Allegro SMART - nowe oblicze darmowej dostawy

Zakupy w Internecie 9. 9. 2018

Cała Polska o tym mówi! Allegro SMART, czyli nowa oferta najpopularniejszego serwisu w naszym kraju, zmienia oblicze darmowej dostawy. Dowiedz się dlaczego Allegro SMART to “naprawdę szacowna opcja”!

Dziś weźmiemy pod lupę najświeższą nowinkę Allegro, czyli pakiet Allegro SMART, który dzielnie konkuruje ze służbą Amazon Prime. Ten kolejny chwyt marketingowy najpopularniejszego portalu sprzedażowego na polskim rynku z pewnością zrewolucjonizuje sposób finansowania zamówionych przesyłek. Przekonaj się dlaczego.

Koszt dostawy, to jeden z najważniejszych czynników, który ma decydujący wpływ nasz wybór sklepu internetowego, w którym zrobimy zakupy. Czasem tak podniesie cenę wymarzonego towaru, że podskoczy też nasze ciśnienie. Serwis Allegro to wie. Dlatego wprowadził nowy pakiet usług Allegro SMART. W skrócie oznacza to 365 paczek, wysłanych do Ciebie za 49 PLN i szereg dodatkowych bonusów.

Allegro SMART na 180 dni

Allegro SMART na 365 dni

Allegro SMART na 180 dniOpłata - 39 PLN za pół roku
Allegro SMART na 365 dniOpłata - 49 PLN za rok
Allegro SMART na 180 dniTo 6,50 PLN na miesiąc
Allegro SMART na 365 dniTo 4,08 PLN na miesiąc
Allegro SMART na 180 dniTo 180 wysyłek w ramach opłaty na pół roku
Allegro SMART na 365 dniTo 365 wysyłek w ramach opłaty na rok
Zamów Allegro SMART!

Nie wiesz czy Allegro SMART się opłaca? Wystarczy sobie przypomnieć, ile razy zrobiłeś zakupy na Allegro w ciągu zeszłego roku? Pomnóż to o standardową cenę dostawy, następnie porównaj ceny pakietów Allegro SMART. I już wiesz jak bardzo Ci się to opłaca! Dla niektórych z nas będzie to kwota, którą wydajemy w ciągu miesiąca na kawę w kawiarni. Dla innych to wydatek na pudełko zapałek. Zależy ile zamawiasz.

Ponieważ usługa ma nie tylko zalety, ale i wady, dobrze zastanów się czy warto ją kupić.

Reklama Allegro SMART, czyli reklama “naprawdę szacownej opcji”; źródło: Youtube

Dodatkowe bonusy służby Allegro SMART?

Po pierwsze, właściciele pakietów Allegro SMART mają zapewnione darmowe zwroty towaru za pośrednictwem Poczty Polskiej i Paczkomatów. Przypomnijmy, że wszyscy klienci serwisu Allegro mają do dyspozycji aż 15 000 Paczkomatów oraz innych Punktów odbioru na terenie całej Polski.

Ponadto otrzymasz więcej Monet, które gwarantują tańsze zakupy. Już na "dzień dobry" otrzymasz ich 10! Kolejne zbierasz podczas zakupów. Przypominamy, że uzbierane Monety wymienisz na kupony rabatowe, które obniżą koszt Twoich zakupów na Allegro.

Allegro SMART - SMART! Okazje

Ikona oferty SMART! Okazje

No i najważniejsze - otrzymasz dostęp do specjalnej strefy wyjątkowych okazji - Smart! Okazje. Oznacza to wcześniejszy dostęp do super promocji lub zakupy z rabatami u najlepszych Sprzedających. Produkty objęte promocją są oznaczone ikoną SMART!

Ostatnim bonusem jest gwarancja zwrotu pieniędzy w ciągu 2 dni. Jest to przywilej gwarantowany w ramach Programu Ochrony Kupujących.

Wszystko ma swoje muchy – czyli wady Allegro SMART

Uwaga, nowa oferta portalu SMART Allegro opłaca się przede wszystkim tym, którzy robią dużo zakupów na Allegro.pl

Podstawowym warunkiem korzystania z opcji przedpłaconej „darmowej wysyłki”, jest łączna wysokość zamówienia na min. 40 PLN u jednego sprzedającego (bez kosztów dostawy). Usługa nie obejmie tańszych zamówień.

Kolejnym, trochę nieprzyjemnym ograniczeniem jest to, że Allegro SMART obejmuje tylko zakup produktów oznaczonych ikoną SMART!

No i na koniec warto wspomnieć, że wyjątki obejmują też bezpłatne zwroty. Nie dotyczą listów poleconych ekonomicznych i priorytetowych.

Allegro partnerem Tipli

Czy wiesz, że serwis Allegro.pl jest jednym z partnerów Tipli? Oznacza to, że robiąc zakupy na Allegro przez Tipli możesz otrzymać zwrot cashback. Dowiedz się jak kupować na Alllegro i ile wydanych tam pieniędzy wróci do Twojej kieszeni dzięki bonusom od Tipli!

Kupuj na Allegro z cashbackiem

Po zważeniu wad i zalet, naszym zdaniem warto spróbować! A jak Ci się Allegro SMART nie spodoba, to po 30 dniach zrezygnujesz z usługi i pieniądze wrócą do Twojego portfela.

Nie zwlekaj z decyzją. Aktualne ceny są promocyjne. Po przetestowaniu popularności usługi jej cena będzie wyższa. Allegro SMART będzie prawdopodobnie kosztowało 199 PLN na rok. NIe przegap "naprawdę szacownej opcji”!

Polecane artykuły

Polecane sklepy

Polecane artykuły

Podatek VAT i cło na AliExpress - nowe zasady

Podatek VAT i cło na AliExpress - nowe zasady

Od 1 lipca 2021 roku wszystkie produkty dostępne na popularnej stronie handlowej AliExpress.com...
23.7.2021PRZECZYTAJ
Kaufino - gazetki promocyjne w jednym miejscu

Kaufino - gazetki promocyjne w jednym miejscu

Nie od dziś wiadomo, że gazetki promocyjne potrafią pomóc nie tylko w zaplanowaniu zakupów, ale...
7.4.2021PRZECZYTAJ
Czego nie może zabraknąć na wielkanocnym stole - tradycyjne…

Czego nie może zabraknąć na wielkanocnym stole - tradycyjne…

Poprawa pogody? Check! Soczyście zielona trawa? Check! Pierwsze pąki na drzewach? Check! Wszystko...
22.3.2021PRZECZYTAJ

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.