Centrum Nauki Kopernik, Afrykarium - 6 atrakcji dla dzieci

Zakupowy poradnik 10. 11. 2021

Rozwój dziecka to przygoda, a obserwowanie tego to radość dla każdego rodzica. Pomóż dziecku poszerzać horyzonty i spędźcie razem miło czas. Gdzie znaleźć wartościową rozrywkę, która bawiąc, uczy?

Przedstawiamy ciekawe miejsca w Polsce, które wspomogą rozwój Twojego dziecka oraz będą stanowiły dla niego przygodę na całe życie. Grafika tytułowa z Afrykarium autorstwa Lower Silesia.

Centrum Nauki Kopernik - nauka przez rozrywkę

Centrum Nauki Kopernik to wyjątkowe miejsce w skali kraju. Liczne wystawy umożliwiają dzieciom i dorosłym odkrywanie świata z pomocą około 400 eksponatów. Zobacz świat okiem astronauty. Złóż coś w Majsterni. Stań oko w oko z prądem w Teatrze Wysokich Napięć.

Bilet normalny kosztuje nieco ponad 30 PLN, a ulgowy niewiele więcej niż 20 PLN. Istnieją też bilety grupowe. Niektóre wystawy są osobno płatne.

Centrum Nauki Kopernik

Ogromna kula plazmowa w Centrum Nauki Kopernik

Sami zwiedzający są też obserwowani przez uczonych, a zebrane dane pomagają lepiej poznać nasz proces uczenia się. W efekcie Centrum Nauki Kopernik zyskało status jednostki badawczej. Poznaj świat wraz z dzieckiem i przyczyń się do rozwoju nauki w Centrum Nauki Kopernik.

Magiczne Ogrody - wejdź w świat baśni

Magiczne Ogrody to park rozrywki dla najmłodszych wprost z baśni. Wśród kolowych kwiatów i wyjątkowych budowli Twoje dziecko chwyci w dłoń klucze do świata wyobraźni.

Magiczne Ogrody

Baśniowy zamek

W tej bajkowej scenerii czeka wielu animatorów, którym śmiech dzieci sprawia ogromną radość. LEcz najważniejszym przyjacielem dziecka jesteś Ty, a w Magicznych Ogrodach będziesz mógł wejść w jego świat.

Bilet normalny kosztuje 44 PLN, ulgowy - 37 PLN. Grupowy bilet dla trzech osób wynosi 109 PLN.

Gdzie kupić najlepsze przygody taniej?

Zniżek i innych propozycji spędzenia wolnego czasu szukaj w Groupon. A dzięki zwrotowi cashback z Tipli na zakupy z Groupon, spędzisz miło dzień z ukochanymi jeszcze taniej!

Farma Iluzji - umysł przyłapany

Wszystkie atrakcje dla dzieci, każdy park rozrywki, ma pewną cechę charakterystyczną. Dla Farmy Iluzji jest nią tajemnica. To kilka hektarów atrakcji zaprojektowanych tak, by zwieść nasz umysł, ale też pokazać jego możliwości.

Farma Iluzji

Latająca Chata Tajemnic na Farmie Iluzji

Labirynt luster, pokój Amesa, opuszczona kopalnia, niemożliwy dom i wiele więcej atrakcji w cenie 45 PLN biletu normalnego i 39 biletu ulgowego. Bilet rodzinny 4 osobowy to 156 PLN.

Bałtów - prawdziwy Park Jurajski

Bałtów to ogromny kompleks turystyczny i znakomity pomysł na wyprawę na cały dzień. Spotkasz tu żywe zwierzęta, ale główną atrakcję stanowią te dawno wymarłe - dinozaury.

Tyrannosaurus Rex w JuraParku w Bałtowie

Tyrannosaurus Rex w JuraParku w Bałtowie

JuraPark w Bałtowie otwiera oczy dziecka na zaskakującą przeszłość planety. Przygotowano różne pakiety biletów obejmujące odmienne atrakcje. Ceny za bilet normalny wynoszą od 6 do 79 PLN.

Afrykarium - zachwyć się wrocławskim Zoo

Afrykanarium to wyjątkowa część jednego z największych Zoo w Polsce - Zoo we Wrocławiu. To prezentacja różnorodnych ekosystemów związanych ze środowiskiem wodnym Afryki. Nie mocząc ubrań zajrzysz w Morze Czerwone, w jezioro Tanganika, przejdziesz suchą nogą po dnie Kanału Mozambickiego, zobaczysz egzotycznych mieszkańców dżungli nad rzeką Kongo i afrykańskie pingwiny na Wybrzeżu Szkieletów!

Afrykarium

Afrykarium daje możliwość zanurzenia się bez moczenia nóg

Nie sposób przecenić wartości i frajdy płynącej z wycieczki po Afrykarium. Bilet normalny do całego Zoo, którego Afrykarium jest zaledwie częścią, kosztuje 45 PLN, a ulgowy - 35 PLN.

Hydropolis - poznaj sekrety wody

Czy wiesz, że lepiej znamy księżyc, niż dno oceanu? Woda jest tak powszechna, a skrywa tyle tajemnic. Poznaj historię inżynierii wodnej, wpływ plastiku na oceany, znaczenie wody dla organizmu oraz sposób dostarczania jej wodociągami.

Wnętrze Hydropolis

Hydropolis znajduje się w budynku z 1893 r. wzniesionym jako podziemny zbiornik dla wrocławskich wodociągów.

Dowiedz się więcej o istocie wody. Bilet normalny w tę edukacyjną podróż kosztuje 27 PLN, a ulgowy 18 PLN. Hydropolis ma dobrą ofertę dla rodzin z Kartą Dużej Rodziny.

Życzymy miłego spędzenia czasu całą rodziną!

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się