Bank Santander - specjalista od kredytów

Zakupowy poradnikFinanse 10. 11. 2021

Chcąc realizować marzenia, należy odpowiednio gospodarować swoim budżetem. Nic nie przydaje się do tego lepiej, jak pomoc odpowiedzialnego banku. Dowiedz się, co czeka na Ciebie w Santander Bank i dlaczego warto mu zaufać.

Interesują Cię usługi bankowe na najwyższym poziomie? Chcesz mieć pewność, że Twój bank jest na bieżąco z najnowszymi trendami świata finansów? Przyjrzyj się szerokiej ofercie Santander Bank, a na pewno unikniesz rozczarowania. Instytucja świadczy usługi z zakresu rachunków osobistych, lokat terminowych, kart płatniczych, kredytów i pożyczek gotówkowych, produktów oszczędnościowych i inwestycyjnych i ubezpieczeń. Klienci biznesowi mogą dodatkowo korzystać z terminali płatniczych i leasingu.

Santander konto

Potrzebujesz rachunku osobistego, który pozwoli Ci na zarządzanie pieniędzmi bez zbędnych opłat? Przyjrzyj się ofercie Konto Jakie Chcę w Santander Bank - logowanie oraz dostęp do konta są niezwykle proste. Dodatkowo za obsługę, przelewy i wypłaty z bankomatów nie zapłacisz w ramach usługi ani złotówki. Dzięki opcji automatycznego oszczędzania łatwo pomnożysz swoje oszczędności.

Źródło: youtube.com

Czy wiesz, że z Kontem Jakie Chcę możesz również liczyć na zwrot części pieniędzy wydanych na rachunki? Ze wszystkich środków przeznaczonych na prąd, gaz, Internet, telewizję lub telefon dostaniesz automatyczny zwrot w wysokości 1%.

Konto Jakie Chcę - zestawienie opłat

Opłata
Klienci do 26 roku życia
Klienci powyżej 26 roku życia
OpłataWypłaty z bankomatów w kraju
Klienci do 26 roku życia0 PLN
Klienci powyżej 26 roku życia0 PLN - Santander Bank, pozostałe bankomaty - 5 PLN
OpłataWypłaty z bankomatów za granicą
Klienci do 26 roku życia0 PLN
Klienci powyżej 26 roku życia10 PLN lub 0 PLN w ramach promocji
OpłataPrzelew natychmiastowy
Klienci do 26 roku życia0 PLN
Klienci powyżej 26 roku życia0 PLN
OpłataPrzelew w oddziale banku
Klienci do 26 roku życia5 PLN
Klienci powyżej 26 roku życia10 PLN
OpłataZlecenie stałe
Klienci do 26 roku życia0 PLN
Klienci powyżej 26 roku życia0 PLN
OpłataWpłaty i wypłaty w placówce
Klienci do 26 roku życia5 PLN
Klienci powyżej 26 roku życia10 PLN

Nie ukończyłeś 26 roku życia? Skorzystaj z preferencyjnych opłat w Santander Bank i pozwól sobie na więcej!

Posługujesz się obcymi walutami? Specjalnie dla Ciebie stworzone zostało Konto24 walutowe w Euro. Dzięki niemu będziesz w stanie płacić za granicą bez zbędnych kosztów. Z Kontem24 przewalutowanie Twoich transakcji jest w pełni darmowe. Jeżeli poczujesz potrzebę samodzielnej wymiany pieniędzy, zawsze będziesz mógł to zrobić w Kantorze Santander. Kursy walut są w nim na bieżąco aktualizowane, a pieniądze wymieniane na najkorzystniejszych warunkach. Już dzisiaj wybierz jeden z największych banków w Polsce i bądź spokojny o swoje finanse.

Wybierz konto szyte na miarę Twoich potrzeb »

Santander karta

Wyobraź sobie kartę płatniczą, która została stworzona specjalnie pod kątem Twoich indywidualnych oczekiwań. Brzmi kusząco, prawda? Z Santander Bank ta fantazja staje się rzeczywistością. Santander Karta Dopasowana jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Czy wiesz, że pozwoli Ci ona na samodzielne wybranie organizacji płatniczej (Visa lub Mastercard), z której usług chcesz skorzystać? Zyskasz również możliwość określenia warunków rozliczania karty. Jeżeli wykonasz nią przynajmniej 5 transakcji w miesiącu, za jej utrzymanie nie zapłacisz ani grosza. Wypłaty z bankomatów w całej Polsce również są z nią w pełni darmowe.

