Innowacje BGŻ BNP Paribas

Zakupowy poradnikFinanse 10. 11. 2021

Wybór odpowiedniego banku wśród ogromnej ilości ofert, którymi jesteśmy zasypywani, nie jest prosty. Wraz z rozwojem technologii, wzrastają także nasze potrzeby. Nie pozwól, żeby Twój bank Cię ograniczał. Sprawdź, jakie innowacje wprowadza BGŻ BNP Paribas dla swoich klientów i wybierz to, co jest dla Ciebie najlepsze.

BNP Paribas jest jednym z największych banków europejskich o międzynarodowym zasięgu. Grupa stacjonuje w 74 krajach, gdzie prowadzi działalność w zakresie Rynków Macierzystych i Międzynarodowych Usług Finansowych oraz Bankowości Korporacyjnej i Instytucjonalnej. Oferuje swoim klientom wsparcie i szeroki wybór usług bankowych.

Głównym celem banku jest świadczenie usług swoim klientom i zapewnienie wsparcia w realizacji ich prywatnych oraz zawodowych planów. BGŻ BNP Paribas jest bankiem zmieniającego się świata. Stara się dostosować ofertę do potrzeb konsumentów i udziela wsparcia, gdy klienci muszą stawić czoła zmianom. Właśnie dlatego we wszystkich rejonach aktywnie działa wśród lokalnych społeczności. Wybierając ten bank, możesz liczyć na usługi obejmujące ochronę, optymalizację i pomnażanie majątku, a także profesjonalne doradztwo. Dowiedz się z nami, jaką ofertę dla Ciebie przygotowali.

BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas - konta klientów indywidualnych

Chciałbyś założyć nowy rachunek osobisty lub zmienić dotychczasowy bank? Wszystkimi formalnościami zajmie się BNP Paribas. Korzystanie z konta jest również bardzo proste. Swoim kontem możesz zarządzać poprzez bardzo intuicyjną aplikację BGŻ BNP Paribas Pl@net.

Czy wiesz, że w BGŻ BNP Paribas możesz zarządzać swoim kontem również za pomocą swojego smartfona? Pobierz aplikację Pl@net. Dowiedz się razem z nami, jak to zrobić.

Zainstaluj BGŻ BNP Parbas Pl@net na swoim smartfonie. Źródło: Youtube.com

Poznaj BGŻ BNP Paribas »

1. Konto Optymalne z Aplikacją GOmobile

Jeśli wybierzesz tę opcję, możesz otworzyć nowe konto całkowicie za darmo. Nie płacisz również za prowadzenie konta, ani obsługę karty debetowej. Darmowe jest korzystanie z bankomatów banku BNP Paribas i sieci Planet Cash w Polsce i wypłaty z bankomatów Grupy BNP oraz w ramach Global Alliance za granicą. Dodatkowym atutem dla klientów jest także możliwość płacenia mobilnie za pomocą GOmobile.

Czym jest GOmobile?

GOmobile - aplikacja na telefon, umożliwiająca usługi:

  • Bezpieczne logowanie – odciskiem palca lub PINem.
  • Łatwe i bezpieczne przelewy.
  • Podgląd stanu konta bez konieczności logowania.
  • Szybkie przelewy do ulubionych odbiorców.

2. Konto Maksymalne

Idealne rozwiązanie dla osób młodych i aktywnych. Nie tylko prowadzenie rachunku jest darmowe, ale również korzystanie ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. Ponadto klienci poniżej 26. roku życia nie płacą za obsługę karty. Starsi klienci również mogą uniknąć opłat, wykonując w każdym miesiącu transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł.

3. Rachunek podstawowy

Może być prowadzony wyłącznie w złotówkach jako rachunek indywidualny. Przeznaczony jest dla klientów, którzy nie posiadają innego konta w walucie polskiej. Umożliwia dostęp do transakcji - wpłat i wypłat gotówki, a także płatności za pomocą karty lub narzędzi internetowych.

prowadzenie konta bankowego

Kredyty gotówkowe

Potrzebujesz zastrzyku gotówki? BNP Paribas wspiera swoich klientów w stawianiu pierwszego kroku ku zmianom. Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycje, znajdujące się w ofercie banku.

Kredyt gotówkowy „Stać Cię na zmiany”

Stałe oprocentowanie wynosi 4,4% w skali roku RRSO 9,95%. Szczególnie zachęcająca jest promocja Ostatni rok bez odsetek, przeznaczona dla kredytów zawieranych na okres od 2 lat. Maksymalna kwota pożyczki to 30 tys. PLN. Wnioski można składać do 18 grudnia.

BGŻ BNP Paribas. Stać Cię na zmiany. Źródło: Youtube.com

iGotówka

Decyzję wzięcia tego kredytu możesz podjąć online. Idealny dla klientów, którzy potrzebują mniejszych kwot, do 10 tys. PLN. Jednak maksymalną kwotą, jaką można uzyskać online jest 30 tys. PLN. Umożliwia to bankowość elektroniczna. Musisz tylko wejść na stronę i wybrać BGŻ BNP Paribas logowanie. Jeśli wybierzesz tę opcję, również możesz skorzystać z promocji, dzięki której ostatni rok spłacania kredytu jest bez odsetek.

BGŻ BNP Paribas - inne możliwości

Zadbaj o swoje finanse z BNP Paribas. Bank umożliwia wzięcie kredytu konsolidacyjnego. Jeśli Twoje kredyty nie przekraczają 200 tys. PLN, możesz je połączyć w jeden. Zagwarantuje Ci to łatwiejsze spłacanie rat i korzystne oprocentowanie.

Marzy Ci się budowa domu lub kupno mieszkania? Warto wybrać kredyt hipoteczny. W tym banku nie odstraszą Cię koszty. W ofercie czeka na Ciebie pakiet ubezpieczeń, spłata w równych ratach lub malejących, brak kosztów za udzielenie kredytu i przede wszystkim niskie oprocentowanie.

BGŻ BNP Paribas - kontakt

Jeśli chcesz skontaktować się z przedstawicielami, wybierz całodobowo czynną infolinię, napisz wiadomość przez formularz kontaktowy, dostępny na stronie banku lub skorzystaj z czatu z doradcą.

  • 801 321 123
  • +48 22 134 00 00

Powiązane sklepy

BGŻ BNP Paribas

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się