Eurobank - szybkie pożyczki i kredyty

Zakupowy poradnikFinanse 10. 11. 2021

Chciałbyś znaleźć bank, który sprosta Twoim oczekiwaniom? Potrzebujesz nowoczesnych usług finansowych na najwyższym poziomie? Z tego artykułu dowiesz się, dlaczego Eurobank może być dla Ciebie dobrym wyborem. Dowiedz się, co oferuje on swoim klientom i jakie są jego największe zalety.

Na pewno kojarzysz reklamy telewizyjne Eurobanku, w których występowali m.in. Krystyna Janda, Janusz Gajos czy Tomasz Kot. Nic dziwnego, ponieważ Eurobank od lat utrzymuje się w czołówce najpopularniejszych banków w Polsce. Obecnie instytucja obsługuje ponad milion klientów, którym udostępnia ponad 2 miliony produktów. Czas poznać bliżej Eurobank i jego ofertę.

Eurobank – innowacyjne podejście do finansów

Bank o nazwie Eurobank powstał w 2003 roku w drodze przejęcia pakietu kontrolnego banku Społem S. A. Eurobank co roku wyróżniany jest w najważniejszych finansowych rankingach. Już w 2009 roku bank został uznany za najszybciej rozwijającą się firmę finansową w Polsce.

Bank specjalizuje się w kredytach konsumpcyjnych i hipotecznych, jak również w kartach kredytowych. Jego priorytetem są innowacyjne usługi i doskonałe relacje z klientem. Jeżeli szukasz instytucji, która będzie dla Ciebie niezawodnym partnerem, Eurobank jest idealnym wyborem.

Spot reklamowy Eurobanku; źródło: YouTube

Eurobank – oferta bez ryzyka

Chcesz za pomocą banku wygodnie zarządzać swoimi oszczędnościami? Korzystaj z najnowocześniejszych produktów bankowych Eurobanku. Wybierz sprawdzone rozwiązania, z których skorzystały już miliony klientów?

Na przykład Konto Standard, pozwoli Ci na wygodne i tanie zarządzanie swoimi finansami. Przy spełnieniu minimalnych wymogów, za jego prowadzenie nie zapłacisz ani złotówki.

Szukasz czegoś więcej? Konto w Pełni to konto z pełnym pakietem korzyści, brakiem opłat za przelewy i prowadzenie rachunku. Dołącz do programu Codziennie Zyskuję, a z Kontem w Pełni zyskasz 5% zwrotu – to nawet 720 za wydatki kartą. Sprawdź również nowoczesne konto walutowe oraz Konto Junior. To bezpieczne konto przygotowane z myślą o Twoich dzieciach.

Podstawowe produkty Eurobanku:

 • Konto osobiste (w tym konto walutowe i oszczędnościowe)
 • Kredyty gotówkowe i konsolidacyjne
 • Lokaty oszczędnościowe (w tym lokaty z funduszem)
 • Karty kredytowe i debetowe
 • Ubezpieczenia (zdrowotne, turystyczne i inne)
 • Leasing (środków transportu, maszyn i urządzeń oraz sprzętu komputerowego)

RADA TIPLI: Jeżeli w ofercie Eurobanku nie znalazłeś nic dla siebie, zapoznaj się z ofertą banku PKO. Jeżeli i tam nie będzie nic dla Ciebie, być może zaciekawią Cię produkty Idea Banku.

Eurobank – lokaty

Chcesz wygodnie pomnażać swoje oszczędności? Dla klientów Eurobank przygotowano kilka rodzajów atrakcyjnych lokat.

Lokata na dobry początek to oprocentowanie do 3% w skali roku. Możesz również skorzystać z lokaty terminowej, która zwraca uwagę atrakcyjnym oprocentowaniem i okresami od 1 do 48 miesięcy.

Jeżeli nadal się wahasz, skorzystaj z dostępnego online kalkulatora Eurobank lokaty. Wybierz kwotę początkową, czas oszczędzania i oprocentowanie, a następnie sprawdź, ile na tym zarobisz.

Wygodne finanse w Eurobank

Eurobank – kredyty

Potrzebujesz dodatkowych pieniędzy? Chcesz spłacać pożyczkę w sposób dostosowany do swoich potrzeb? Skorzystaj z bogatej oferty kredytowej banku Eurobank. Wysokość przygotowanego dla klientów kredytu ratalnego może sięgać aż 40 000 PLN.

Atrakcyjne oprocentowanie i formalności ograniczone do minimum to spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających. Spłatę kredytu możesz rozłożyć na wygodne raty od 3 do 48 miesięcy. Wybierz również dowolny dzień miesiąca na spłatę swojej raty. Dzięki temu opłacisz ją wtedy, gdy będziesz miał najwięcej środków.

