Credit Agricole - wybierz kredyt na miarę Twoich potrzeb

Finanse 13. 11. 2018

Finanse nie powinny stać na drodze do spełnienia Twoich marzeń. Potrzebujesz zastrzyk gotówki, ale obawiasz się, że spłata kredytu Cię przerośnie? Bez obaw, w realizacji planów może Cię wesprzeć bank, który słucha swoich klientów i oferuje spersonalizowaną usługę. Poznaj Credit Agricole i wybierz kredyt szyty na miarę Twoich potrzeb.

Czasami wybór odpowiedniego kredytu jest trudny. Credit Agricole pomoże rozwiązać ten problem. Grupa stacjonuje w 49 krajach, świadcząc usługi ponad 52 mln klientów. Najważniejszymi wartościami są odpowiedzialność i koncentracja na kliencie. W szerokiej ofercie znajdziemy między innymi bankowość codzienną, produkty oszczędnościowe, ubezpieczenia i kredyty, których prezentację przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

Credit Agicole - kredyt gotówkowy

Potrzebujesz kredytu gotówkowego? W Credit Agricole kredyt dostosujesz do swoich potrzeb. Sam wybierzesz konkretną kwotę i ilość rat, na które chcesz ją rozłożyć. Oferta obejmuje kredyty do 255 550 zł na Twoje inwestycje. Na decyzję nie będziesz musiał długo czekać. Odpowiedź otrzymasz zaledwie po 10 minutach.

Powitalny kredyt gotówkowy

Powitalny kredyt gotówkowy jest świetną ofertą dla nowych klientów. Oprocentowanie wynosi RRSO 0%. Za Twój pierwszy kredyt w Credit Agricole nic nie płacisz.

Weź kredyt w Credit Agricole »

Na stronie internetowej banku znajdziesz kalkulator kredytów, który po wprowadzeniu preferencji przedstawi Ci przewidywaną wysokość raty. Zarządzanie finansami będzie proste z elektronicznym kontem. Wybierz Credit Agricole i ciesz się prostym dostępem do swojego rachunku.

Pożyczka gotówkowa na małe i duże życzenia w Credit Agricole. Źródło: Youtube.com

Credit Agicole - kredyt konsolidacyjny

Dla Credit Agricole najważniejsza jest wygoda klienta. Jeśli wziąłeś więcej kredytów, przygotowana jest dla Ciebie możliwość kredytu konsolidacyjnego. Nie musisz pamiętać o wszystkich pożyczkach. Dzięki tej ofercie możesz połączyć wszystkie raty w jedną, możliwie najniższą. Wszystkimi formalnościami zajmie się bank.

Credit Agricole - indywidualna linia kredytowa

Nikt nie lubi się martwić o środki na koncie, dlatego Credit Agricole przygotował dla Ciebie specjalną ofertę z indywidualną linią kredytową. Jeśli zaskoczy Cię nagła potrzeba gotówki - otrzymasz ją natychmiast na swoim koncie. Limit szybkiej pożyczki wynosi aż 50 tys. zł. Sam ustalasz, jaki potrzebujesz.

Promocja na indywidualną linię kredytową

Credit Agricole ma dla Ciebie specjalną promocję, która da Ci pełną swobodę działania.

  • Brak prowizji.
  • Limit nawet do 2000 zł.
  • Brak odsetek za niewykorzystaną kwotę.
  • Oprocentowanie RRSO 10,5%.

Credit Agricole - kredyt ratalny

Niespodziewane wydatki zdarzają się każdemu. W nagłej sytuacji możesz skorzystać z kredytu ratalnego. Cieszy się popularnością dzięki dużej dostępności i szybkiej obsłudze bez zbędnych formalności. Oddziały stacjonarne i bankowość internetowa oferuje klientom szeroki wybór możliwości na spersonalizowanie kredytu do potrzeb.

kredyt gotówkowy

W Credit Agricole kredyt jest dla każdego. Jeśli jesteś niepełnoletni, to nie jest żaden problem - możesz wziąć kredyt z rodzicem. A jeśli potrzebujesz kredytu na większą sumę, zaciągnij pożyczkę razem z bliskim krewnym. Bank Credit Agricole przygotowany jest na każdą sytuację.

Credit Agricole - kontrola finansów z CA24

Łatwiejszy dostęp do środków i większą kontrolę oferuje Ci CA24. Usługa internetowa dostępna w postaci serwisu internetowego i aplikacji na urządzenia mobilne z systemem Android, Windows oraz IOS. Dzięki niej wykonasz przelew, opłacisz kredyt, doładujesz telefon, a nawet założysz lokatę niezależnie od miejsca pobytu. Jeśli chcesz mieć dostęp do konta w przeglądarce internetowej, wejdź na stronę banku i zaloguj się do swojego konta.

Credit Agricole logowanie

W Credit Agricole logowanie jest bardzo proste. Wejdź na stronę banku i w prawym, górnym rogu wybierz logowanie. Wyświetli Ci się następujące okno:

Credit Agricole logowanie

Podczas logowania się do konta internetowego, bank poprosi o podanie tylko i wyłącznie numeru klienta (loginu) oraz hasła

W okienki indentyfikator wpisz identyfikator użytkownika nadany przez Credit Agricole Bank Polska S.A., natomiast w polu hasło wprowadź następujące dane:

  • Jeśli posiadasz token, wpisz łącznie swoje hasło oraz aktualne jego wskazanie.
  • Jeśli nie posiadasz tokena, wpisz wyłącznie swoje hasło.

Po zalogowaniu się do konta możesz bezpiecznie i wygodnie zarządzać swoimi środkami i produktami finansowymi.

Credit Agricole - kontakt

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat kredytu? W banku Credit Agricole infolinia jest do Twojej dyspozycji. Kontakt dla klientów indywidualnych:

  • W przypadku kredytu mieszkaniowego - 801 333 777
  • W sprawie: poznania oferty, zastrzeżenia karty lub połączenia z doradcą - 19 019
Wybierz najlepszy bank »

Polecane artykuły

Polecane sklepy

Polecane artykuły

Alior Kantor - poznaj sposób na korzystne wymiany walutowe

Dla każdej osoby, która często podróżuje poza granice Polski, istotny jest szybki i bezproblemowy...
18.10.2019PRZECZYTAJ

Moja Biedronka - jak zarejestrować kartę i co można zyskać?

Karty lojalnościowe sklepów często upoważniają klientów do lepszych ofert i dodatkowych korzyści....
16.10.2019PRZECZYTAJ

Wynajem apartamentu na Airbnb - wszystko, co musisz wiedzieć

Częste podróże, służbowe czy prywatne, wiążą się z koniecznością znalezienia noclegu - najlepiej...
14.10.2019PRZECZYTAJ

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1811 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij o zniżkach oraz promocjach.

Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
lub