Internet i telefon? Only z Nju Mobile!

Zakupy w Internecie 6. 2. 2018

Szukasz telefonu na kartę z tanim internetem? Masz wrażenie, że wszyscy operatorzy mają to samo? Sprawdź Nju Mobile – zaskoczy Cię swoją ofertą! To jedna z najlepiej ocenianych sieci mobilnych na kartę, która likwiduje wszelkie limity i osiąga absolutny szczyt możliwości. Pamiętaj, że w Nju Mobile nie zapłacisz więcej niż 29 zł, do wszystkich!

Nju Mobile powstał dość dawno, bo w 2013. Dzięki przełomowej ofercie dla młodych, Nju Mobile szybko zdobyło uznanie i szerokie grono abonamentów. Polski rynek podbiły nie tylko atrakcyjne oferty operatora. Furorę zrobił też żółty, przypominający gąbkę lub obranego ziemniaka bohater reklam. Informował o nowościach w ofercie Nju Mobile Internet oraz Nju Mobile. Kto po cichu nie podśpiewywał z ziemniakiem Only NJU?

Oferta Nju Mobile

W ofercie operatora od samego początku gościły takie usługi jak nielimitowane rozmowy i darmowy Nju Mobile Internet LTE. Jako pierwszy w Polsce Nju Mobile wprowadził nieograniczoną czasowo umowę, czyli opłaty tylko za to, co zostało wykorzystane na koncie.

Nju Mobile na kartę i na rachunek

Dziś oferowane są taryfy „na rachunek” od 9 do 39 złotych. Wybór zależy od tego, ile Internetu zużywasz. Natomiast Nju Mobile na kartę to dwie oferty - 19 lub 29 złotych miesięcznie. Za to możesz gadać ze znajomymi we wszystkich sieciach przez nieograniczoną ilość czasu.

Kiedy pusto w kieszeni możesz kupić aktywację na jeden dzień tylko za 1,20 złotego!

Oferta Nju Mobile Internet

Godne polecenia są mega oferty Nju Mobile Internet. Za małe pieniądze można przesyłać duże ilości danych. 29 złotych miesięcznie wystarczy by mieć już 80 giga transferu z prędkościami LTE.

Aby rozpędzać nas z górki, w zimę 2018 roku NJU Mobile Internet proponuje pozostanie z ziemniakiem i zwiększanie limitu danych z miesiąca na miesiąc. Po pół roku z NJU Mobile Internetowy „Im dłużej tym lepiej” w najtańszej ofercie 19 zł/miesiąc dostajemy o kolejne 10GB więcej.

Nju Mobile dla par

NJU Mobile ma też super ofertę „tandemową”, to znaczy dla par. Za jedyne 19 złotych otrzymamy darmowe rozmowy dla dwóch osób.

Nju Mobile

Na Nju Mobile znajdziesz wiele darmowych tapet!

Nju Mobile rozwiąże Twoje sprawy

Żeby kupić kartę lub zawrzeć umowę możesz wejść na stronę Nju Mobile albo po prostu skoczyć do kiosku lub sklepu na terenie całego kraju. Żeby pozostać tanią telefonią Nju Mobile nie ma salonów. Jest w tym duży plus. Masz Nju Mobile, Nju Mobile na kartę, albo posiadasz Nju Mobile Internet płacisz tylko za czystą usługę.

W Nju Mobile możecie też kupić pięknego smartfona! Aha i pamiętajcie, stan konta sprawdzamy z klawiatury telefonu kodem *127*1#.

Masz numer? Kup telefon!

Nie wybrałeś smartfona w Nju Mobile? Nie szkodzi. Kup sobie super telefon w jednym z naszych sklepów partnerskich. Kupując z Tipli otrzymasz zwrot cashback, czyli część wydanej kwoty wróci z powrotem do Twojej kieszeni!

Kup telefon!

Polecane artykuły

Polecane sklepy

Polecane artykuły

10 gadżetów, które pokocha każda świeżo upieczona mama

Kobieta, która od niedawna jest mamą, staje przed trudnym wyzwaniem. To głównie ona zajmuje się...
13.9.2019PRZECZYTAJ

Energylandia - sposób na rodzinny weekend

Szukasz pomysłu na wyjątkowy weekend z rodziną? Energylandia czeka na Ciebie z masą atrakcji na...
11.9.2019PRZECZYTAJ

Nowoczesna kuchnia - 10 inspirujących aranżacji

Kiedy pada pytanie o najważniejsze pomieszczenie w całym domu, najczęściej odpowiadamy... Kuchnia...
9.9.2019PRZECZYTAJ

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1810 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub