Idea Bank - bank dla przedsiębiorców

Zakupowy poradnikFinanse 31. 3. 2022

Jeśli przedsiębiorczość to Twoja mocna strona, to na pewno będziesz chciał ulokować swoje pieniądze w dobrym miejscu. Idea Bank to miejsce stworzone dla wszystkich, którzy pragną spełniać swoje marzenia. Korzystaj z nowoczesnych udogodnień - poznaj bank, który jest przyjazny przedsiębiorcom.

>>Zarządzanie firmą to nie taka prosta sprawa. By się rozwijać, potrzeba wsparcia i zaufania kogoś, kto wierzy w nasze plany. Warto mieć przy sobie partnera, który będzie nas wspierał w działaniu. By pomóc Ci w doskonaleniu Twojej działalności, powstał Idea Bank – tutaj wszystkie nowe pomysły są mile widziane.

Idea Bank – poznajmy się bliżej

Idea Bank rozpoczął swoją działalność w 1991. Od samego początku istnienia bank zajmuje się finansowaniem małych podmiotów gospodarczych, co oznacza, że wśród klientów Idea Bank znajdziemy właścicieli mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw.

Początkowo bank działał pod nazwą Polbank SA, następnie Opel Bank SA. W 2001 roku zmieniono nazwę na GMAC Bank Polska SA, by w 2010 roku ponownie zmienić nazwę na Idea Bank, pod jaką funkcjonuje do dzisiaj. Bank jest także częścią Grupy Kapitałowej Getin Holding SA.

Obecnie prezesem zarządu Idea Bank jest Tobiasz Bury- absolwent SGH. Wiceprezesem zarządu jest Pani Magdalena Skwarzec, a jego członkami Jaromir Frankowicz, Małgorzata Szturmowicz i Tomasz Górski.

Idea Bank: #JestemFirmą; źródło: youtube.com

Działalność Idea Bank opiera się na bliskiej współpracy z każdym klientem. Ponadto wszyscy usługobiorcy są pod opieką wykwalifikowanych doradców. Wybierając Idea Bank, masz pewność, że na każdym etapie zakładania i prowadzenia firmy możesz liczyć na pomoc specjalistów. 

Jesteś biznesmenem i często podróżujesz? W takim razie warto skorzystać z wypożyczalni samochodów, dzięki czemu będzie Ci łatwiej się przemieszczać. A znajdziesz je na portalu RentalCars.com

Oferta Idea Bank

W Idea Bank znajdziesz wiele produktów, które są dostosowane do Twojego przedsiębiorstwa. Konta, kredyty, lokaty i inwestycje. Wybierz to, czego potrzebujesz i ulepszaj swój biznes.

Kompleksowe zarządzanie Twoimi finansami zapewni Ci jedno z kont oferowanych w Idea Bank. Czy wiesz, że tak jak w każdym banku i tu możesz założyć także konto osobiste? Wybierz najlepszą opcję dla Twoich finansów:

 • Konto IDEALNE za 0 zł.
 • Konto ZYSKOWNE z wysokim oprocentowaniem w skali roku.
 • Konto WALUTOWE.
 • Konto BRANŻOWE.
 • Konto OSZCZĘDNOŚCIOWE.
 • I nie tylko. W Idea Banku masz do dyspozycji jeszcze więcej rodzajów rachunków.
Załóż konto w Idea Bank Idea Bank - lokaty i konta

Wybierz najlepszą ofertę w Idea Bank - lokaty i konta

Zapoznaj się także z ofertą kredytów Idea Banku. Wypełnij formularz i dowiedz się, która z kilkunastu opcji będzie dla Ciebie najlepsza. Kredyt Deweloper, czy może Kredyt FAIR z miesięczną ratą za 0 zł? Specjalnie dla Ciebie przygotowano także opcję kredytu z decyzją online. Na dodatek do dyspozycji masz idealną bankowość internetową bez wychodzenia z domu! Wygodne, prawda?

Idea Bank Lokaty to coś dla wszystkich, którzy pragną zwiększyć dochody w krótkim czasie. Mogą z nich skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i firmowi. Także w tej kategorii znajdziesz szereg interesujących propozycji od Lokaty OVERNIGHT ze stałym oprocentowaniem w skali roku, przez Lokatę WALUTOWĄ po Lokatę HAPPY dla nowych klientów banku Idea Bank.

Koniecznie zapytaj o Lokaty Strukturyzowane i Ubezpieczeniowe Fundusze Kapitałowe. Zajrzyj do jednego z oddziałów lub zadzwoń. Wykorzystaj Idea Bank infolinię, która jest do dyspozycji klientów przez 7 dni w tygodniu od 8.00 - 20.00.

Idea Bank – do usług

Każdy, kto prowadzi własną działalność, jest świadomy trudności, jakie się z tym wiążą. Dlatego każde udogodnienie jest na wagę złota. W instytucji finansowej Idea Bank czeka na Ciebie wiele usług, z którymi znacząco ułatwisz sobie pracę.

Idea Bank - Idea Bank Cloud, Idea Hub

Korzystaj z wielu usług od Idea Bank. Masz do wyboru Idea Bank Cloud, Mobilny Wpłatomat, Idea Hub i wiele innych udogodnień.

Jedną z najbardziej innowacyjnych usług jest Idea Bank Cloud, stworzona byś mógł łatwo i przyjemnie zarządzać swoim kontem. Możesz tutaj gromadzić ważne dokumenty i faktury. Jeśli potrzebujesz pomocy księgowej, to spodoba Ci się opcja Obsługa Księgowa. Idea Bank logowanie jest bajecznie proste, przekonaj się sam.

Do Twojej dyspozycji jest także Mobilny Wpłatomat, który możesz po prostu zamówić. Specjalnie przystosowany samochód podjedzie pod wskazany adres i odbierze od Ciebie pieniądze, jakie zechcesz wpłacić na konto.

Z myślą o wszystkich, którzy nie posiadają własnego biura, powstał Idea Hub – sieć bezpłatnych przestrzeni, w których możesz zaaranżować spotkanie biznesowe, wziąć udział w kreatywnym szkoleniu lub po prostu w spokoju popracować. Z podobnych usług możesz skorzystać, jeśli zdecydujesz się na oprogramowanie od BlueJeans

Idea Bank - kontakt i oddziały

Mapa z oddziałami Idea Bank na terenie Warszawy i okolic

Koniecznie sprawdź także bogatą ofertę terminali płatniczych, kantor internetowy oraz aplikację mobilną. Na stronie internetowej www.ideabank.pl znajdziesz Idea Bank oddziały i wpłatomaty w Twojej okolicy.

Nie zwlekaj. Spełniaj swoje marzenia z Idea Bank! Akcje tego banku możesz nabyć i sporo zarobić. 

Idea Bank - kontakt

Specjalnie z myślą o Tobie, w celu bezproblemowej komunikacji klienta z instytucją Idea Bank, przygotowano kilka opcji kontaktowych.

 • Formularz kontaktowy – jest dostępny na stronie internetowej: www.ideabank.pl
 • Zastrzeżenie karty – numer telefonu dla klientów Idea Bank: 22 101 10 10 lub 801 999 111.
 • Infolinia Idea Bank – numer telefonu dla osób zainteresowanych Idea Bankiem: 22 276 22 76.
 • Mapa oddziałów i wpłatomatów – strona internetowa: www.ideabank.pl/oddzialy
 • Adres pocztowy – Idea Bank SA, ul. Przyokopowa 33, 01-208 Warszawa
Korzystaj z innych usług Idea Banku

Powiązane sklepy

GENERALI

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się