Internet i telefon? Only z Nju Mobile!

Zakupowy poradnikZakupy w Internecie 10. 11. 2021

Szukasz telefonu na kartę z tanim internetem? Masz wrażenie, że wszyscy operatorzy mają to samo? Sprawdź Nju Mobile – zaskoczy Cię swoją ofertą! To jedna z najlepiej ocenianych sieci mobilnych na kartę, która likwiduje wszelkie limity i osiąga absolutny szczyt możliwości. Pamiętaj, że w Nju Mobile nie zapłacisz więcej niż 29 zł, do wszystkich!

Nju Mobile powstał dość dawno, bo w 2013. Dzięki przełomowej ofercie dla młodych, Nju Mobile szybko zdobyło uznanie i szerokie grono abonamentów. Polski rynek podbiły nie tylko atrakcyjne oferty operatora. Furorę zrobił też żółty, przypominający gąbkę lub obranego ziemniaka bohater reklam. Informował o nowościach w ofercie Nju Mobile Internet oraz Nju Mobile. Kto po cichu nie podśpiewywał z ziemniakiem Only NJU?

Oferta Nju Mobile

W ofercie operatora od samego początku gościły takie usługi jak nielimitowane rozmowy i darmowy Nju Mobile Internet LTE. Jako pierwszy w Polsce Nju Mobile wprowadził nieograniczoną czasowo umowę, czyli opłaty tylko za to, co zostało wykorzystane na koncie.

Nju Mobile na kartę i na rachunek

Dziś oferowane są taryfy „na rachunek” od 9 do 39 złotych. Wybór zależy od tego, ile Internetu zużywasz. Natomiast Nju Mobile na kartę to dwie oferty - 19 lub 29 złotych miesięcznie. Za to możesz gadać ze znajomymi we wszystkich sieciach przez nieograniczoną ilość czasu.

Kiedy pusto w kieszeni możesz kupić aktywację na jeden dzień tylko za 1,20 złotego!

Oferta Nju Mobile Internet

Godne polecenia są mega oferty Nju Mobile Internet. Za małe pieniądze można przesyłać duże ilości danych. 29 złotych miesięcznie wystarczy by mieć już 80 giga transferu z prędkościami LTE.

Aby rozpędzać nas z górki, w zimę 2018 roku NJU Mobile Internet proponuje pozostanie z ziemniakiem i zwiększanie limitu danych z miesiąca na miesiąc. Po pół roku z NJU Mobile Internetowy „Im dłużej tym lepiej” w najtańszej ofercie 19 zł/miesiąc dostajemy o kolejne 10GB więcej.

Nju Mobile dla par

NJU Mobile ma też super ofertę „tandemową”, to znaczy dla par. Za jedyne 19 złotych otrzymamy darmowe rozmowy dla dwóch osób.

Nju Mobile

Na Nju Mobile znajdziesz wiele darmowych tapet!

Nju Mobile rozwiąże Twoje sprawy

Żeby kupić kartę lub zawrzeć umowę możesz wejść na stronę Nju Mobile albo po prostu skoczyć do kiosku lub sklepu na terenie całego kraju. Żeby pozostać tanią telefonią Nju Mobile nie ma salonów. Jest w tym duży plus. Masz Nju Mobile, Nju Mobile na kartę, albo posiadasz Nju Mobile Internet płacisz tylko za czystą usługę.

W Nju Mobile możecie też kupić pięknego smartfona! Aha i pamiętajcie, stan konta sprawdzamy z klawiatury telefonu kodem *127*1#.

Masz numer? Kup telefon!

Nie wybrałeś smartfona w Nju Mobile? Nie szkodzi. Kup sobie super telefon w jednym z naszych sklepów partnerskich. Kupując z Tipli otrzymasz zwrot cashback, czyli część wydanej kwoty wróci z powrotem do Twojej kieszeni!


Powiązane sklepy

AliExpress, Lightinthebox.com, GearBest,

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się