Deutsche Bank - korzystne kredyty i nie tylko

Zakupowy poradnikFinanse 10. 11. 2021

Wszyscy pragniemy, aby o nasze oszczędności dbali najlepsi specjaliści. Chcesz mieć pewność, że przygotowane dla Ciebie usługi są wynikiem praktyki i długiego doświadczenia? Skorzystaj z oferty Deutsche Bank, który już od ponad 100 lat troszczy się o finansowe bezpieczeństwo wszystkich klientów.

Na rynku istnieje wiele banków konkurujących o naszą uwagę. Który z nich powinniśmy wybrać? Najbardziej rozsądne wydaje się stawianie na dwie rzeczy: innowacyjne rozwiązania finansowe i wielopokoleniowe doświadczenie.

Poznaj Deutsche Bank

Instytucja finansowa Deutsche Bank jest największym bankiem w Niemczech. Został on założony już w 1870 roku w Berlinie. Obecnie instytucja prężnie działa na całym świecie. Pierwsze oddziały zagraniczne banku powstały wkrótce po jego założeniu – w Londynie, Szanghaju i Jokohamie. Dziś możesz korzystać z nich również Ty.

Na rodzimym rynku instytucja funkcjonuje pod nazwą Deutsche Bank Polska. Jeden z największych banków na świecie oferuje swoje usługi klientom indywidualnym, jak również małym przedsiębiorstwom i dużym firmom. Polscy klienci korzystają z usług instytucji w ok. 150 oddziałach na terenie całego kraju.

Deutsche Bank online – easyNET

Co liczy się dla dzisiejszego klienta banku? Przede wszystkim szybki i wygodny dostęp do swoich finansów.

Specjaliści Deutsche Banku zdają sobie z tego sprawę, dlatego na bieżąco udoskonalają swoje usługi elektroniczne. Usługi Deutsche Bank online są dostosowane do potrzeb wszystkich klientów.

Deutsche Bank online - easyNET

Chcesz mieć stałą kontrolę nad własnymi oszczędnościami? Platforma EasyNET pozwoli Ci na dostęp do swojego konta z dowolnego urządzenia o dowolnej porze. Deutsche Bank logowanie jest intuicyjne i nie sprawi Ci żadnych problemów. Po zalogowaniu będziesz w stanie kontrolować historię rachunku i robić przelewy. Już dzisiaj wybierz bank, który stawia na nowoczesność.

Oferta Deutsche Bank

Przyjrzyj się ofercie Deutsche Bank Polska i dołącz do niemal 400 000 zadowolonych klientów.

Oszczędzaj na usługach bankowych z Tipli!

Chcesz skorzystać z oferty Twojego banku na najatrakcyjniejszych warunkach? Z opcją cashback zyskujesz na każdej wydanej złotówce. Kupuj w sklepach partnerskich Tipli, a część wydanych pieniędzy do Ciebie wróci. W ciągu 48 godzin od dokonania zakupy, cashback zostanie przypisany na Twoje konto Tipli. Natomiast po uzyskaniu potwierdzenia ze sklepu, w którym zrobiłeś zakupy, prowizję możesz przelać na własne konto bankowe!

Oszczędzaj z cashbackiem

Lokaty Deutsche Bank

Zebrałeś trochę oszczędności i chcesz je pomnożyć? Idealnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie lokata terminowa. Z Deutsche Bankiem dostosujesz ją do swoich potrzeb.

Interesuje Cię lokata na 1,3 lub 6 miesięcy z oprocentowaniem stałym? Wybierz Lokatę Wybitną. W Deutsche Bank możesz również skorzystać z Lokaty negocjacyjnej i samodzielnie ustalić oprocentowanie?

Czy wiesz, że lokatę możesz założyć online? Zastanów się, która oferta Cię interesuje, a po zakończeniu Deutsche Bank logowanie wybierz najatrakcyjniejszą opcję w serwisie.

Darmowe wypłacanie pieniędzy w całym kraju

Kredyty Deutsche Bank

Planujesz zakup mieszkania lub budowę domu? Deutsche Bank Kredyt mieszkaniowy pozwoli Ci spełnić marzenie o własnych czterech kątach. W ramach umowy pożyczysz nawet do 570 000 PLN – a to wszystko przy minimum formalności i szybkiej decyzji kredytowej. Skorzystaj z oferty Deutsche Bank i zyskaj finansowanie do 95% wartości Twojej inwestycji.

Deutsche Bank oferuje również sprawdzone kredyty konsolidacyjne. Skorzystaj z jego oferty i spłacaj pożyczone pieniądze w jednej racie i w jednym terminie. Wybierz kwotę kredytu do 200 000 PLN i okres spłaty nawet do 96 miesięcy.

Waluty Deutsche Bank

Posługujesz się obcymi walutami? Wybierz Deutsche Bank Polska i zarządzaj środkami w Dolarach, Euro lub Funtach.

Chcesz zwiększyć swoje oszczędności na lokacie? Załóż lokatę terminową w obcej walucie i ciesz się z codziennych zysków. Im wyższa kwota depozytu i dłuższy czas lokaty, tym korzystniejsze oprocentowanie. Załóż lokatę na 1, 3, 6 lub 12 miesięcy, a odsetki będą naliczane w walucie, w jakiej jest ona prowadzona.

Deutsche Bank – kontakt i Infolinia

Chciałbyś skorzystać z pomocy ekspertów? Deutsche Bank Infolinia jest czynna 24/7. Skorzystaj z niej, a poznasz szczegóły interesującej Cię oferty Deutsche Bank. Kontakt z wykwalifikowanymi doradcami możesz również nawiązać za pomocą formularza kontaktowego.

  • Deutsche Bank Infolinia sprzedażowa: 801 118 118
  • Teleserwis dla klientów: 801 18 18 18
  • Zastrzeganie kart: 828 828 828

Komu powierzysz pieniądze?

Chcesz porównać ofertę Deutsche Banku z ofertami innych instytucji finansowych? Zajrzyj do naszego magazynu i bądź na bieżąco ze światem finansów.

  • Alior Bank – najszybciej rozwijający się bank w Polsce, który stawia na innowacyjność i profesjonalną obsługę klienta.
  • Idea Bank – bank przyjazny przedsiębiorcom, oferujący kompleksowe wsparcie biznesowe.
  • PKO BP – największy bank w naszym kraju, który obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i duże korporacje.

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się