Bank Millenium - obietnica dobrego konta i wolności

Zakupowy poradnikFinanse 10. 11. 2021

Bank Millenium to tradycyjna bankowość w nowoczesnym wydaniu. Sprawdź, jakie usługi czekają na Ciebie. Czy słyszałeś już o Bank Millenium lokaty? Jeśli nie to koniecznie musisz to zmienić. Poczuj, jak przyjemnie jest zarządzać swoimi pieniędzmi bez wychodzenia z domu, o każdej porze dnia i nocy.

Prowadzisz własne przedsiębiorstwo, czy może chcesz założyć sobie konto osobiste? W obu przypadkach pomoże Ci Bank Millenium. Dowiedz się więcej. Poznaj historię oraz ludzi, którzy zarządzają bankiem. Zapoznaj się z bogatą ofertą i zarządzaj swoimi pieniędzmi. Czy wiesz, że możesz korzystać z bankowości elektronicznej?

Poznaj Bank Millenium

Początki banku sięgają 1989 roku, kiedy powstał Bank Inicjatyw Gospodarczych. Był to jeden z pierwszych banków komercyjnych w Polsce i pierwszy bank notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych.

W 1997 roku miała miejsce fuzja Banku Inicjatyw Gospodarczych z Bankiem Gdańskim SA. Powstał wówczas BIG Bank Gdański. Rok później pojawiła się nazwa Millenium dla klientów indywidualnych. Od roku 2003 bank działa pod nazwą Bank Millenium.

Obecnie na sieć banku składa się 360 placówek oraz bankowość elektroniczna, telefoniczna i mobilna. Oferta Banku Millenium jest skierowana do klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz małych i dużych firm.

Przewodniczącym Rady Nadzorczej Banku Millenium jest Bogusław Kott, a wiceprzewodniczącym Nuno Manuel da Silva Amado. Wiceprzewodniczącym i sekretarzem jest Dariusz Rosati.

Bank Millenium

Bank Millenium – usługi dla każdego

Bank Millenium – oferta

Oferta banku to bogactwo wyjątkowych produktów dla różnych typów klientów. Konto osobiste 360 to prowadzenie rachunku za darmo. Mas także dostęp do bankowości internetowej oraz przelewy na numer telefonu. Przygotowano także dwa warianty tego konta Student i Junior dla studentów i młodzieży. Teraz każdy może zadbać o swoje finanse.

W Millenium Bank masz także do wyboru różne rodzaje kart płatniczych. Karty kredytowe, debetowe, przedpłacone, a nawet wirtualne, dzięki którym masz możliwość płacenia zbliżeniowo swoim telefonem! Ciekawą opcją jest karta debetowa Millenium MasterCard Voyager, która przyda się zwłaszcza w czasie wakacji.

Jeśli potrzebujesz pieniędzy na szczególny cel, to powinieneś zapoznać się z ofertą kredytów i pożyczek. Do wyboru masz Pożyczkę Gotówkową, Konsolidacyjną, Limit w koncie osobistym oraz Pożyczkę pod aktywa. Marzenia o własnych czterech kątach pomogą spełnić kredyty hipoteczne. Na stronie internetowej możesz skorzystać z kalkulatora, który pomoże obliczyć wszystkie parametry pożyczki.

Bank Millenium

Twoje finanse w zasięgu ręki

Bank Millenium pomoże Ci także w oszczędzaniu. Specjalnie z myślą o Tobie powstały lokaty terminowe i strukturyzowane oraz fundusze i programy inwestycyjne. Sprawdź Konto Oszczędnościowe Walutowe, jeśli chcesz pomnażać swoje oszczędności w obcej walucie. Indywidualne Konto Emerytalne Oszczędnościowe to sposób na większą emeryturę. DuetPlus to z kolei połączenie lokaty terminowej i funduszu inwestycyjnego.

Wakacje trwają w najlepsze. Czy pomyślałeś o ubezpieczeniu turystycznym? Jeśli nie, to wykupisz sobie takie w Banku Millenium. Znajdziesz tu także inne rodzaje ubezpieczeń. Od AC/OC, przez ubezpieczenie kredytu hipotecznego, po ubezpieczenia do krat płatniczych. Z Millenium Bank możesz spać spokojnie.

Oprócz tego w Banku Millenium znajdziesz także ofertę Presige z ekskluzywnymi oddziałami, kontem Presige Worold i Pakietem Bardzo Pomocnym. Najbardziej wymagających klientów rzuci na kolana Bankowość Prywatna, w ramach której mogą oni liczyć na pomoc eksperta finansowego. Każdy biznesmen wybierze na pewno Konto Mój Biznes, które umożliwi proste zarządzanie finansami.

Bank Millenium zawsze i wszędzie

Bankowość mobilna to podstawa, jeśli chodzi o szybki dostęp do rachunków. Tak, jak największy polski bank, Millenium pomyślał o Twojej wygodzie i teraz możesz sprawdzać stan konta korzystając z telefonu lub tabletu. Czy wiesz, że możesz korzystać także z bankowości internetowej? Bank Millenium logowanie jest bajecznie proste. Wystarczy sekunda, by zyskać dostęp do Twoich finansów.

Pamiętaj, że możesz także odwiedzić jeden z oddziałów Banku Millenium w Twojej okolicy. Adresy i godziny otwarcia znajdziesz na stronie internetowej www.bankmillenium.pl. Do Twojej dyspozycji jest także infolinia oraz formularz kontaktowy.

Bank Millenium kontakt

Mapa oddziałów Banku Millenium w Warszawie

Nie zwlekaj, dobrze ulokuj swoje pieniądze i spełniaj marzenia z Millenium Bank.

Bank Millenium kontakt

Specjalnie z myślą o Tobie, by umożliwić sprawną komunikację klienta z bankiem, przygotowano kilka opcji kontaktowych.

  • Infolinia TeleMillenium dla klientów indywidualnych – numer telefonu: 801 331 331
  • Infolinia TeleMillenium dla klientów Prestige – numer telefonu: 801 127 000
  • Infolinia TeleMillenium dla klientów Bankowości Prywatnej – numer telefonu: 801 115 115
  • Infolinia TeleMillenium dla klientów Biznes – numer telefonu: 801 31 31 31
  • Zastrzeganie Karty – numer telefonu: 22 598 41 14
  • Formularz kontaktowy – strona internetowa: https://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/kontakt
  • Adres korespondencyjny – adres: Bank Millennium SA, ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa
  • Kontakt e-mail – adres e-mail: kontakt@bankmillennium.pl
Korzystaj z innych usług

Powiązane sklepy

GENERALI

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się