Żabka - zakupy blisko Twojego domu

Zakupowy poradnikInstrukcje 18. 1. 2022

Osiedlowe sklepy zmieniły się nie do poznania. Dzisiaj w takich miejscach nie tylko kupisz podstawowe produkty spożywcze, takie jak jajka, masło czy chleb, ale także zapłacisz rachunki, zagrasz w loterii pieniężnej oraz odbierzesz przesyłkę. Sposób postrzegania takich miejsc zmieniła sieć Żabka, w której można załatwić nie tylko wyżej wymienione sprawy, ale także zjeść obiad i wypić kawę.

Fenomen sieci Żabka

Prawie w każdym mieście można znaleźć sklepy Żabka. Ta sieć pojawia się w każdej dzielnicy, dzięki swojemu asortymentowi oraz szerokiej gamie usług zdobywa kolejnych klientów. Aktualnie jest ich około 2,5 mln dziennie. Mała odległość od domu, bogata oferta, wygoda w robieniu zakupów i kompetentna obsługa sprawiają, że baza stałych konsumentów cały czas się powiększa.

Nic więc dziwnego, że w kraju nad Wisłą jest ponad 7900 sklepów Żabka. W każdym z nich można kompleksowo załatwić wszystkie ważne sprawy. Musisz nadać paczkę? Chcesz opłacić rachunki? To wszystko załatwisz na miejscu. A dodatkowo możesz napić się pysznej i aromatycznej kawy oraz coś przekąsić.

To wszystko sprawia, że sieć otrzymuje kolejne nagrody od instytucji handlowych. Jednak Żabka nie zamierza się tym zadowolić. Cały czas stawia na rozwój nowoczesnych technologii, po to, żeby klientom było łatwiej robić zakupy. Jednym z takich rozwiązań jest aplikacja Żappka. Dzięki niej można kupić więcej, a zarazem wydać mniej w sklepie.

Żappka - sposób na tańsze zakupy

Coraz więcej sieci handlowych decyduje się na wprowadzenie własnych aplikacji zakupowych. Jednak mało która robi to z takim rozmachem jak Żabka. Pojawienie się oprogramowania od sieci z zielonym logo wprowadziło robienie zakupów na zupełnie inny poziom. Od tego czasu wizyta w sklepie jest o wiele przyjemniejsza i co ważne, kupujesz więcej za mniej. Dlatego też warto mieć aplikację w swoim telefonie. Żappka to idealny wybór dla oszczędnych.

Jakie korzyści wynikają z zainstalowania jej na swoim urządzeniu? Przede wszystkim otrzymujesz dostęp do wyjątkowych ofert. Będą one dopasowane do Twoich potrzeb, sprawdzaj więc na bieżąco aplikację. Spersonalizowane oferty sprawią, że zapłacisz o wiele mniej za ulubione produkty.

Gdzie jest najbliższa Żabka? Tego również dowiesz się z aplikacji. Dlatego też warto ją mieć w swoim telefonie. Dzięki temu zawsze trafisz do sklepu, kupisz coś do picia lub jedzenia.

Szukaj również produktów oznaczonych specjalnymi, zielonymi etykietami. Dzięki nim zapłacisz jeszcze mniej. W przypadku tych ofert oszczędność może wynosić nawet 70% pełnej ceny.

Obrazek
mat. prasowe


Jak zainstalować aplikację Żappka?

Przede wszystkim, musisz ją pobrać na swoje urządzenie. Na szczęście jest ona dostępna zarówno na sprzęty z systemem Android, jak i iOS. Dlatego możesz ją ściągnąć z:

Gdy już aplikacja Żappka zostanie zainstalowana to włącz ją. Pierwszym krokiem, który musisz wykonać jest rejestracja. Musisz podać następujące dane:

  • imię,

  • adres e-mail,

  • data urodzenia,

  • hasło.

Po podaniu tych informacji i zaakceptowaniu regulaminu, na Twój adres mailowy zostanie przesłany link aktywacyjny. Kliknij i gotowe, możesz już w pełni korzystać z możliwości, które oferuje Żappka. Aplikacja sprawi, że będziesz mniej wydawał podczas zakupów. Pamiętaj, tylko żeby pokazać przy kasie Twój indywidualny kod kreskowy. Znajduje się on w prawym górnym rogu.

Żappsy - co to jest?

Każdy Twój zakup zostanie nagrodzony. Zastanawiasz się, w jaki sposób jest to możliwe? Wystarczy tylko, że przy kasie pokażesz aplikację. Na Twoim koncie pojawią się wtedy Żappsy, czyli specjalne punkty, które są przyznawane na podstawie tego, co kupujesz. Za każdą wydaną złotówkę, otrzymasz aż 4 punkty. A te możesz później wymienić na nagrody. Gorąca kawa, hot-dog, baton lub jeszcze coś innego - zbieraj Żappsy i wymieniaj je na to, co lubisz.

Obrazek

Jak działa Żappka Pay?

Aplikacja oferuje wiele różnych możliwości i udogodnień. Jednym z nich jest możliwość skorzystania z funkcji Żappka Pay. To funkcja, która ułatwia i przyspiesza płacenie w sklepie. Oto co należy zrobić, żeby zacząć z niej korzystać:

  • Dodaj swoją kartę płatniczą w aplikacji. Możesz to zrobić wpisując numer, przez NFC lub robiąc zdjęcie.