RADA TIPLI: Decyzja o zaciągnięciu pożyczki nigdy nie powinna być pochopna. Zapoznaj się z konkurencyjną ofertą innych instytucji finansowych, np. z pożyczkami Getin Banku lub kredytami Santander.

Eurobank – hipoteka i pożyczki

Planujesz zakup domu? Weź kredyt hipoteczny do 120 000 PLN z marżą już od 1,89% i na 30 lat. Dzięki niemu opłacisz nawet 90% wartości nieruchomości. Martwisz się kosztami bankowymi? Pożyczka gotówkowa Wypożyczka to kredyty do 20 000 PLN oraz znana z góry, całkowita opłata za wypożyczenie.

Najpilniejsze potrzeby pozwoli Ci zaspokoić szybka pożyczka przez Internet. 4000 PLN bez zaświadczeń o dochodach nawet w 15 minut. Czy ta oferta nie brzmi znakomicie?

Eurobank online – bezpieczna bankowość w sieci

Chciałbyś zarządzać swoimi finansami jeszcze wygodniej? W Eurobanku to proste. Podobnie jak Alior Bank bankowość internetowa, Eurobank online to serwis internetowy, który pozwala na dostęp do usług bankowych na dowolnym urządzeniu. Jedną z największych zalet serwisu Eurobanku jest możliwość skorzystania z użytecznego managera finansowego. Dzięki niemu łatwo sprawdzisz swoje wpływy i wydatki – Twoje wyniki finansowe zostaną przedstawione w estetycznej formie graficznej.

Masz wolną chwilę i chciałbyś przejrzeć swoją historię rachunku? Usiądź z laptopem w fotelu i zajmij się tym w kilka minut. Musisz szybko sprawdzić stan swojego konta? Korzystaj z aplikacji mobilnej Eurobanku.

Najważniejsze funkcje serwisu Eurobank online:

 • Całodobowy dostęp do konta, karty kredytowej lub kredytu.
 • Zakładanie lokat i kont oszczędnościowych.
 • Użyteczny manager finansowy.
 • Błyskawiczne zastrzeganie kart płatniczych i dokumentów
 • Zaawansowana wyszukiwarka, służąca do wyszukiwania transakcji i odbiorców przelewów.
 • Możliwość personalizacji wyglądu serwisu.

Serwis online ma przejrzystą, nowoczesną szatę graficzną, a Eurobank logowanie jest w pełni intuicyjne. Kiedy będziesz już zalogowany, zobaczysz wszystkie swoje produkty na czytelnym pulpicie. Wybierz te, które Cię interesują, i zatroszcz się o swoje finanse nie wychodząc z domu.

Oddziały Eurobank w całej Polsce

Chciałbyś poznać dokładne zasady prowadzenia rachunku? Wahasz się przy wyborze kredytu lub konta? A może jesteś już klientem banku i potrzebujesz specjalistycznej porady? Odwiedź jeden z 500 oddziałów Eurobanku w całej Polsce. Większość z nich jest czynna w godzinach 7-17. Znajdują się we wszystkich większych miastach, a ich dokładną lokalizację łatwo sprawdzisz w Internecie. Eurobank infolinia czynna jest całą dobę – w razie jakichkolwiek wątpliwości łatwo wszystkiego się dowiesz.

oddziały Eurobank w Polsce

Oddziały Eurobank w Polsce; źródło: Google Maps

Czy wiesz, że Eurobank posiada nie tylko oddziały własne, lecz również franczyzowe? Nowoczesna sieć franczyzowa została uruchomiona przez Eurobank już w 2007 roku. Była to jedna z pierwszych tego typu inicjatyw w Polsce. Obecnie prawie połowa ze wszystkich oddziałów Eurobank w naszym kraju to placówki franczyzowe.

Musisz szybko wypłacić gotówkę? Klienci Eurobanku mają do dyspozycji najnowszej generacji bankomaty sieci Euronet. Jest ich ponad 7000 w całej Polsce. Wpłaty i wypłaty są w nich w pełni bezpieczne i nie wymagają prowizji.

Eurobank kontakty

Wygodny kontakt z klientem to dzisiaj priorytet. Infolinia przydaje się w razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań.

Infolinia główna:

 • 19 000
 • +48 608 206 206 dla telefonów komórkowych
 • +48 71 335 5100 dla połączeń z zagranicy

Obsługa, zastrzeganie kart i dokumentów:

 • +48 71 795 54 49 zastrzeganie kart płatniczych.
 • +48 828 828 828 zastrzeganie za pośrednictwem Systemu Zastrzegania Kart.
 • +48 71 799 11 11 obsługa kart kredytowych

Opinie i reklamacje:

 • 555 000 555

Kontakt online:

 • www.eurobank.pl - strona internetowa.
 • info@eurobank.pl - adres e-mail.

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się