikacji Lidl Plus. Czas opowiedzieć o tym, jak tę aplikację zainstalować i założyć konto w programie zniżkowym Lidla.

 • Pobierz i zainstaluj aplikację Lidl Plus. - w zależności od tego, z jakiego oprogramowania korzysta Twoje urządzenie, na taką platformę wejdź; jeśli jest to system Android skorzystaj z Google Play, jeśli korzystasz z systemu iOS wówczas wejdź do Apple Store. Pobierz aplikację i zainstaluj na urządzeniu.
 • Wybierz w aplikacji sklep Lidl - gdy aplikacja będzie już zainstalowana, przejdź do kolejnego kroku, czyli wyboru sklepu, w którym najczęściej robisz zakupy.
 • Zarejestruj się - kolejnym krokiem jest rejestracja nowego konta. Musisz podać swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail, datę urodzenia, płeć, adres i numer telefonu kontaktowego. Gdy to zrobisz, zostaniesz poproszony o utworzenie hasła do swojego konta Lidl Plus oraz potwierdzenie numeru telefonu poprzez wpisanie kodu otrzymanego w wiadomości sms.
Aplikacja Lidl Plus
 • Zaakceptuj zgody - ostatnim krokiem zakładania konta jest potwierdzenie wszystkich zgód otrzymanych w wiadomości e-mail. Są to zgody dotyczące otrzymywania drogą elektroniczną i tradycyjną pocztą informacji o promocjach oraz warunki korzystania z programu lojalnościowego Lidla.

Gdy zainstalujesz aplikację i założysz konto, możesz w pełni cieszyć się wszystkim, co przygotował dla swoich klientów Lidl. Pamiętaj, że rejestracja jest bezpłatna i dobrowolna. Jeśli po pewnym czasie wiadomości dostarczane na Twój adres e-mail będą uciążliwe, możesz zrezygnować z subskrypcji newslettera. Tak samo jest w przypadku informacji handlowych wysyłanych drogą tradycyjną; jeśli będziesz chciał z nich zrezygnować, możesz to zrobić. W każdej chwili możesz również przestać korzystać z aplikacji - usuwając konto.

Gdzie jeszcze możesz skorzystać z kart lojalnościowych?

Wśród partnerów Tipli jest sporo sklepów, które korzystają z kart lojalnościowych dla swoich klientów:

 • Biedronka - sklep oferuje kartę Moja Biedronka, dzięki której zyskujesz rabaty na codzienne zakupy.
 • Tesco - sklep również oferuje swoim klientom kartę oraz kody rabatowe do wykorzystania przy każdych zakupach.
 • Kaufland - również ma aplikację mobilną, dzięki której wiesz o najnowszych zniżkach, promocjach i konkursach dla klubowiczów.
Zrób zakupy w dobrej cenie razem z Tipli »

Powiązane sklepy

Auchan, Carrefour, Kaufland, Lidl,

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się