Internetowy sklep Media Expert - gazetki, kody, raty

Zakupowy poradnikZakupy w Internecie 10. 11. 2021

Jak to się stało, że firma ze Złotowa podbija elektroniczny rynek w Polsce? Jak Media Expert włącza niskie ceny? Omawiamy krótko sposoby oszczędzania: cashback, gazetki i kod rabatowy. Media Expert to coraz bardziej popularny sklep w Polsce, zapoznajmy się z jego historią i ofertą.

Media Expert to nasza rodzima, pochodząca z Polski sieć supermarketów ze sprzętem RTV, AGD, oprogramowaniem, komputerami, multimediami, a nawet rowerami i skuterami. Bez problemu znajdziesz w Media Expert telefony, kupisz popularne gry (Minecraft czy FIFA) i zachwycisz się możliwościami prezentowanych produktów Apple.

Media Expert - historia sukcesu

Pierwszy punkt sprzedażowy otworzony został w 2002 roku w Złotowie, miejscowości, z którą rodzina założycieli, rodzina Grzebitów, była i jest blisko związana.

Rozwój tej spółki to efekt dobrych posunięć i ciężkiej pracy. Warunki nie były łatwe. Gigant w Polsce i lider na świecie, firma Media Markt miał ugruntowaną pozycję. Poza tym rozwijało się kilka innych rodzimych spółek, RTV EURO AGD, Avans oraz Neonet. Na przekór temu Media Expert awansowało do ekstraklasy wśród supermarketów z elektroniką użytkową.

Dla kogo powstało Media Expert? Dla Polaków!

Media Expert - Warszawa, Wrocław i cała Polska

Media Expert wywodzi się z Polski i priorytetowo traktuje rodzimy rynek. Sklepy stacjonarne są dobrze wyposażone, przestronne i logicznie rozplanowane. Co ważne, zawsze czeka na klienta kilku gotowych do pomocy pracowników obsługi. Z popularnych punktów warto wymienić punkty Media Expert Wrocław na Krakowskiej 51 oraz Media Expert Warszawa na Grochowskiej 207.

Obowiązujące w sklepie Media Expert godziny otwarcia łatwo znajdziesz na ich witrynie internetowej. Są uzależnione od konkretnego oddziału, ale przeważnie w dni powszednie sklep jest otwarty od 9.00 do 21.00. Natomiast w soboty i niedziele handlowe - krócej.

Dobra obsługa klienta w Media Expert

Media Expert może pochwalić się licznymi nagrodami za dobrą obsługę klienta.

Media Expert online - kody rabatowe, raty, cashback

Jako nowoczesny sklep, również internetowy sklep Media Expert może pochwalić się dobrze rozwiniętą ofertą produktów dostępnych online. Oferta uwzględnia zakupy z dostawą do domu lub odbiorem w najbliższym sklepie.

Nie wszystkie produkty można kupić przez internet, ale wszystkie możesz obejrzeć i łatwo znaleźć najbliższy punkt, który posiada go na stanie.

Jeśli udało Ci się znaleźć wymarzony sprzęt, to z pewnością ucieszą Cię liczne opcje obniżenia kosztów. Jedną z najlepszych jest cashback proponowany przez Tipli! Po prostu zrób zakupy w sklepie Media Expert za naszym pośrednictwem, a część wydanych pieniędzy zyskasz z powrotem!

Sprawdź też obowiązujące w Media Expert zniżki oraz kody promocyjne i oszczędzaj! Informacje o specjalnych promocjach i ofertach, dostępne są na stronie internetowym sklepu w formie obrazkowych bannerów. Zmieniają się co kilka dni wabiąc klientów niskimi cenami!

Proponowane przez Media Expert raty na zakupy to kolejny ukłon w stronę klienta. Możesz przygotować plan ratalny z doradcą lub sporządzić wniosek samodzielnie.

Black Friday

Kiedy kupisz coś najtaniej w Media Expert? Sezonowe wyprzedaże i Black Friday to zdecydowanie ten czas! Nie przegap zakupów online i w sklepach stacjonarnych!

Media Expert - gazetki źródłem informacji

Jeśli chcesz znaleźć świetne okazje, koniecznie zajrzyj do publikowanej przez Media Expert gazetki promocyjnej. Te dwutygodniki zawierają po kilkanaście stron wypełnionych atrakcyjnymi promocjami. Jak wygląda taka gazetka? Żadnych dłużyzn, duże napisy, wyraźne grafiki, krzykliwe kolory i wypunktowane zalety - gazetka Media Expert do publikacji konkurencji ma się jak wykrzyknik do innych znaków interpunkcyjnych. Jest czytelna. Łatwo znajdziesz tam coś dla siebie. W podejściu do reklamy wyraźnie widać inspirację podejściem Media Markt.

Gazetki Media Expert

Gazetki promocyjne Media Expert. Od razu wiesz, czego chcesz!

Życzymy przyjemnych zakupów w sieci Media Expert! Zapraszamy ponownie do obniżenia kosztów z naszym programem cashback!

Powiązane sklepy

Neonet, RTV EURO AGD, Media Expert, Avans, Saturn.pl

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się