  • Ustaw PIN w aplikacji, jest on potrzebny do zabezpieczenia Twoich danych. Dzięki niemu będziesz mieć kontrolę nad wydatkami.

  • Te dwa kroki są niezbędne do aktywacji Żappka Pay. Od teraz możesz płacić w łatwy i bezpieczny sposób.

Wykonanie płatności za pomocą tej funkcji jest bardzo łatwe. Pokaż swój kod kreskowy i powiedz kasjerowi, że płacisz przy użyciu Żappka Pay. Po skasowaniu wszystkich produktów, na ekranie aplikacji pojawi się prośba o wpisanie PIN-u. Zrób to i gotowe, zakupy opłacone. Nie musisz się też obawiać tego, że stracisz kontrolę nad wydatkami. Każdorazowa płatność musi być zatwierdzona przez Ciebie, sklep nie pobierze pieniędzy z konta bez Twojej zgody.

Żappka store - rewolucja w zakupach

Już wcześniej wspominaliśmy o innowacjach, jakie wprowadza sieć Żabka. Jednak jeden z ostatnich pomysłów to prawdziwa rewolucja. Są to sklepy, w których możesz zrobić zakupy samodzielnie, bez obsługi kasjera. Chociaż brzmi to niewiarygodnie, to dzieje się naprawdę. Pierwszy taki obiekt powstał w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Łącznie, sieć otworzyła już 4 placówki tego typu.

Jak przebiegają zakupy w takim miejscu? Jest to bardzo proste, wystarczy tylko, że w Twoim smartfonie jest zainstalowana aplikacja Żappka. Aktywuj w niej funkcję Pay i ruszaj na zakupy. Najpierw wybierz w menu pozycję Żappka Store, zostanie wygenerowany kod QR, zeskanuj go w czytniku przed drzwiami. Gdy to zrobisz, to otworzą się drzwi sklepu. Weź produkty, które chcesz kupić i wyjdź z placówki. Nic już więcej nie musisz robić, za wszystko zapłacisz kartą płatniczą, którą masz dodaną w Żappka Pay a na maila otrzymasz paragon z zakupów.

Usługi w Żabce

Zakupy to nie wszystko, co możesz załatwić w sklepie. W placówce czeka na Ciebie ogrom usług a miła i kompetentna obsługa sprawi, że nie będziesz chciał iść gdzie indziej. W sklepach Żabka opłacisz swoje rachunki. Dokonasz tego przy kasie, pokaż kasjerce kod kreskowy lub podaj numer bankowy, na który ma zostać przelana należność. W sklepie opłacisz gaz, prąd, wodę i inne usługi. Możesz też również wykupić energię elektryczną. Jeśli masz licznik przedpłatowy, to w sklepie możesz go zasilić. Wystarczy tylko, że przyjdziesz do sklepu z numerem karty lub identyfikatorem.

Potrzebujesz szybko gotówki, ale nie możesz znaleźć bankomatu w pobliżu? To żaden problem, pieniądze możesz również wypłacić w Żabce. Żeby to zrobić, kup wybrany produkt, włóż kartę do terminala i wpisz kwotę, którą chcesz wypłacić. Możesz również wpłacić gotówkę na konto, jeśli tego potrzebujesz.

W sklepach Żabka wykupisz również karty do gier. Wybierz tylko wartość i zasil swoje konto XBOX, PlayStation lub Steam. Dzięki temu kupisz nowy ekwipunek lub zaczniesz grać w nowy tytuł.

Żappka Post to rozwiązanie dla osób, które chcą szybko i bez problemu nadać paczkę. Przesyłki są realizowane za pośrednictwem Poczty Polskiej i firmy kurierskiej DHL. W wygodny sposób możesz też odebrać paczkę przy pomocy aplikacji Żappka.

Żabka - franczyza

Sieć opiera swoje działanie na rozwiązaniach franczyzowych. Jak widać po sukcesach firmy, takie rozwiązanie doskonale się sprawdza. Aktualnie działa ponad 6600 franczyzobiorców, którzy stawiają na wysoką jakość usług pod szyldem Żabka.

Co sprawia, że jest aż tylu chętnych na prowadzenie takiego biznesu? Przede wszystkim są to jasne zasady, które zostały określone przez sieć. Ponadto, żeby otworzyć własny sklep Żabka, wystarczy tylko 5000 zł wkładu własnego, a przychody mogą wynosić aż 18000 zł miesięcznie! Co więcej, na start otrzymasz w pełni wyposażony i zatowarowany sklep w lokalizacji wybranej przez sieć sklepów Żabka. Tobie pozostaje dbanie o to, żeby interes dobrze funkcjonował.

Marka cały czas stawia na innowacje, zostań franczyzobiorcą i wyrusz w pasjonującą podróż z firmą, która jest nr 1. w Europie Środkowo-Wschodniej. To brzmi jak gotowy przepis na sukces w biznesie.

Powiązane sklepy

Nie chcesz otrzymać do 15 % zwrotu za wszystkie zakupy w Internecie?

Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo, a żadne zwroty Cię nie ominą.

Teraz do nowego konta aż do 30 zł za Twoje zakupy. Przy każdym zwrocie za zakupy zyskasz również bonus w tej samej wysokości. W sumie w bonusach możesz zyskać do 30 zł.

- lub -
Rejestrując się na Tipli akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Masz już konto? Zaloguj się