Allegro SMART - nowe oblicze darmowej dostawy

Zakupy w Internecie 9. 9. 2018

Cała Polska o tym mówi! Allegro SMART, czyli nowa oferta najpopularniejszego serwisu w naszym kraju, zmienia oblicze darmowej dostawy. Dowiedz się dlaczego Allegro SMART to “naprawdę szacowna opcja”!

Dziś weźmiemy pod lupę najświeższą nowinkę Allegro, czyli pakiet Allegro SMART, który dzielnie konkuruje ze służbą Amazon Prime. Ten kolejny chwyt marketingowy najpopularniejszego portalu sprzedażowego na polskim rynku z pewnością zrewolucjonizuje sposób finansowania zamówionych przesyłek. Przekonaj się dlaczego.

Koszt dostawy, to jeden z najważniejszych czynników, który ma decydujący wpływ nasz wybór sklepu internetowego, w którym zrobimy zakupy. Czasem tak podniesie cenę wymarzonego towaru, że podskoczy też nasze ciśnienie. Serwis Allegro to wie. Dlatego wprowadził nowy pakiet usług Allegro SMART. W skrócie oznacza to 365 paczek, wysłanych do Ciebie za 49 PLN i szereg dodatkowych bonusów.

Allegro SMART na 180 dni

Allegro SMART na 365 dni

Opłata - 39 PLN za pół roku
Opłata - 49 PLN za rok
To 6,50 PLN na miesiąc
To 4,08 PLN na miesiąc
To 180 wysyłek w ramach opłaty na pół roku
To 365 wysyłek w ramach opłaty na rok
Zamów Allegro SMART!

Nie wiesz czy Allegro SMART się opłaca? Wystarczy sobie przypomnieć, ile razy zrobiłeś zakupy na Allegro w ciągu zeszłego roku? Pomnóż to o standardową cenę dostawy, następnie porównaj ceny pakietów Allegro SMART. I już wiesz jak bardzo Ci się to opłaca! Dla niektórych z nas będzie to kwota, którą wydajemy w ciągu miesiąca na kawę w kawiarni. Dla innych to wydatek na pudełko zapałek. Zależy ile zamawiasz.

Ponieważ usługa ma nie tylko zalety, ale i wady, dobrze zastanów się czy warto ją kupić.

Reklama Allegro SMART, czyli reklama “naprawdę szacownej opcji”; źródło: Youtube

Dodatkowe bonusy służby Allegro SMART?

Po pierwsze, właściciele pakietów Allegro SMART mają zapewnione darmowe zwroty towaru za pośrednictwem Poczty Polskiej i Paczkomatów. Przypomnijmy, że wszyscy klienci serwisu Allegro mają do dyspozycji aż 15 000 Paczkomatów oraz innych Punktów odbioru na terenie całej Polski.

Ponadto otrzymasz więcej Monet, które gwarantują tańsze zakupy. Już na "dzień dobry" otrzymasz ich 10! Kolejne zbierasz podczas zakupów. Przypominamy, że uzbierane Monety wymienisz na kupony rabatowe, które obniżą koszt Twoich zakupów na Allegro.

Allegro SMART - SMART! Okazje

Ikona oferty SMART! Okazje

No i najważniejsze - otrzymasz dostęp do specjalnej strefy wyjątkowych okazji - Smart! Okazje. Oznacza to wcześniejszy dostęp do super promocji lub zakupy z rabatami u najlepszych Sprzedających. Produkty objęte promocją są oznaczone ikoną SMART!

Ostatnim bonusem jest gwarancja zwrotu pieniędzy w ciągu 2 dni. Jest to przywilej gwarantowany w ramach Programu Ochrony Kupujących.

Wszystko ma swoje muchy – czyli wady Allegro SMART

Uwaga, nowa oferta portalu SMART Allegro opłaca się przede wszystkim tym, którzy robią dużo zakupów na Allegro.pl

Podstawowym warunkiem korzystania z opcji przedpłaconej „darmowej wysyłki”, jest łączna wysokość zamówienia na min. 40 PLN u jednego sprzedającego (bez kosztów dostawy). Usługa nie obejmie tańszych zamówień.

Kolejnym, trochę nieprzyjemnym ograniczeniem jest to, że Allegro SMART obejmuje tylko zakup produktów oznaczonych ikoną SMART!

No i na koniec warto wspomnieć, że wyjątki obejmują też bezpłatne zwroty. Nie dotyczą listów poleconych ekonomicznych i priorytetowych.

Allegro partnerem Tipli

Czy wiesz, że serwis Allegro.pl jest jednym z partnerów Tipli? Oznacza to, że robiąc zakupy na Allegro przez Tipli możesz otrzymać zwrot cashback. Dowiedz się jak kupować na Alllegro i ile wydanych tam pieniędzy wróci do Twojej kieszeni dzięki bonusom od Tipli!

Kupuj na Allegro z cashbackiem

Po zważeniu wad i zalet, naszym zdaniem warto spróbować! A jak Ci się Allegro SMART nie spodoba, to po 30 dniach zrezygnujesz z usługi i pieniądze wrócą do Twojego portfela.

Nie zwlekaj z decyzją. Aktualne ceny są promocyjne. Po przetestowaniu popularności usługi jej cena będzie wyższa. Allegro SMART będzie prawdopodobnie kosztowało 199 PLN na rok. NIe przegap "naprawdę szacownej opcji”!

Polecane artykuły

Więcej polecanych sklepów

Polecane artykuły

4 sposoby, jak nie zachorować zimą i…

Zaczyna się sezon przeziębień i grypy. Jak właściwie chronić się przed zachorowaniem? Jak zadbać...
20.11.2018 PRZECZYTAJ

E-zebra - jak zyskać aż 4% zniżki na…

Piękno to Twoje drugie imię? A może właśnie zaczynasz przygodę z kosmetykami? Sklep internetowy...
19.11.2018 PRZECZYTAJ

Black Friday 2018 - sprawdź, gdzie…

Zbliża się największa gorączka zakupów! Black Friday 2018 przynosi w tym roku grad zniżek na...
17.11.2018 PRZECZYTAJ

Już uciekasz?

Dosłownie w kilka sekund możesz zyskać zwrot za swoje zakupy!

Załóż darmowe konto na Tipli. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich zniżek oraz zwrotów cashback. Aż 25% zwrotu za zakupy w 1278 sklepach.

Oferta jest ważna przy każdym zakupie, nie zapomnij na zniżki oraz promocje.

lub