Cyfrowy Polsat - programy, pakiety i internet

Zakupowy poradnikZakupy w Internecie 15. 4. 2022

Własny dom, telewizor, w nim wybór najlepszych kanałów... brzmi pięknie, prawda? A do tego jeszcze tańszy internet, niedrogie tablety, telewizja w komórce i o wiele więcej - to wszystko z Cyfrowym Polsatem! Jak skorzystać z tego taniej?

Cyfrowy Polsat o największa rodzima platforma satelitarna, która umożliwia na ten moment dostęp do prawie 200 polskojęzycznych kanałów, z czego ponad połowę w jakości HD. Oferowane są także: szybki internet, dobre telefony, usługa smartDOM, domowa wypożyczalnia filmowa VOD i inne przydatne usługi. Dlaczego warto zapoznać się z ofertą Cyfrowego Polsatu?

Cyfrowy Polsat - oferta, kontakt, zniżki i promocje

Oferowane przez Cyfrowy Polsat pakiety same w sobie są dobrze dobrane cenowo. Istnieje jednak kilka sposobów, by zaoszczędzić jeszcze bardziej.

Cyfrowy Polsat - kontakt

By ułatwić komunikację z klientami, przygotowano aplikację internetową aplikację Cyfrowy Polsat ICOK, czyli Internetowe Centrum Obsługi Klienta. Klienci po zalogowaniu zyskują dostęp do informacji o swoich umowach, usługach, promocjach, oraz oferty przygotowanej specjalnie dla Ciebie.

Cyfrowy Polsat - oszczędź ze zwrotem cashback

Dzięki Tipli oszczędzisz określoną sumę pieniędzy z całej wydanej na Cyfrowy Polsat sumy. Wystarczy, że wejdziesz na Cyfrowy Polsat za pośrednictwem naszego serwisu!

RADA TIPLI: Nie wiesz, o co chodzi z tym cashbackiem? Sprawdź, jak działa zwrot cashback!

Cyfrowy Polsat smartDOM zachęca do dalszych zakupów

Cyfrowy Polsat ma nie tylko dużą ofertę, ale też współpracuje z wieloma różnymi firmami, oferującymi m.in. tani prąd, gaz, monitoring, ubezpieczenia, agd, telefony i internet. Posiadając podstawowe usługi od Plusa lub Cyfrowego Polsatu na telewizję, telefon lub internet, możesz dokupywać dodatkowe produkty i cieszyć się rabatami.

Na każdy dokupowany produkt klient otrzymuje rabat w wysokości 10 PLN miesięcznie. Im więcej kupujesz, tym więcej oszczędzasz! Do tych rabatów ma dostęp każdy, kto kupił już co najmniej dwie usługi lub dokupi kolejną do posiadanej już w Plusie lub Cyfrowym Polsacie. Możesz tak zaoszczędzić nawet do 1400 PLN rocznie!

Cyfrowy Polsat - programy telewizyjne

Oferowane przez Cyfrowy Polsat pakiety telewizyjne występują w trzech wersjach cenowych: za 60, 80 i 120 złotych miesięcznie. Pamiętaj, że dzięki łączeniu usług z smartDOM możesz oszczędzić miesięcznie 10 PLN na usłudze. Z Cyfrowym Polsatem zyskasz dostęp do:

 • HBO HD, HBO 2 HD, HBO 3 HD
 • MTV Music
 • Cinemax HD i Cinemax 2 HD
 • National Geografic HD
 • Disney XD
 • Extreme Sports Channel HD
 • BBC HD
 • AXN HD
 • FOX HD
 • i o wiele, wiele więcej!
Cyfrowy polsat programy telewizyjne

171 kanałów za 120 PLN miesięcznie; Cyfrowy Polsat

A wszystkie te kanały możesz oglądać na telewizorach od firmy Avans

Cyfrowy Polsat - Internet LTE

Cyfrowy polsat programy telewizyjne

100GB transferu LTE + Pakiet IPLA Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów UEFA za 90 PLN/miesięcznie; Cyfrowy Polsat

Bezprzewodowy Internet LTE w Plusie osiąga szacunkową maksymalną szybkość do 150 Mb/s i jest dostępny dla ponad 99% mieszkańców Polski. Występują tu cztery pakiety cenowe, po 40, 50, 70 i 90 PLN/miesiąc. Wszystkie zapewniają Ci:

 • Niższą cenę ze smartDOM
 • LTE bez końca
 • Odpowiednio 45, 60 i 100 GB transferu
 • Możliwość dokupienia mistrzowskiego pakietu IPLA (w najdroższym pakiecie w cenie!)

Cyfrowy Polsat - pakiety

Pakiet telewizyjny możesz łączyć z internetowym oraz telefonami, laptopami i tabletami. Kupując więcej kupisz łącznie taniej! Możesz w cenie abonamentu otrzymać na przykład

 • Tablet Huawei MediaPad T3 8 LTE
 • Telewizor Samsung UHD Smart TV 50"
 • Modem Huawei B525
Cyfrowy polsat programy telewizyjne

Telewizja 162 kanały + dekoder + telewizor 50" + zestaw internet LTE 60GB za od 185,90 PLN/miesiąc oraz 199 opłaty jednorazowej; Cyfrowy Polsat

Zainstaluj też aplikację Cyfrowy Polsat GO i ciesz się telewizją na smartphonie wszędzie tam, gdzie sięga internet!

Powiązane sklepy

Cyfrowy Polsat, Plus

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się