Allegro - jak i dlaczego warto tam kupować?

Zakupy w Internecie 24. 5. 2018

Powiedzmy wprost, internetowy handel w Polsce = Allegro. Jak do tego doszło? Co można tutaj kupić? Jak kupować bezpiecznie? I skąd wziąć zniżki? Uzyskaj odpowiedzi i zapoznaj się z legendą polskiego internetu - serwis Allegro.pl!

Allegro to najpopularniejsza w Polsce platforma handlowa. Swój początek ujrzało w 1999 roku za sprawą poznańskiej spółki Surf Shop. Początkowo skromny serwis dla zapaleńców stał się internetowym gigantem obsługującym liczne sklepy. Niektóre biznesy zarabiają wyłącznie przez Allegro! Jest podstawą Grupy Allegro, w skład której wchodzi m.in. Oto moto! Dowiedz się czemu Allegro zawdzięcza swój sukces i dlaczego warto zapoznać się z jego możliwościami?

Allegro - oferta to ogromny atut!

Obowiązująca w Allegro.pl oferta to wszystko, czego możesz zapragnąć! Piękne sukienki, szybkie rowery, interesujące zabawki – zatrzęsienie opcji wprost odbiera dech. Ogromnie pomocne są dostępne opcje wyszukiwania. Chcesz czegoś sprawdzonego, markowego i nowego? Możesz! Chcesz poszukać okazji wśród artykułów używanych? Jak najbardziej!

Na Allegro znajdziesz wszystko czego potrzebujesz

Na Allegro znajdziesz wszystko czego potrzebujesz

Ale nie wszyscy obecni tu sprzedawcy to sklepy, zatem pojawia się pytanie czy kupowanie tutaj jest bezpieczne? Ależ tak! Zarówno historia udanych jak i problematycznych transakcji zapisywana jest w Moje Allegro, a informacje o solidności kontrahentów są dostępne dla innych! W dodatku dostępne są jeszcze inne zabezpieczenia. Sprawdźmy, jak działa to w praktyce.

Allegro - samochody osobowe kupuj bezpiecznie!

Chcesz wymienić swój wóz na lepszy model. Dlaczego rozważyć serwis Allegro? Samochody osobowe, używane to zawsze ryzykowny biznes. Jeśli nie znasz sprzedawcy od wielu lat, to możesz wpakować się w kłopoty! Dzięki historii sprzedawcy i komentarzom poprzednich klientów sprawdzisz, czy właściciel jest godny zaufania. Zawsze kontroluj wiarygodność sprzedawcy! Nie kupuj w ciemno!

Klasyczne auta to piękno na zawsze

Klasyczne auta to piękno na zawsze

Koniecznie skontaktuj się ze sprzedającym i zapytaj jeszcze raz o stan auta. Możesz dowiedzieć się kilku nowych szczegółów. Kupno auta to duży krok i najlepiej obejrzeć je osobiście zanim podejmiesz decyzję. Nie zgadzaj się na kupowanie poza Allegro i nigdy nie usuwaj korespondencji ze sprzedającym (ta może służyć jako dowód). W razie co, pamiętaj o Programie Ochrony Kupujących, w ramach którego możesz odzyskać do 10 000 PLN.

Jeśli chcesz czegoś nowego, z pewnością zwrócisz uwagę na liczne, występujące w Allegro samochody nowe. Oficjalni dilerzy cenią przystępność tej platformy i często się w niej ogłaszają.

Zmiana w opcjach dostawy - Allegro polecony inpost a MiniPaczka

Od 22 lutego 2017 roku Allegro oraz InPost proponują interesującą opcję dostawy - Allegro MiniPaczka InPost. Usługa ta zastępuje i rozwija formę dawnej, popularnej formy - Allegro polecony InPost. Jest szybsza (do 3 dni) i bardziej pojemna, ale droższa. Żeby zaoszczędzić na dostawie, sprawdź dostępne na Allegro zniżki i kupony rabatowe.

Nieruchomości - Allegro, czyli bez pośredników!

Działki, garaże, domki letniskowe, apartamenty, lokale, domy użytkowe - wszystko możesz kupić przez Allegro! Znajdziesz tutaj bezpośrednich sprzedawców oraz sprawdzone biura nieruchomości.

Znajdź dom marzeń na Allegro

Znajdź dom marzeń na Allegro

Kupuj taniej na Allegro przez Tipli!

Tipli to partner Allegro, a kupując za pośrednictwem Tipli zyskasz z powrotem część pieniędzy! Ustalony dla Allegro cashback wynosi nawet do 1% całej wydanej kwoty!

Zwrot pieniędzy za zakup w Allegro

Zwykle za zakupy w Allegro możesz otrzymać do 1% zwrotu cashback. Są jednak kategorie, za które nie można otrzymać cashbacku. Oto one:

Nieruchomości, Samochody, Usługi, Erotyka, Rękodzieło, Wakacje, Usługi, Inne pojazdy i łodzie, Motoryzacja, Suplementy diety i odżywki, Maszyny, Motocykle i quady, Przyczepy, Naczepy, Antyki i sztuka, Kolekcje, Militaria, Zdrowie, Leki i dermokosmetyki.

Allegro bardzo dba o internautów, stąd bez problemu znajdziesz zawierające rabaty kupony Allegro. Okazyjnych cen szukaj w sekcji Allegro oferta dnia. O wyjątkowych ofertach klienci są też informowani poprzez wydawane przez Allegro gazetki promocyjne w formie newslettera.

Allegro to platforma, której zaufało miliony Polaków! Znajdź radość w bezpiecznych i tanich zakupach w Allegro!

Polecane artykuły

Polecane sklepy

Polecane artykuły

Podatek VAT i cło na AliExpress - nowe zasady

Podatek VAT i cło na AliExpress - nowe zasady

Od 1 lipca 2021 roku wszystkie produkty dostępne na popularnej stronie handlowej AliExpress.com...
23.7.2021PRZECZYTAJ
Kaufino - gazetki promocyjne w jednym miejscu

Kaufino - gazetki promocyjne w jednym miejscu

Nie od dziś wiadomo, że gazetki promocyjne potrafią pomóc nie tylko w zaplanowaniu zakupów, ale...
7.4.2021PRZECZYTAJ
Czego nie może zabraknąć na wielkanocnym stole - tradycyjne…

Czego nie może zabraknąć na wielkanocnym stole - tradycyjne…

Poprawa pogody? Check! Soczyście zielona trawa? Check! Pierwsze pąki na drzewach? Check! Wszystko...
22.3.2021PRZECZYTAJ

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

+ dodatkowo 30 zł za rejestrację

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.