GO Sport - gazetka promocyjna ze świata sportu

Zakupowy poradnikUroda i zdrowie  |  Zakupy w Internecie  |  Hity z gazetek 24. 11. 2021

Sklep dla sportowców? Odpowiedź brzmi GO Sport! Gazetka przez nich wydawana to źródło wartościowych informacji o promocjach. Kupić taniej osprzęt sportowy? Brzmi nieźle! Przybliżmy sobie zatem sklep Go Sport i dostępne opcje tańszych zakupów.

Zaczynasz przygodę ze sportem? A może zjadłeś zęby na siłowni i bieżni? Tak czy inaczej, koniecznie sprawdź ofertę GO Sport. Katalogi i gazetki tej międzynarodowej sieci zawierają wszystko, czego potrzebujesz, aby uprawiać różnego rodzaju sporty: rowery, buty, kurtki, sanki i rolki, a to dopiero początek! Prezentujemy sklep GO Sort!

GO Sport - sklepy w całej Polsce!

GO Sport to sieć sklepów – jedna z największych w Europie – skupiająca się na dystrybucji artykułów sportowych. Założyło ją dwóch francuskich mistrzów narciarstwa alpejskiego, którzy kończąc karierę sportową nie chcieli rozstawać się ze sportem. Założyli więc sklep sportowy.

Biznes okazał się takim sukcesem, że w chwili obecnej Grupa GO Sport posiada już ponad 350 sklepów w 5 krajach. W Polsce możemy cieszyć się ich doskonałą obsługą od 1998 roku.

Warszawa ma trzy punkty- w Blue City, Ursynowie i w Promenadzie. Łódź również może pochwalić się trzema – w Galerii Łódzkiej, w Porcie i w Manufakturze. Katowice, Kielce, a także wiele innych miast w Polsce również mają możliwość kupowania artykułów sportowych w sklepie stacjonarnym. W sumie w Polsce znajduje się ponad 35 supermarketów sportowych GO Sport, zwykle otwartych do 21:00.

GO Sport - sklepy oferujące artykuły sportowe

GO Sport - to sieć sklepów oferujących artykuły sportowe

GO Sport - gazetka i katalogi

Jak taniej kupować w GO Sport? Gazetka GO Sport, aktualizowana każdego miesiąca, to znakomite źródło informacji o najnowszych promocjach. Schludny rozkład, wyraźne napisy oraz przejrzystość bardzo ułatwiają odbiór i nawigowanie między korzystnymi promocjami. Natomiast estetyczna grafika motywuje do sportu i przypomina o przyjemności z jego uprawiania oraz zdrowiu.

Właściciele zdają sobie sprawę, że oblicze sportu zmienia się wraz z porą roku. Dlatego też publikują specjalne katalogi GO Sport. Gazetka tak zmienia swoje oblicze na luksusowy katalog zimowy, rowerowy, bądź związany z zajęciami fitness pod dachem. To kluczowe źródło inspiracji dla każdego zainteresowanego daną aktywnością.

Nie znalazłeś w GO Sport wymarzonego sprzętu?

Odwiedź nasze sportowe sklepy partnerskie! Z pewnością znajdziesz tam coś, co Cię ucieszy! Dodatkowo, robiąc zakupy przez serwis Tipli, otrzymasz zwrot cashback, czyli kupisz taniej!

  • 4F – świetna odzież sportowa prosto od producenta!
  • Nike – niekwestionowany lider branży sportowej! Najwyższa sportowa półka!
  • AliExpress – tanie produkty sportowe z Chin. Dzięki nam - jeszcze taniej!

GO Sport online

Jeśli w pobliżu nie znajduje się żaden sklep GO Sport, nie rozpaczaj! GO Sport sklep online to doskonale zorganizowana witryna internetowa, dzięki której kupisz to, czego potrzebujesz wraz z dostawą do domu. Wejście do sklepu osobiście to coś nie do zastąpienia, lecz czasami przeszukiwanie oferty GO Sport online może być nawet łatwiejsze!

GO Sport - sklepy oferujące artykuły sportowe

GO Sport - nagrody dla lojalnych klientów

GO Sport - nagrody dla lojalnych klientów

GO Sport przedstawia też ciekawy program lojalnościowy, czyli kartę FeelGood. Właściciel karty zwiększa na niej ilość punktów, gdy dokonuje zakupów. Każda wydana złotówka oznacza kolejny zdobyty punkt. Za zebranie 450 punktów otrzymuje się nagrodę w postaci 15% rabatu na zakupy w sieci GO Sport. Zniżkę możesz wykorzystać na zakup produktów z całej oferty GO Sport, z wyłączeniem artykułów już przecenionych lub objętych promocjami czasowymi. Aby otrzymać kartę wystarczy wypełnić formularz przy okazji robienia zakupów.

Zniżki i kody rabatowe na Tipli

Dbając o Twój komfort, gromadzimy na jednym miejscu informacje o zniżkach, promocjach i kodach rabatowych dostępnych w sklepach internetowych.

Zobacz zniżki i kupony

GO Sport zapewni Ci sprzęt, dzięki któremu Twój wysiłek włożony w budowanie swojego ciała nie pójdzie na marne! Zwiększ swoje osiągi, zadbaj o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie! Kupuj taniej z gazetką, a Twój portfel też będzie zadowolony. Nie pozostań w tyle i kupuj najwyższej jakości sprzęt w Go Sport online!

Powiązane sklepy

Marionex, Kaja Sport, Nike, Martes sport, 4F

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się