Idea Bank - bank dla przedsiębiorców

Finanse 5. 8. 2018

Jeśli przedsiębiorczość to Twoja mocna strona, to na pewno będziesz chciał ulokować swoje pieniądze w dobrym miejscu. Idea Bank to miejsce stworzone dla wszystkich, którzy pragną spełniać swoje marzenia. Korzystaj z nowoczesnych udogodnień - poznaj bank, który jest przyjazny przedsiębiorcom.

Zarządzanie firmą to nie taka prosta sprawa. By się rozwijać, potrzeba wsparcia i zaufania kogoś, kto wierzy w nasze plany. Warto mieć przy sobie partnera, który będzie nas wspierał w działaniu. By pomóc Ci w doskonaleniu Twojej działalności, powstał Idea Bank – tutaj wszystkie nowe pomysły są mile widziane.

Idea Bank – poznajmy się bliżej

Idea Bank rozpoczął swoją działalność w 1991. Od samego początku istnienia bank zajmuje się finansowaniem małych podmiotów gospodarczych, co oznacza, że wśród klientów Idea Bank znajdziemy właścicieli mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw.

Początkowo bank działał pod nazwą Polbank SA, następnie Opel Bank SA. W 2001 roku zmieniono nazwę na GMAC Bank Polska SA, by w 2010 roku ponownie zmienić nazwę na Idea Bank, pod jaką funkcjonuje do dzisiaj. Bank jest także częścią Grupy Kapitałowej Getin Holding SA.

Obecnie prezesem zarządu Idea Bank jest Tobiasz Bury- absolwent SGH. Wiceprezesem zarządu jest Pani Magdalena Skwarzec, a jego członkami Jaromir Frankowicz, Małgorzata Szturmowicz i Tomasz Górski.

Źródło: youtube.com

Działalność Idea Bank opiera się na bliskiej współpracy z każdym klientem. Ponadto wszyscy usługobiorcy są pod opieką wykwalifikowanych doradców. Wybierając Idea Bank, masz pewność, że na każdym etapie zakładani i prowadzenia firmy możesz liczyć na pomoc specjalistów.

Oferta Idea Bank

W Idea Bank znajdziesz wiele produktów, które są dostosowane do Twojego przedsiębiorstwa. Konta, kredyty, lokaty i inwestycje. Wybierz to, czego potrzebujesz i ulepszaj swój biznes.

Kompleksowe zarządzanie Twoimi finansami zapewni Ci jedno z kont oferowanych w Idea Bank. Czy wiesz, że możesz założyć także konto osobiste? Sprawdź Konto IDEALNE za 0 zł lub Konto ZYSKOWNE z wysokim oprocentowaniem w skali roku. Do wyboru masz także Konto WALUTOWE, BRANŻOWE, OSZCZĘDNOŚCIOWE i wiele innych rodzajów rachunków.

Idea Bank lokaty

Wybierz najlepszą ofertę w Idea Bank

Zapoznaj się także z ofertą kredytów. Wypełnij formularz i dowiedz się, która z kilkunastu opcji będzie dla Ciebie najlepsza. Kredyt Deweloper, czy może Kredyt FAIR z miesięczną ratą za 0zł? Specjalnie dla Ciebie przygotowano także opcję kredytu z decyzją online. Bez wychodzenia z domu! Wygodne, prawda?

Idea Bank Lokaty to coś dla wszystkich, którzy pragną zwiększyć dochody w krótkim czasie. Mogą z nich skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i firmowi. Także w tej kategorii znajdziesz szereg interesujących propozycji od Lokaty OVERNIGHT ze stałym oprocentowaniem w skali roku, przez Lokatę WALUTOWĄ po Lokatę HAPPY dla nowych klientów.

Koniecznie zapytaj o Lokaty Strukturyzowane i Ubezpieczeniowe Fundusze Kapitałowe. Zajrzyj do jednego z oddziałów lub zadzwoń. Idea Bank infolinia jest do Twojej dyspozycji.

Idea Bank – do usług

Każdy, kto prowadzi własną działalność, jest świadomy trudności, jakie się z tym wiążą. Dlatego każde udogodnienie jest na wagę złota. W Idea Bank czeka na Ciebie wiele usług, z którymi znacząco ułatwisz sobie pracę.

Idea Bank współpraca

Korzystaj z wielu usług od Idea Bank

Jedną z najbardziej innowacyjnych usług jest Idea Bank Cloud, stworzona byś mógł łatwo i przyjemnie zarządzać swoim kontem. Możesz tutaj gromadzić ważne dokumenty i faktury. Jeśli potrzebujesz pomocy księgowej, to spodoba Ci się opcja Obsługa Księgowa. Idea Bank logowanie jest bajecznie proste, przekonaj się sam.

Do Twojej dyspozycji jest także Mobilny Wpłatomat, który możesz po prostu zamówić. Specjalnie przystosowany samochód podjedzie pod wskazany adres i odbierze od Ciebie pieniądze, jakie zechcesz wpłacić na konto.

Z myślą o wszystkich, którzy nie posiadają własnego biura, powstał Idea Hub – sieć bezpłatnych przestrzeni, w których możesz zaaranżować spotkanie biznesowe wziąć udział w kreatywnym szkoleniu lub po prostu w spokoju popracować.

Koniecznie sprawdź także bogatą ofertę terminali płatniczych, kantor internetowy oraz aplikację mobilną. Na stronie internetowej www.ideabank.pl znajdziesz Idea Bank oddziały i wpłatomaty w Twojej okolicy.

Idea Bank oddziały

Mapa z oddziałami Idea Bank na terenie Warszawy i okolic

Nie zwlekaj. Spełniaj swoje marzenia z Idea Bank!

Idea Bank kontakt

Specjalnie z myślą o Tobie, by umożliwić sprawną komunikację klienta z bankiem, przygotowano kilka opcji kontaktowych.

  • Formularz kontaktowy – strona internetowa: www.ideabank.pl
  • Zastrzeżenie karty – numer telefonu: 22 101 10 10 lub 801 999 111
  • Infolinia Idea Bank – numer telefonu: 22 276 22 76
  • Mapa oddziałów i wpłatomatów – strona internetowa: www.ideabank.pl/oddzialy

  • Adres pocztowy – adres: Idea Bank SA, ul. Przyokopowa 33, 01-208 Warszawa
Korzystaj z innych usług

Polecane artykuły

Więcej polecanych sklepów

Polecane artykuły

AliExpress wskazówki: 6. część -…

AliExpress jest fenomenem zakupów 21. wieku! Dzięki wspaniałym cenom i niezliczoną ilością...
15.10.2018 PRZECZYTAJ

Karma dla psa - jak wybrać najlepszą?

Czy zastanawiasz się czasami nad tym, jakby tu lepiej zadbać o swojego pupila? Chciałbyś ...
13.10.2018 PRZECZYTAJ

Halloween: Jak znaleźć tani kostium i…

Nie świętujesz Halloween? Tracisz dużo zabawy. Przygotowaliśmy dla Ciebie pomysły na halloweenowy...
12.10.2018 PRZECZYTAJ

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1264 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.