AdBlock - jak go wyłączyć?

Zakupowy poradnikZakupy w Internecie 21. 4. 2022

Rozszerzenie AdBlock dostępne jest w różnych internetowych przeglądarkach i służy do blokowania niechcianych reklam. Czy wiesz, że korzystając z AdBlocka ryzykujesz możliwość nieprzypisania się zwrotu cashback za internetowe zakupy? Włączony powoduje bowiem utratę połączenia pomiędzy serwisem Tipli.pl, a sklepem, w którym dokonuje się zakupów, przez co system nie ma możliwości zarejestrowania transakcji. Nie pozwól, aby cashback Cię ominął - przeczytaj naszą instrukcję i dowiedz się, jak wyłączyć AdBlock przed zakupami z Tipli.

Chcesz mieć pewność, że zwrot za zakupy dokonane przez serwis Tipli.pl przypisze się bez problemu? Upewnij się, że Twoja przeglądarka ma wyłączony AdBlock

Czym jest AdBlock?

AdBlock to kolejna wtyczka do przeglądarek internetowych, dzięki której na odwiedzanych stronach online nie wyświetlają się niechciane reklamy. To niezwykle popularna opcja, z której korzysta ponad 40 milionów użytkowników internetu już od 2009 roku. AdBlock jest także najpopularniejszym rozszerzeniem do przeglądarki Google Chrome. Wtyczka nie filtruje treści obecnych na domenach internetowych, ale automatycznie je blokuje, co znacząco ogranicza ruch w sieci. AdBlock posiada także wiele pokrewnych funkcji, np. białą listę, która umożliwia wyświetlanie reklam tylko na wybranych domenachAdBlock dostępny jest m.in. w Chrome, Firefox, Safari oraz Opera, a także działa w 35 językach.

Uwaga! Nie wystarczy go dezaktywować wyłącznie na jednej podstronie - wtyczka musi być wyłączona dla całego serwisu. Nie wiesz, jak to zrobić? 

Jak sprawdzić, czy mam AdBlock?

W prawym górnym rogu przeglądarki znajdują się ikonki dostępnych wtyczek. AdBlock oznaczony jest ikoną czerwonego sześciokąta.

AdBlock

Jak wyłączyć Adblock?

Poniżej przedstawiamy instrukcję dla najpopularniejszych przeglądarek internetowych. Znajdź swoją i postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

Google Chrome

  • W pasku adresu wpisz: chrome://extensions, a następnie na klawiaturze kliknij przycisk Enter.
  • Znajdź rozszerzenie AdBlock, po czym odznacz rubryczkę Aktywny/Enabled i odśwież stronę Tipli, aby móc kupować bez obaw o przypisanie się cashbacku.

Mozilla Firefox

  • Na klawiaturze kliknij jednocześnie przyciski: CTRL + SHIFT + A.
  • Znajdź rozszerzenie AdBlock, po czym kliknij przycisk Wyłącz i odśwież stronę Tipli.

Opera

  • Na klawiaturze kliknij jednocześnie przyciski: CTRL + SHIFT + E.
  • Znajdź rozszerzenie AdBlock, po czym kliknij przycisk Wyłącz i odśwież stronę Tipli.

Safari

  • W górnym pasku przeglądarki kliknij przycisk Safari, a następnie Preferencje oraz Rozszerzenia.
  • Znajdź rozszerzenie AdBlock, po czym odznacz jego pole wyboru i odśwież stronę Tipli.pl.

Internet Explorer

  • W górnym pasku przeglądarki wybierz przycisk Narzędzia, a następnie Zarządzaj dodatkami.
  • Znajdź rozszerzenie AdBlock, po czym kliknij przycisk Wyłącz i odśwież stronę Tipli.

Wyłączony dodatek można łatwo poznać po tym, że jego ikonka na pasku przeglądarki będzie wyświetlana w szarym kolorze. Wyłączony AdBlock można w każdej chwili włączyć ponownie w zakładce rozszerzeń (dostać się tam można według powyższej instrukcji) poprzez ponowne zaznaczenie pola wyboru lub w przypadku innych przeglądarek przyciskiem Włącz.

A jeśli denerwują Cię reklamy, to możesz je w pełni wyłączyć korzystając z programów od 360 Total Security

Dodaj Tipli do przeglądarki

Czy wiesz, że zyskanie zwrotu za zakupy może być jeszcze prostsze? Wystarczy, że dodasz wtyczkę Tipli do swojej przeglądarki, a żaden bonus Cię nie ominie!

Pobierz wtyczkę Tipli »

Powiązane sklepy

Booking, AliExpress, TwinkleDeals, Trena, nc+, dhosting.pl, Bezdroża, Office Shoes, Onepress, MotoCentrum.pl, Arkana, iStyl.pl, Ale upominek, Castorama, MK Café Fresh, Nexto.pl, Pizza Hut, Auchan Online, Nexterio, Kaja Sport, Kuptravel.pl, Play, Urban Decay, Virtualo, Hop-Sport, Buty XL, Ministerstwo Gadżetów, Ezebra, Kei.pl, ABCfitness, Helion, Tania książka, Mango, Kratki.pl, Vobis, OleOle!, Lancerto, Recman, Pandora, RTV EURO AGD, W.Kruk, Dotsport.pl, Lightinthebox.com, PandaHall.com, Footshop, Notino, Gino Rossi, Wólczanka, Vistula, Perfumesco.pl, Hotels.com, Pizza Portal, BIBLOO, GearBest, Zaful, Ucando, Virgin Mobile, Answear, DaWanda, Groupon, Orange, Zooplus, DEICHMANN, IVEL Electronics, Bonprix, Renee, Dr Irena Eris, home&you, Vision Express, Urwis.pl, Orsay, WITTCHEN, Lufthansa, Wojas, Eobuwie, Black Red White, eBay.com, TXM, Yups, Allegro, inSPORTline, LOT, Media Markt, IKEA, JYSK, Jawa, Ravelo.pl, Pyszne.pl, Ubierz Swoje Ściany, Yasmeen, Lounge by Zalando, Yes, Jubilea.pl, born2be, Vida XL, Jubiler.pl, BGŻ BNP Paribas, X-Kom

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się