Allegro SMART - nowe oblicze darmowej dostawy

Zakupy w Internecie 9. 9. 2018

Cała Polska o tym mówi! Allegro SMART, czyli nowa oferta najpopularniejszego serwisu w naszym kraju, która zmienia oblicze darmowej dostawy. Dowiedz się dlaczego Allegro SMART to “naprawdę szacowna opcja”!

Dziś weźmiemy pod lupę najświeższą nowinkę Allegro, czyli pakiet Allegro SMART, który dzielnie konkuruje z służbą Amazon Prime. Ten kolejny chwyt marketingowy najpopularniejszego portalu sprzedażowego na polskim rynku z pewnością zrewolucjonizuje sposób finansowania doręczenia zamówionych przesyłek. Przekonaj się dlaczego.

Jednym z najważniejszych czynników motywujących klientów do zakupu w danym sklepie internetowym, jest koszt przesyłki. Czasem tak podniesie cenę wymarzonego towaru, że podskoczy też nasze ciśnienie. Serwis Allegro to wie. Dlatego wprowadził nowy pakiet usług Allegro SMART. W skrócie oznacza to 365 wysłanych do Ciebie paczek za 49 PLN i szereg dodatkowych bonusów.

Allegro SMART na 180 dni

  • Opłata - 39 PLN za pół roku
  • To 6,50 PLN na miesiąc
  • To 180 wysyłek w ramach opłaty na pół roku

Allegro SMART na 365 dni

  • Opłata - 49 PLN za rok
  • To 4,08 PLN na miesiąc
  • To 365 wysyłek w ramach opłaty na rok
Zamów Allegro SMART!

Wystarczy przypomnieć sobie, ile zrobiliśmy zamówień na Allegro w zeszłym roku i podjąć decyzję, jak bardzo Ci się to opłaca. Dla niektórych z nas będzie to miesięczny koszt tak samo wysoki, jak koszt kawy w kawiarni, dla innych pudełka zapałek. Zależy ile zamawiasz.

Ponieważ usługa ma nie tylko zalety, ale i wady, dobrze zastanów się czy Ci się opłaca.

Reklama Allegro SMART, czyli “naprawdę szacownej opcji”; źródło: Youtube

Dodatkowe bonusy służby Allegro SMART?

Po pierwsze, jako właściciel pakietu Allegro SMART masz darmowe zwroty towaru za pośrednictwem Poczty Polskiej i Paczkomatów. Przypomnijmy, że wszyscy klienci serwisu Allegro mają do dyspozycji aż 15 000 Paczkomatów oraz innych Punktów odbioru na terenie całej Polski.

Ponadto otrzymasz więcej Monet, które gwarantują tańsze zakupy. Na samym wstępie otrzymasz ich aż 10! Kolejne zbierasz podczas zakupów. Przypominamy, że Monety wymieniasz na kupony rabatowe, które obniżą koszt Twojego zamówienia.

Allegro SMART - SMART! Okazje

Ikona oferty SMART! Okazje

No i najważniejsze - otrzymasz dostęp do specjalnej strefy wyjątkowych okazji Smart! Okazje. Oznacza to wcześniejszy dostęp do super promocji lub zakupy w obniżonych cenach na wybrane oferty najlepszych Sprzedających, oznaczone ikoną SMART!

Ostatnim bonusem jest gwarancja zwrotu pieniędzy w ciągu 2 dni w ramach Programu Ochrony Kupujących.

Wszystko ma swoje muchy – czyli wady Allegro SMART

Uwaga, nowa oferta portalu SMART - Allegro opłaca się tym, którzy robią dużo zakupów na Allegro.pl

Podstawowym warunkiem korzystania z opcji przedpłaconej „darmowej wysyłki”, jest łączna wysokość zamówienia na min. 40 PLN u jednego sprzedającego (bez kosztów dostawy). Usługa nie obejmie tańszych zamówień.

Kolejnym, trochę nieprzyjemnym ograniczeniem jest to, że Allegro SMART obejmuje tylko zakup produktów oznaczonych ikoną SMART!

No i na koniec warto wspomnieć, że swoje wyjątki mają też bezpłatne zwroty. Nie obejmują listów poleconych ekonomicznych i priorytetowych.

Allegro partnerem Tipli

Czy wiesz, że serwis Allegro.pl jest jednym z partnerów Tipli? Oznacza to, że robiąc zakupy na Allegro możesz otrzymać zwrot cashback. Dowiedz się jak kupować na Alllegro i ile wydanych tam pieniędzy wróci do Twojej kieszeni dzięki bonusom od Tipli!

Kupuj na Allegro z cashbackiem

Mimo to, naszym zdaniem warto spróbować! A jak Ci się nie spodoba, to po 30 dniach zrezygnujesz z usługi i pieniądze wrócą do Twojego portfela.

Nie zwlekaj z decyzją. Aktualne ceny są promocyjne. Po przetestowaniu popularności usługi jej cena będzie wyższa. Allegro SMART będzie prawdopodobnie kosztowało 199 PLN na rok. Skorzystaj z "naprawdę szacownej opcji”!

Polecane artykuły

Więcej polecanych sklepów

Polecane artykuły

Dopadł Cię głód? Z Pyszne.pl najesz się do syta

Twoja lodówka świeci pustkami? Nie masz ochoty gotować, a już tym bardziej iść do sklepu i zrobić...
23.9.2018 PRZECZYTAJ

Wyprawka dla noworodka – przygotuj się profesjonalnie…

Zestaw pieluch, smoczek, otulacz. Lista podpunktów, jakie zawiera wyprawka dla noworodka, jest...
23.9.2018 PRZECZYTAJ

Kierowco, przygotuj swój samochód na zimę

Rozsądny kierowco! Wymiana opon na zimowe nie jest w Polsce obowiązkowa. Czy to oznacza, że nie...
22.9.2018 PRZECZYTAJ

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1255 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.