Deutsche Bank - korzystne kredyty i nie tylko

Finanse 10. 9. 2018

Wszyscy pragniemy, aby o nasze oszczędności dbali najlepsi specjaliści. Chcesz mieć pewność, że przygotowane dla Ciebie usługi są wynikiem praktyki i długiego doświadczenia? Skorzystaj z oferty Deutsche Bank, który już od ponad 100 lat troszczy się o finansowe bezpieczeństwo wszystkich klientów.

Na rynku istnieje wiele banków konkurujących o naszą uwagę. Który z nich powinniśmy wybrać? Najbardziej rozsądne wydaje się stawianie na dwie rzeczy: innowacyjne rozwiązania finansowe i wielopokoleniowe doświadczenie.

Poznaj Deutsche Bank

Instytucja finansowa Deutsche Bank jest największym bankiem w Niemczech. Został on założony już w 1870 roku w Berlinie. Obecnie instytucja prężnie działa na całym świecie. Pierwsze oddziały zagraniczne banku powstały wkrótce po jego założeniu – w Londynie, Szanghaju i Jokohamie. Dziś możesz korzystać z nich również Ty.

Na rodzimym rynku instytucja funkcjonuje pod nazwą Deutsche Bank Polska. Jeden z największych banków na świecie oferuje swoje usługi klientom indywidualnym, jak również małym przedsiębiorstwom i dużym firmom. Polscy klienci korzystają z usług instytucji w ok. 150 oddziałach na terenie całego kraju.

Deutsche Bank online – easyNET

Co liczy się dla dzisiejszego klienta banku? Przede wszystkim szybki i wygodny dostęp do swoich finansów.

Specjaliści Deutsche Banku zdają sobie z tego sprawę, dlatego na bieżąco udoskonalają swoje usługi elektroniczne. Usługi Deutsche Bank online są dostosowane do potrzeb wszystkich klientów.

Deutsche Bank online - easyNET

Chcesz mieć stałą kontrolę nad własnymi oszczędnościami? Platforma EasyNET pozwoli Ci na dostęp do swojego konta z dowolnego urządzenia o dowolnej porze. Deutsche Bank logowanie jest intuicyjne i nie sprawi Ci żadnych problemów. Po zalogowaniu będziesz w stanie kontrolować historię rachunku i robić przelewy. Już dzisiaj wybierz bank, który stawia na nowoczesność.

Oferta Deutsche Bank

Przyjrzyj się ofercie Deutsche Bank Polska i dołącz do niemal 400 000 zadowolonych klientów.

Oszczędzaj na usługach bankowych z Tipli!

Chcesz skorzystać z oferty Twojego banku na najatrakcyjniejszych warunkach? Z opcją cashback zyskujesz na każdej wydanej złotówce. Kupuj w sklepach partnerskich Tipli, a część wydanych pieniędzy do Ciebie wróci. W ciągu 48 godzin od dokonania zakupy, cashback zostanie przypisany na Twoje konto Tipli. Natomiast po uzyskaniu potwierdzenia ze sklepu, w którym zrobiłeś zakupy, prowizję możesz przelać na własne konto bankowe!

Oszczędzaj z cashbackiem

Lokaty Deutsche Bank

Zebrałeś trochę oszczędności i chcesz je pomnożyć? Idealnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie lokata terminowa. Z Deutsche Bankiem dostosujesz ją do swoich potrzeb.

Interesuje Cię lokata na 1,3 lub 6 miesięcy z oprocentowaniem stałym? Wybierz Lokatę Wybitną. W Deutsche Bank możesz również skorzystać z Lokaty negocjacyjnej i samodzielnie ustalić oprocentowanie?

Czy wiesz, że lokatę możesz założyć online? Zastanów się, która oferta Cię interesuje, a po zakończeniu Deutsche Bank logowanie wybierz najatrakcyjniejszą opcję w serwisie.

Darmowe wypłacanie pieniędzy w całym kraju

Kredyty Deutsche Bank

Planujesz zakup mieszkania lub budowę domu? Deutsche Bank Kredyt mieszkaniowy pozwoli Ci spełnić marzenie o własnych czterech kątach. W ramach umowy pożyczysz nawet do 570 000 PLN – a to wszystko przy minimum formalności i szybkiej decyzji kredytowej. Skorzystaj z oferty Deutsche Bank i zyskaj finansowanie do 95% wartości Twojej inwestycji.

Deutsche Bank oferuje również sprawdzone kredyty konsolidacyjne. Skorzystaj z jego oferty i spłacaj pożyczone pieniądze w jednej racie i w jednym terminie. Wybierz kwotę kredytu do 200 000 PLN i okres spłaty nawet do 96 miesięcy.

Waluty Deutsche Bank

Posługujesz się obcymi walutami? Wybierz Deutsche Bank Polska i zarządzaj środkami w Dolarach, Euro lub Funtach.

Chcesz zwiększyć swoje oszczędności na lokacie? Załóż lokatę terminową w obcej walucie i ciesz się z codziennych zysków. Im wyższa kwota depozytu i dłuższy czas lokaty, tym korzystniejsze oprocentowanie. Załóż lokatę na 1, 3, 6 lub 12 miesięcy, a odsetki będą naliczane w walucie, w jakiej jest ona prowadzona.

Deutsche Bank – kontakt i Infolinia

Chciałbyś skorzystać z pomocy ekspertów? Deutsche Bank Infolinia jest czynna 24/7. Skorzystaj z niej, a poznasz szczegóły interesującej Cię oferty Deutsche Bank. Kontakt z wykwalifikowanymi doradcami możesz również nawiązać za pomocą formularza kontaktowego.

  • Deutsche Bank Infolinia sprzedażowa: 801 118 118
  • Teleserwis dla klientów: 801 18 18 18
  • Zastrzeganie kart: 828 828 828

Komu powierzysz pieniądze?

Chcesz porównać ofertę Deutsche Banku z ofertami innych instytucji finansowych? Zajrzyj do naszego magazynu i bądź na bieżąco ze światem finansów.

  • Alior Bank – najszybciej rozwijający się bank w Polsce, który stawia na innowacyjność i profesjonalną obsługę klienta.
  • Idea Bank – bank przyjazny przedsiębiorcom, oferujący kompleksowe wsparcie biznesowe.
  • PKO BP – największy bank w naszym kraju, który obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i duże korporacje.
Wybierz najlepszy bank dla siebie

Polecane artykuły

Polecane artykuły

Jak spędzić wolny czas kreatywnie?

Nadmiar czasu wolnego podczas niezaplanowanego urlopu lub długich wakacji potrafi przytłoczyć....
27.3.2020PRZECZYTAJ

10. urodziny AliExpress - promocje i kupony

Każda osoba na świecie raz w roku obchodzi swoje urodziny. Jest to dzień pełen zabawy, życzeń, a...
23.3.2020PRZECZYTAJ

Co warto przeczytać? TOP książki na Twojej półce

Jedną z pierwszych rzeczy, jakiej dzieci uczą się w szkole jest czytanie. Z biegiem czasu...
20.3.2020PRZECZYTAJ