Płać za granicą bez dodatkowych kosztów

Chciałbyś oszczędzać, wydając pieniądze? Umożliwi Ci to Karta kredytowa 1|2|3. Skorzystaj z niej, a za transakcje w supermarketach, restauracjach i na stacjach benzynowych otrzymasz zwrot w wysokości 1-3%. W skali roku pozwoli Ci to zyskać nawet 760 PLN.

Santander kredyt

Chcesz pożyczyć pieniądze na nieoczekiwane wydatki? Przyjrzyj się bogatej ofercie kredytowej w Santander Bank, znanemu do tej pory jako Bank Zachodni WBK. Wszelkie formalności związane z udzielaniem kredytów zostały ograniczone do minimum. Nie ma przy tym znaczenia, czy już wcześniej korzystałeś z obsługi banku. Decyzję o przyznaniu kredytu poznasz w placówce już w 10 minut. Jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z usługi online, ograniczysz czas oczekiwania nawet do minuty.

RADA TIPLI: Decyzji o zaciągnięciu kredytu nie powinieneś podejmować pochopnie. Zachęcamy do porównania oferty banku Santander z pożyczkami Eurobanku czy kredytami Getin Banku.

W ramach kredytu gotówkowego możesz liczyć na pożyczenie nawet 20-krotności Twoich zarobków. Maksymalna kwota pożyczki sięga nawet 150 000 PLN. Pieniądze możesz przeznaczyć na dowolny cel. Bank nie wymaga żadnych dodatkowych poręczycieli. Czy wiesz, że Santander raty możesz rozłożyć nawet na 120 miesięcy? Zastanawiasz się, jaka będzie ich wysokość? Na pewno przyda Ci się Santander kalkulator, który jest dostępny online. Wybierz sumę pożyczanych pieniędzy, określ pożądany czas spłaty, a następnie sprawdź, ile wyniosą Twoje raty.

Doradztwo finansowe w Standander Bank

Masz zobowiązania w innych bankach i chciałbyś połączyć je w jedno? Przenieś swoje kredyty do Santander Bank i spłacaj pożyczone pieniądze na dogodnych warunkach. Jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z oferty kredytu konsolidacyjnego, będziesz mógł pożyczyć przy okazji dodatkowe pieniądze. W ramach kredytu gotówkowego Lżejsza rata sam wybierzesz odpowiedni dzień spłaty. Dodatkowo będziesz mógł skorzystać z wakacji kredytowych nawet przez 6 miesięcy. Czy wiesz, że jeżeli pożyczysz pieniądze na spłatę zobowiązań w innych instytucjach, bank nie pobierze od Ciebie żadnej prowizji?

Santander online

Czy wiesz, że produkty Santander Bank możesz kupić przez Internet? Zajmie Ci to tylko kilka minut. Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo, ponieważ instytucja korzysta z najnowocześniejszych technologii informatycznych.

Jak skorzystać z oferty online? Po prostu wybierz interesującą Cię usługę i wypełnij powiązany z nią wniosek. Uzupełnij swoje dane i dołącz do nich zdjęcie dowodu osobistego. Następnie ustal proponowane warunki umowy i wyślij zgłoszenie. W przypadku niektórych usług czas oczekiwania na aktywację produktu może zająć jedynie 60 sekund. Nie czekaj i już dzisiaj skorzystaj z oferty jednego z największych banków w Polsce.

Najpopularniejsze produkty Santander Bank:

  • Konta osobiste, walutowe i oszczędnościowe
  • Lokaty terminowe
  • Kredyty gotówkowe i konsolidacyjne
  • Karty płatnicze z dodatkami
  • Ubezpieczenia
  • Produkty leasingowe
  • Terminale płatnicze
Poznaj Santander Bank »

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się