Getin Bank - pożyczki dla rodzin, studentów i seniorów

Zakupowy poradnikFinanse 10. 11. 2021

Szukasz banku oferującego sprawdzone usługi zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorstwom? A może cenisz wygodę związaną z bankowością elektroniczną? Przyjrzyj się ofercie Getin Banku, a na pewno wybierzesz coś dla siebie.

Getin Bank powstał już w 1990 roku w Katowicach. Instytucja, z której się wywodził, nosiła nazwę regionalnego Górnośląskiego Banku Gospodarczego SA (GBG Bank). W 2010 roku Getin Bank połączył się z Noble Bankiem, tworząc Getin Noble Bank SA.

Dzisiaj z oferty Getin Banku korzysta ponad 2,4 mln klientów. Jest ona skierowana do klientów indywidualnych, małych i średnich firm oraz dużych korporacji. Posiada ponad 500 oddziałów w całej Polsce.

Znajdź Getin Bank

Poza lokalami własnymi, instytucja dysponuje również punktami franczyzowymi. Z jej usług można również korzystać u wielu pośredników. Jeżeli zechcesz wypłacić pieniądze Getin Banku, możesz to zrobić w kilku tysiącach bankomatów. Ich listę znajdziesz na na stronie internetowej.

Oddziały Getin Banku

Oddziały Getin Banku w Google Maps

W bankowości najbardziej liczy się dla Ciebie innowacyjność? Getin Bank będzie dla Ciebie idealny. W 2014 jako pierwszy bank w Polsce uruchomił on samoobsługowe oddziały Getin Point. Za ich pośrednictwem założysz rachunek osobisty lub lokatę, sprawdzisz środki na koncie, wykonasz przelewy lub wpłacisz gotówkę.

W razie jakichkolwiek wątpliwości przydatna może być dla Ciebie również Getin Bank Infolinia. Nie czekaj ze swoimi pytaniami i skontaktuj się z kompetentnymi doradcami klienta już teraz.

Oferta Getin Banku

Szukasz sprawdzonych usług finansowych w atrakcyjnych warunkach? W banku Getin Bank z łatwością znajdziesz coś dla siebie. Instytucja oferuje szereg podstawowych produktów: rachunków bankowych, kart kredytowych, lokat, kredytów i ubezpieczeń.

Konto Proste Zasady

Potrzebujesz wygodnego konta osobistego? Przyjrzy się usłudze Konto Proste Zasady – to dogodny sposób zarządzania pieniędzmi przy braku dodatkowych opłat. Za otwarcie i prowadzenie rachunku, wydanie i obsługę karty oraz wypłaty z bankomatów nie zapłacisz ani grosza.

Konto oszczędnościowe

Chciałbyś skutecznie oszczędzać pieniądze? Specjalnie dla Ciebie przygotowano konto oszczędnościowe Getin Bank. Oferuje oprocentowanie do 3,5% w skali roku, brak kosztów i możliwość swobodnego wpłacania i wypłacania pieniędzy.

Jeżeli zbierasz na konkretną rzecz, idealne będzie dla Ciebie Celowe konto oszczędnościowe. Określ pożądaną kwotę, a konto samo podpowie Ci, ile powinieneś odkładać, aby ją zebrać.

Kalkulator kredytu gotówkowego

Kalkulator kredytu gotówkowego dostępny na stronie www.getinbank.pl

Getin Bank lokaty

Sprawdź również Getin Bank lokaty. Ustal wysokość i okres lokaty, aby przekonać się, ile zdołasz zaoszczędzić. E-Lokata progresywna to wygodna obsługa online i oprocentowanie aż do 3,30%.

Kredyty w Getin Bank

Czy wiesz, że Getin Bank jest szczególnie znany ze swoich usług kredytowych? Jeżeli potrzebujesz pieniędzy na nieoczekiwane lub zaplanowane wydatki, koniecznie przyjrzy się jego ofercie.

Darmowy kredyt gotówkowy to błyskawiczny zastrzyk gotówki – od 500 do 2000 PLN przy prowizji równej 0%. W ofercie banku znajduje się również kredyt bez zaświadczeń. To pożyczka do 18 000 PLN przy minimum formalności i szybkiej decyzji.

Potrzebujesz nieco więcej środków? W ramach Kredytu gotówkowego dla Ciebie pożyczysz aż do 200 000 PLN przy elastycznym okresie kredytowania do 10 lat.

Nie wiesz, na jak wysoką pożyczkę możesz sobie pozwolić? Skorzystaj z kalkulatora kredytu gotówkowego dostępnego na stronie Getin Banku.

Oferta kredytowa w Getin Banku:

  • Darmowy kredyt gotówkowy - do 2000 PLN
  • Kredyt bez zaświadczeń - do 18 000 PLN
  • Kredyt gotówkowy dla Ciebie - do 200 000 PLN
  • Autokredyty, kredyty konsolidacyjne i pożyczki dla Twojej firmy

Czy wiesz, że w ofercie banku znajdują się również atrakcyjne kredyty konsolidacyjne? Masz kilka kredytów i chciałbyś płacić za nie w jednej racie? Przenieś je do Getin Banku na korzystnych warunkach.

RADA TIPLI: Nie lubisz kupować kota w worku? Zanim podejmiesz ważną decyzję o zaciągnięciu kredytu, chcesz porównać oferty instytucji finansowych? Czytaj Magazyn Tipli. Przygotowaliśmy dla Ciebie informacje o pożyczkach Eurobanku oraz prezentujemy ofertę banku Santander: kredyty, karty kredytowe i konta.

Bankowość internetowa w Getin Banku

Czy wiesz, że już w 2013 roku Getin Bank umożliwił klientom korzystanie z najnowocześniejszych rozwiązań? Od tamtej pory są one stale udoskonalane i rozszerzane. Jednym z elementów strategi Getin UP było wprowadzenie nowatorskiego systemu bankowości internetowej.

Bankowość Getin Bank online

Getin Bank logowanie zajmuje kilka sekund. Kiedy jesteś już zalogowany w serwisie, możesz kontrolować swoje finanse, opłacać rachunki i przelewać pieniądze. Czy wiesz, że Getin Bank pozwala na robienie przelewów bez znajomości numeru konta adresata? Wystarczy, że zidentyfikujesz go za pomocą Facebooka, maila lub SMSa.

Klienci Getin Banku mogą również korzystać z bankowości mobilnej. Kontrolowanie swojego rachunku, zarządzanie pieniędzmi i wykonywanie operacji finansowych w smartfonie? W Getin Banku to nie problem.

Martwisz się, czy Twoje oszczędności będą bezpieczne? System Secure Getin Bank sprawia, że na pewno nie trafią one w niepożądane ręce. Najnowsze zabezpieczenia informatyczne i weryfikacja operacji kodem SMS to gwarancja braku problemów.

Getin Bank kontakt

Masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania? Skontaktuj się z ekspertami Getin Banku i poznaj szczegóły świadczonych usług już dziś. Infolinia dla klientów indywidualnych dostępna jest przez całą dobę.

Getin Bank kontakty:

  • Infolinia: 197 97
  • Zastrzeżenie karty: +48 32 604 31 61
  • Strona internetowa: www.getinbank.pl
  • Skorzystaj również z dostępnego na stronie formularza kontaktowego

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się